Συμβαίνει τώρα!

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Αν φορούσες τον κανονικό εκδρομικό εξοπλισμό σου, μάλλον θες αναβάθμιση.
Από βιασύνη και εν μέρη από βλακεία, ήμουν προβλεπέ κατά το ήμισυ. Από πάνω ισοθερμικό και το παλιό μου Bering (10+ έτη) με την χειμερινή επένδυση, αλλά από κάτω τζιν και αθλητικά. Την άκουσα κανονικά :hungover::laugh:
Αυτό που δεν ξέρω είναι πόσο άραγε να έχουν εξελιχθεί τα ρούχα μηχανής ώστε με τους 8,5 βαθμούς που έδειχνε το θερμόμετρο να μπορείς να βγάλεις μια κανονική ημερήσια από αυτές που κάνουμε συνήθως;
 

barbadinos

Μέλος
Περιοχή
Αγ.Ανάργυροι
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Vstrom χίλια
Αυτό που δεν ξέρω είναι πόσο άραγε να έχουν εξελιχθεί τα ρούχα μηχανής ώστε με τους 8,5 βαθμούς που έδειχνε το θερμόμετρο να μπορείς να βγάλεις μια κανονική ημερήσια από αυτές που κάνουμε συνήθως;
Εχεις γερή κράση εσύ θα....αντέξεις....;)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Από βιασύνη και εν μέρη από βλακεία, ήμουν προβλεπέ κατά το ήμισυ. Από πάνω ισοθερμικό και το παλιό μου Bering (10+ έτη) με την χειμερινή επένδυση, αλλά από κάτω τζιν και αθλητικά. Την άκουσα κανονικά :hungover::laugh:
Αυτό που δεν ξέρω είναι πόσο άραγε να έχουν εξελιχθεί τα ρούχα μηχανής ώστε με τους 8,5 βαθμούς που έδειχνε το θερμόμετρο να μπορείς να βγάλεις μια κανονική ημερήσια από αυτές που κάνουμε συνήθως;
Σε χαμηλούς βαθμούς χρειάζονται ισοθερμικα
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Από βιασύνη και εν μέρη από βλακεία, ήμουν προβλεπέ κατά το ήμισυ. Από πάνω ισοθερμικό και το παλιό μου Bering (10+ έτη) με την χειμερινή επένδυση, αλλά από κάτω τζιν και αθλητικά. Την άκουσα κανονικά :hungover::laugh:
Αυτό που δεν ξέρω είναι πόσο άραγε να έχουν εξελιχθεί τα ρούχα μηχανής ώστε με τους 8,5 βαθμούς που έδειχνε το θερμόμετρο να μπορείς να βγάλεις μια κανονική ημερήσια από αυτές που κάνουμε συνήθως;
Απο πανω νομιζω καλα ησουν.
Το λαθος ειναι ολα τα κατω.
Γιαυτο την ακουσες .
Επειδη κινουμαι σε αυτες ,αλλα και χαμηλοτερες θερμοκρασιες εμαθα κι εγω .
Παλιοτερα εκανα τα ιδια λαθη με εσενα χαχαχαχα
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Από βιασύνη και εν μέρη από βλακεία, ήμουν προβλεπέ κατά το ήμισυ. Από πάνω ισοθερμικό και το παλιό μου Bering (10+ έτη) με την χειμερινή επένδυση, αλλά από κάτω τζιν και αθλητικά. Την άκουσα κανονικά :hungover::laugh:
επίσης, βοηθάει να φοράς και βρακί, όχι μόνο τζιν. Με τα αθλητικά τι κάλτσες φορούσες???δώσε μας λεπτομέρειες, μη μας αφήνεις στην άγνοιά μας τέτοια ώρα....
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
επίσης, βοηθάει να φοράς και βρακί, όχι μόνο τζιν. Με τα αθλητικά τι κάλτσες φορούσες???δώσε μας λεπτομέρειες, μη μας αφήνεις στην άγνοιά μας τέτοια ώρα....
Να βάλεις να δεις μάστερσεφ, έχει κύπριο με πιο βαριά προφορά από τον περσινό χωρίς υπότιτλους.

Επίσης αν είχε μπόξερ θα κρύωναν τα ποδαράκια του, όχι, να γιατί πήγε το πουλί και πήρε το 1250 με τα Χόκα Όνεϊ Όνεϊ και ήταν χαλαρός.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
επίσης, βοηθάει να φοράς και βρακί, όχι μόνο τζιν. Με τα αθλητικά τι κάλτσες φορούσες???δώσε μας λεπτομέρειες, μη μας αφήνεις στην άγνοιά μας τέτοια ώρα....
Ρε συ, λες για αυτό ο Σούπερμαν το φοράει απ' έξω; αεροδυναμικά οφέλη και θερμομόνωση :p:laugh::roflmao::roflmao:
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Να βάλεις να δεις μάστερσεφ, έχει κύπριο με πιο βαριά προφορά από τον περσινό χωρίς υπότιτλους.

Επίσης αν είχε μπόξερ θα κρύωναν τα ποδαράκια του, όχι, να γιατί πήγε το πουλί και πήρε το 1250 με τα Χόκα Όνεϊ Όνεϊ και ήταν χαλαρός.
Καλαα..τι χοκα ονει...τι βομερο...φουτερ..ζακετες μοδατες...μηπως εχεις κανει...editorial σε περιοδικα μοδας..;;;;
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Καλαα..τι χοκα ονει...τι βομερο...φουτερ..ζακετες μοδατες...μηπως εχεις κανει...editorial σε περιοδικα μοδας..;;;;
Χοντρός και τρέξιμο, αυτό το αίνιγμα. Έχω κάνει σε φαγητό, τι άλλο :p
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Καλαα..τι χοκα ονει...τι βομερο...φουτερ..ζακετες μοδατες...μηπως εχεις κανει...editorial σε περιοδικα μοδας..;;;;
Μπαινει αυτη η παπουτσαρα κατω απο το λεβιε ή θα παθουμε αυτο που επαθε ο Κοσμας σε ενα αλλο ποστ :wacky:
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Είστε καγκουρες, περίμενα κάτι καλύτερο, όχι.

Στο λεβιέ βολεύει το stan smith και το superstar, τα πάνινα τύπου κονβερς είναι μαλακά για τέτοια χρήση και τα ευαίσθητα ελαστικά πλεκτά των running είναι αμαρτία να σκιστούν στο μηχανάκι. 140 ευρώ είχε το vomero 14 προ εκπτώσεων, καλύτερα μποτάκι καλοκαιρινό που αντέχει κιόλας.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Μπαινει αυτη η παπουτσαρα κατω απο το λεβιε ή θα παθουμε αυτο που επαθε ο Κοσμας σε ενα αλλο ποστ :wacky:
Μόλις μάθαμε την αιτία ύπαρξης των DCT... :p
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Καλύτερα ξυπόλυτος να έχεις και πρόσφυση αμα λάχει :p
Το χω παθει με παντοφλα αυτο.
Κανε εικονα ,εγω με το παπι και ειχα πανω μπροστα μου τον πιτσιρικά μου ,(τοτε πρεπει να ηταν 5?).
Στη διαδρομη περνουσαμε συχνα απο ενα σπιτι με μεγαλο σκυλο.
Ενω τις προηγουμενες φορες εβγαινε ,μας κοιτουσε και τιποτα αλλο ,ετοτε βγηκε και με ορμηξε ,πηρε και την μια παντοφλα χαχαχαχαχα
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Καλύτερα ξυπόλυτος να έχεις και πρόσφυση αμα λάχει :p
Δεν το έχουμε δει σε βαραντερο νομίζεις; Μαγιό γυαλί και αντηλιακό μόνο.
Σίγουρα όμως δεν θα είχε adv μαρσπιέ :p, εκτός και αν ήταν εκκολαπτόμενος.... φακίρης :laugh:!!!
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Το χω παθει με παντοφλα αυτο.
Κανε εικονα ,εγω με το παπι και ειχα πανω μπροστα μου τον πιτσιρικά μου ,(τοτε πρεπει να ηταν 5?).
Στη διαδρομη περνουσαμε συχνα απο ενα σπιτι με μεγαλο σκυλο.
Ενω τις προηγουμενες φορες εβγαινε ,μας κοιτουσε και τιποτα αλλο ,ετοτε βγηκε και με ορμηξε ,πηρε και την μια παντοφλα χαχαχαχαχα
Σκύλος της τροχαίας θα ήταν τότε :happy:!!!
 
Top Bottom