Συμβαίνει τώρα!

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Συνέβη νωρίτερα.
Φοβερή παρεα.
Φοβερα μηχανακια.
Μια πανέμορφη βολτα σε πααρα πολυ καλο ρυθμο...


Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Λείπει ένα rd03 από την φωτογραφία.
 

bag

Μέλος
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
africa rd04
Προσοχή στα καθαρόαιμα γιατί στην περιοχή έχει πάρα πολλά μονοπάτια που περνάνε κάθετα τους δασικούς και μερικοί μπαγκοσμιοι δεν κόβουν.

Έχει ωραίες διαδρομές και για τα μεγάλα στην Πάρνηθα.
Ισχυει...
Αλλα ευτυχώς ξερω τα περισσότερα μονοπάτια και κόβουμε...
Οι παγκοζμιοι θα πρέπει να προσεχουν κ αυτοι!!
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Σαρακάκης κεντρικό κατάστημα;
Ναι. Ήταν κανονισμένο ραντεβού από τη περασμένη εβδομάδα. Μόνο ένας υπάλληλος μέσα και με τηλεφωνική συνενόηση πήγα.
Θα γράψω δυο πράγματα στο σχετικό θέμα!
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Τι έγινε ρε παιδιά και μαζεύτηκε τόση αφρικαρία ξαφνικά??

Μου άρεσε αρκετά Ορέστη, αν ήθελα On/Off για δικάβαλα ταξίδια αυτήν θα έπαιρνα χωρίς DCT και χωρίς ηλεκτρονικές αναρτήσεις. Όμως... εγώ έχω άλλη κατηγορία στο μυαλό μου και είναι μακριά ακόμη η αγορά....
 

mxersraz

Βοσκός
Περιοχή
Κρήτη
Όνομα
Ορέστης
Μοτό
xrv750 , crf450
Μου άρεσε αρκετά Ορέστη, αν ήθελα On/Off για δικάβαλα ταξίδια αυτήν θα έπαιρνα χωρίς DCT και χωρίς ηλεκτρονικές αναρτήσεις. Όμως... εγώ έχω άλλη κατηγορία στο μυαλό μου και είναι μακριά ακόμη η αγορά....
Θα πέσει φωτιά να με κάψει με αυτό που θα πω, αλλά 2 φορές που πήρα βόλτα το καινούριο (του 16), αγάπησα παραπάνω το δικό μου...
Νιώθω οτι τα παλιά άφρικα είναι xr σε adventure εκδοση ενα πραγμα και δεν το αλλάζω με τίποτα αυτό.
Με τέτοιο μοτόρι που έχεις δε θες τιποτα.. χθες το μελετούσαμε.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Θα πέσει φωτιά να με κάψει με αυτό που θα πω, αλλά 2 φορές που πήρα βόλτα το καινούριο (του 16), αγάπησα παραπάνω το δικό μου...
Νιώθω οτι τα παλιά άφρικα είναι xr σε adventure εκδοση ενα πραγμα και δεν το αλλάζω με τίποτα αυτό.
Με τέτοιο μοτόρι που έχεις δε θες τιποτα.. χθες το μελετούσαμε.
Χα, χα, χα Ορέστη να 'σαι καλά!
Δε είμαι σίγουρος αν στη τρίτη παράγραφο αναφέρεσαι στο δικό μου μοτόρι (ή στο δικό σας σε τρίτο πρόσωπο) οπότε δε θα το σχολιάσω γιατί είναι πολύ δύσκολο να καταλάβει κάποιος τι ακριβώς είναι το WR250R και είναι λογικό κάποιος να σκεφτεί πως η άποψη ενός κατόχου δε μπορεί παρά να είναι υποκειμενική.
Τα υπόλοιπα στο θέμα της νέας Africa.
 

mxersraz

Βοσκός
Περιοχή
Κρήτη
Όνομα
Ορέστης
Μοτό
xrv750 , crf450
Χα, χα, χα Ορέστη να 'σαι καλά!
Δε είμαι σίγουρος αν στη τρίτη παράγραφο αναφέρεσαι στο δικό μου μοτόρι (ή στο δικό σας σε τρίτο πρόσωπο) οπότε δε θα το σχολιάσω γιατί είναι πολύ δύσκολο να καταλάβει κάποιος τι ακριβώς είναι το WR250R και είναι λογικό κάποιος να σκεφτεί πως η άποψη ενός κατόχου δε μπορεί παρά να είναι υποκειμενική.
Τα υπόλοιπα στο θέμα της νέας Africa.
Στο δικό σου αναφερόμουν.
Το έχει ο κλολλητός μου και έχω ολοκληρωμένη εικόνα.
 
Reactions: STF

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
......γιατί είναι πολύ δύσκολο να καταλάβει κάποιος τι ακριβώς είναι το WR250R .
Πολυεργαλείο είναι! Αυτό!!!!!

Σε πάει παντού, σκυλί είναι, ωραίο είναι, παπί στη συντήρηση του είναι, αξιόπιστο είναι, ελαφρύ είναι, δυνατό είναι, στημένο είναι, και της πόλης και του χωριού και της θάλασσας και του βουνού και adv είναι......
Δεν περιγράφω άλλο.....!!!!!!!!!!!!! :prft:
 

bag

Μέλος
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
africa rd04
Σήμερα ειχε καμια 180km.
2 αφρικα( τα σιδερενια τα καλα)
1 tenere 660 (LARRY )
1 t700 ( καταπληκτική μοτοσυκλέτα)
1 950 adventure s( ο έρωτας μου...)

Ορος Πατερα και Γεράνεια...
Περασαμε πανεμορφα αν και μας εσπασε τα νευρα το σαθρο.
Απαιτητικό τερραιν αλλα σουπερ ρυθμος και ακομα πιο σούπερ οι 2 καινούριοι φιλοι που γνώρισα σήμερα.

Και τωρα παυση μεχρι να περάσει η μπόρα...


Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
καλημερα σε ολο το φορουμε
ειμαι σε φαση περισυλογης
πραγματι ειναι ιστορικες αυτες οι μερες που ζουμε και κατα καποιο τροπο μου προκαλει ενα συναισθημα διτο , χαρας και λυπης
χαρας διοτι μεσα απο αυτες τις συνθηκες βλεπουμε ποσο συνδεδεμενοι ειμαστε ολοι μεταξυ μας και ποσο αναγκη εχουμε ο ενας τον αλλον και λυπη γιατι πρεπει να ερθουμε τοσο οριακα ....προς κατανοηση αυτου
ενικεις , προχωραμε ολοι μαζι και σιγουρα θα το ξεπερασουμε ολο αυτο κανωντας ο καθενας μονος του και ολοι μαζι το σωστο δηλαδη προστατευωντας τον εαυτο μας και τον περιγυρο μας οπως ακριβως μας ενημερωνει το κρατος μας και ποσο κατανοουμε την εννοια της ατομικης ευθυνης
οπωςδηποτε το μανιακ ειναι παντα αργο , το παρταλι του η μαυρη θυελα , μαι ας ....πλεον ειναι βιδες και σκραπ και παμε για αλλα .....

ολοι οι θεοι του κοΖμου να ειναι με ολον τον κοΖμο και με εμας

 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Yamaha σταματάει την παραγωγή σε Ιταλία και Γαλλία. Η Ducati παρατείνει την διακοπή παραγωγής μέχρι τις 25 του μήνα.

Άρθρο "γιατί είναι ανοησία να περιμένετε στην αγορά νέου οχήματος λόγω κορωνοϊού" λες και έχεις που να το πας... Θα κλείσουν και βενζινάδικα στο τέλος και θα ζήσουμε ημέρες Ρωσίας πριν την περεστρόικα.


Αυτά τα άρθρα "τι θα έκανες με το τελευταίο λίτρο" σε επανέκδοση τώρα.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Test Ride στα χρόνια του κορονοιού



Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Top Bottom