Συμβαίνει τώρα!

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
Έλα ρε φίλε...
Τους καθρέφτες...?:hungover:
του γυαλισαν οι σπαστοι!:D Εδω πριν μερες μου ξεβιδωσαν την προεκταση απο το πενταλ φρενου και την πηραν.
Τελος παντων η φασαρια ειναι η αναμονη μεχρι να ξαναερθουν Ελλαδα με παραγγελία ξανα.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Σκατοψυχος ξανα. Ξεκινας να πας στην δουλεια και κατι λειπει....


έχω εγώ κάτι σπαστούς κινέζικους (σαν τους αποκάτω) που τους έχω για δόσιμο.... στείλε διεύθυνση να τους πακετάρω να στους στείλω αύριο το απόγευμα ;)

US $4.99 |retro black universal folding motorbike side mirrors moto rearview mirror 8mm 10mm motocross dirt pit bike motorcycle mirror -in Side Mirrors & Accessories from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group
 

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
έχω εγώ κάτι σπαστούς κινέζικους (σαν τους αποκάτω) που τους έχω για δόσιμο.... στείλε διεύθυνση να τους πακετάρω να στους στείλω αύριο το απόγευμα ;)

US $4.99 |retro black universal folding motorbike side mirrors moto rearview mirror 8mm 10mm motocross dirt pit bike motorcycle mirror -in Side Mirrors & Accessories from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group
Ευχαριστω παρα πολυ Θοδωρη για την προσφορα. Εχω ηδη παραγγειλει ομως. Ισως καποιος φιλος απο εδω μεσα τους χρειαστει.
Υγ.1 Απιστευτο πως απο ενα φορουμ βγαινει τετοια αλληλεγγυη και πως γεννα συμπαθειες και φιλιες.
Υγ.2 Την επομενη που θα ερθω Βολο τα τσιπουρα ειναι σιγουρα παντως. Στον Καβουρη και στο Φιλαρακι με πηγαν κατι ψαγμενες Βολιωτισες και κατι ψαγμενοι Βολιωτες. Ειμαι μεσα; :D
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Έφυγα από ντουαλ και βαδίζω προς Αντβε

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
'σετα, καποτε ημουν Χαρλευ, επεσα στα διχρονα, ξανα-ανεβηκα σε 4χρονα και τα τελευταια χρονια αναλογα την εποχη του χρονου και την τοποθεσια που κατοικοεδρευω κυμαινομαι μεταξυ dual και adventure , ευτυχως χωρις τον ποδα στο χερι...
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Εγώ είμαι ένας adventurer σε σώμα Χαρλεά
:ltg:
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Για να μην ανεβαζω καποιο θεμα χωρις λογο , εχεις κανεις να με βοηθησει αν υπαρχει γραμενο ταξιδιωτικο εδω μεσα για το παρακατω βιντεο????

 

sek

Κουλό μέλος
Περιοχή
Θεσ/νίκη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
R1200GS SE
Για να μην ανεβαζω καποιο θεμα χωρις λογο , εχεις κανεις να με βοηθησει αν υπαρχει γραμενο ταξιδιωτικο εδω μεσα για το παρακατω βιντεο????

Για εδώ μέσα δεν ξέρω να σου απαντήσω αλλά το έχω δει σε forum σχετικό με μονόδρομους παλιότερα, δυστυχώς δεν ξέρω τι απέγινε...

...το forum.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Για εδώ μέσα δεν ξέρω να σου απαντήσω αλλά το έχω δει σε forum σχετικό με μονόδρομους παλιότερα, δυστυχώς δεν ξέρω τι απέγινε...

...το forum.
Τότε υπήρχε το gsforum που τα λεγαμε και τα παιδιά είναι από την Πάτρα και την Κρήτη.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Top Bottom