Συμβαίνει τώρα!

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Πρόσεξε με ποιο θα φύγεις στο τέλος... :p
Μη σε πλανέψει η χοντρή...:laugh:
Ευκολο... Σαν παπί φαίνεται δίπλα της.
Επειδή τα οδήγησα κ τα δυό back2back για αρκετές 100άδες χλμ τελευταία ,κ πάνω της(ΚΤΜ) σαν παπί την αισθάνεσαι σε σχέση με τη χονΔρή(BMW)
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Επειδή τα οδήγησα κ τα δυό back2back για αρκετές 100άδες χλμ τελευταία ,κ πάνω της(ΚΤΜ) σαν παπί την αισθάνεσαι σε σχέση με τη χονΔρή(BMW)
έτσι λέτε όλοι αλλά στα πιασίματα της χοντρής πέφτετε. BBWlovers.gr πρέπει να το δείτε αυτό. Λόγω κόπιραιτ δεν λέω να το κάνετε BBWriders θα σας πάρουν για αντιγραφείς.
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
έτσι λέτε όλοι αλλά στα πιασίματα της χοντρής πέφτετε. BBWlovers.gr πρέπει να το δείτε αυτό. Λόγω κόπιραιτ δεν λέω να το κάνετε BBWriders θα σας πάρουν για αντιγραφείς.
Γιαννάρα ,προσωπικά ,είμαι ευτυχής ,διότι ,όσες θέλησα μέχρι τώρα ,τις απέκτησα ,τις καβάλησα ,κ τις χάρηκα.

Η ΧονΔρή ήρθε (κ μάλλον για να μείνει) συνειδητά ,αποδεχόμενος το πέρασμά μου στην 3η ηλικία ,κ εφόσον οι προτεραιότητές μου πλέον είναι ηρεμία ,άνεση ,κ (σχετικά) υψηλές μουαγιέν σε 2κάβαλα ασφάλτινα χλμ.

Τα 950/990 είναι καταπληκτικές μοτοσυκλέτες ,κι αν γινόμουν πάλι 10-15 χρόνια νιότερος ,θα χτύπαγα ένα άμεσα.
Ετυχώς (κ πάλι) για κάποιους λόγους ,τα καβαλάω συχνά ,σα μποτοξάκια. :p

Καλούς δρόμους ωΡέ ,σε ούΛους. :crs:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Γιαννάρα ,προσωπικά ,είμαι ευτυχής ,διότι ,όσες θέλησα μέχρι τώρα ,τις απέκτησα ,τις καβάλησα ,κ τις χάρηκα.

Η ΧονΔρή ήρθε (κ μάλλον για να μείνει) συνειδητά ,αποδεχόμενος το πέρασμά μου στην 3η ηλικία ,κ εφόσον οι προτεραιότητές μου πλέον είναι ηρεμία ,άνεση ,κ (σχετικά) υψηλές μουαγιέν σε 2κάβαλα ασφάλτινα χλμ.

Τα 950/990 είναι καταπληκτικές μοτοσυκλέτες ,κι αν γινόμουν πάλι 10-15 χρόνια νιότερος ,θα χτύπαγα ένα άμεσα.
Ετυχώς (κ πάλι) για κάποιους λόγους ,τα καβαλάω συχνά ,σα μποτοξάκια. :p

Καλούς δρόμους ωΡέ ,σε ούΛους. :crs:
Πως τον πετσοκοψες..... Με τις υψηλές μουαγιεν:nnj:
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Πως τον πετσοκοψες..... Με τις υψηλές μουαγιεν:nnj:
Ναι γιατί οι κρυφοχελώνες είναι πολλές στο φόρουμ τελικά, λουφάζουν γιατί τους κάνετε μπουλινγκ παλιομπούληδες
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Ακόμη δεν έχω ζοριστεί στο Dakar με το Yamaha μου.

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Με αυτά τα λεφτά παίρνω ένα 790R και ένα Tenere 700 και αφήνω τους άλλους να αναρωτιούνται.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Συνάντηση κορυφής νο 2



Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Συνάντηση κορυφής νο 3



Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ακόμη δεν έχω ζοριστεί στο Dakar με το Yamaha μου.

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Με αυτά τα λεφτά παίρνω ένα 790R και ένα Tenere 700 και αφήνω τους άλλους να αναρωτιούνται.
Δεν παίρνεις ΚΤΜ450Ραλι με αυτά τα λεφτά λέμε, είναι χωρίς φόρους κλπ. Σε σχέση με την τελική λιανική θα σου μένουν και για μιά πενφέ από τις καλές τις μόνο για γνώστες για να ταιριάξεις με το κλίμα των ημερών.
 
Reactions: STF

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Συνάντηση κορυφής νο 3



Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αφού υπάρχει βεστρόμ στο πλάνο, εννοείται ότι αυτή είναι η τρίτη η μεγαλύτερη και η καλύτερη από όλες.
 
Top Bottom