Συμβαίνει τώρα!

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
Γιατί τόσο; Δεν παίρναγες σιγά σιγά μπροστά; Και εγώ νευρίασα που έκανα 1,5 ώρα Σερβία-Βουλγαρία....
Ήμουν με αυτοκίνητο και την οικογένεια. Εκτός αυτού δεν το κάνω ποτέ αυτό παρά μόνο με την μηχανή όπως και εγώ παραχωρω την θέση μου σε μοτοσυκλετιστές τους οποίους δεν μπορώ να τους βλέπω να λιώνουν μέσα στο λιοπύρι ή να βρέχονται στην βροχή. Από Σερβία για Βουλγαρία πέρασα αέρα με μόνη καθυστέρηση την αγορά βινιετας
 

Manouel650

Μέλος
Περιοχή
Ρέθεμνος τση Κρήτης
Όνομα
Μανώλης
Μοτό
Domi 650
ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ...

ΣΥΝΤΑΡΑΓΜΕΝΟΣ ΚΑΘ ΟΤΙ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΠΕΡΝΑΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΣΟΥΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΕΣ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΗ ΚΡΗΤΗ, ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ.

Η κατάσταση έχει ξεφύγει εντελώς...το οδικό δίκτυο είναι υπερφορτωμένο εξαιτίας των υπερβολικά πολλών Ελλήνων και ξένων τουριστών και τα ατυχήματα είναι πλέον καθημερινό φαινόμενο.






Στους δρόμους η Κρήτη αφανίζεται.. - ΡΕΘΕΜΝΟΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ: ΡΕΘΥΜΝΟ ΝΕΑ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΡΗΤΗ
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Χρόνια πολλά με αγάπη σε όλους και σε όλες!!!
Να μας φυλάει η Παναγία!!!


Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

MikeG

Μέλος
Περιοχή
Southest Point of Europe
Όνομα
Mike
Μοτό
BMW F800GS , Haibike XDURO AllMtn 2.0
ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ...

ΣΥΝΤΑΡΑΓΜΕΝΟΣ ΚΑΘ ΟΤΙ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΠΕΡΝΑΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΣΟΥΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΕΣ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΗ ΚΡΗΤΗ, ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ.

Η κατάσταση έχει ξεφύγει εντελώς...το οδικό δίκτυο είναι υπερφορτωμένο εξαιτίας των υπερβολικά πολλών Ελλήνων και ξένων τουριστών και τα ατυχήματα είναι πλέον καθημερινό φαινόμενο.






Στους δρόμους η Κρήτη αφανίζεται.. - ΡΕΘΕΜΝΟΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ: ΡΕΘΥΜΝΟ ΝΕΑ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΡΗΤΗ

Έκανε Αναστροφή το αυτοκίνητο βγαίνοντας από το βενζινάδικο; Έτσι διάβασα.. Όχι ότι έχει αξία απλά πραγματικά η λύση είναι στηθαίο σε όλο τον υφιστάμενο δρόμο. Ούτε αναστροφές, και προσπεράσεις μόνο όπου χωράνε 2 αυτοκίνητα από την ίδια κατεύθυνση του δρόμου.
Γιατί μέχρι και αν γίνει καινούργιος ΒΟΑΚ οι νεκροί θα είναι περισσότεροι από το Β Παγκόσμιο στο νησί.



Νεκρή γυναίκα στο τροχαίο της Αγίας Πελαγίας - Μηχανή "καρφώθηκε" σε ΙΧ (video - φωτο)
 
Τελευταία επεξεργασία:

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs

Νις Αθηνα σημερα!! Σπίτι σώοι και αβλαβείς.
Πραγματικά ειναι τρομερο ποσο ξεκούραστα γραφεις 900χλμ και εσυ και η συνοδηγός με ταχύτητες γύρω στα 150-160 δικάβαλος τριβαλιτσος.




Sent from my iPhone using Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr

Νις Αθηνα σημερα!! Σπίτι σώοι και αβλαβείς.
Πραγματικά ειναι τρομερο ποσο ξεκούραστα γραφεις 900χλμ και εσυ και η συνοδηγός με ταχύτητες γύρω στα 150-160 δικάβαλος τριβαλιτσος.




Sent from my iPhone using Tapatalk
Μην τους ανοίγεις τα ματια και γεμίσουμε μονόδρομους..... :wacky:
Καλημερες από τον χειμωνιάτικο Βορρά.
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Μην τους ανοίγεις τα ματια και γεμίσουμε μονόδρομους..... :wacky:
Καλημερες από τον χειμωνιάτικο Βορρά.
Καλημέρα Κωστα!!! Καλα να περνάτε στις δροσιες!!
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!

Νις Αθηνα σημερα!! Σπίτι σώοι και αβλαβείς.
Πραγματικά ειναι τρομερο ποσο ξεκούραστα γραφεις 900χλμ και εσυ και η συνοδηγός με ταχύτητες γύρω στα 150-160 δικάβαλος τριβαλιτσος.




Sent from my iPhone using Tapatalk
Να σου πω την αμαρτια μου ... Βασικα δεν θα στην πω γιατι θα πεισμοσει το κτηνακι απο κατω και θα μας αφησει σε κανα λαγκαδι χαχαχα θα στα πω απο τεταρτη...

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Μην τους ανοίγεις τα ματια και γεμίσουμε μονόδρομους..... :wacky:
Καλημερες από τον χειμωνιάτικο Βορρά.
Ε ναι...
Τώρα που ανακάλυψες και εσύ τον Σοϊχιρο...:friend:
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Χθες απουσίαζα από το ίντερνετ κι έτσι δεν ευχήθηκα!

Χρόνια σε όλους τους εορτάζοντες και εορτάζουσες του forum και των μελών των οικογενειών σας!

:friendship:
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Good morning gentlemen's


Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Κάτι δεν πάει καλά...

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

...αρχίζω να το συνηθίζω και σα να μη φτάνει αυτό, με συλλαμβάνω να το γλυκοκοιτάζω κιόλας!

Άτιμε onroad :crs:
 
Top Bottom