Συμβαίνει τώρα!

jocker-t

#Ντανταντιρλάνταντα
Περιοχή
Busy Riding
Όνομα
Harris
Μοτό
"The Whip"
Οχι, αλλα σας ειδα που κυνηγιοσασταν με το βεστρομ μες στην κινηση.

Καλα, δεν σου εχει πει κανεις να μην τα βαζεις με τα βεστρομ τα εξημισι??????
Η αλήθεια είναι μετα τον σημερινό , τα κοιτάω με άλλο μάτι...
:thnkg:
 

jocker-t

#Ντανταντιρλάνταντα
Περιοχή
Busy Riding
Όνομα
Harris
Μοτό
"The Whip"
Οχι, αλλα σας ειδα που κυνηγιοσασταν με το βεστρομ μες στην κινηση.

Καλα, δεν σου εχει πει κανεις να μην τα βαζεις με τα βεστρομ τα εξημισι??????
Κάτσε λιγο...
Το γιαμαχα ειναι γαλαζιο χρυσο?
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Κάτσε λιγο...
Το γιαμαχα ειναι γαλαζιο χρυσο?
Σημερα καθοντουσαν ολοι φρονιμοι, ηρθα δουλεια με το ΧΤΖ. Το σωστο το μπλε το sonauto.

Προχτες που ηρθα με το 1090 κατι τα επιασε ολα και δαιμονιζονταν, τι Τραζαλπ, τι Βαραντερο, τι ΣιΜπιΠεντακοσα μου την μπηκανε στο δρομο, ΠΑ-ΝΓΙ-ΚΟΣ!


Ετουτονα

 

jocker-t

#Ντανταντιρλάνταντα
Περιοχή
Busy Riding
Όνομα
Harris
Μοτό
"The Whip"
Σημερα καθοντουσαν ολοι φρονιμοι, ηρθα δουλεια με το ΧΤΖ. Το σωστο το μπλε το sonauto.

Προχτες που ηρθα με το 1090 κατι τα επιασε ολα και δαιμονιζονταν, τι Τραζαλπ, τι Βαραντερο, τι ΣιΜπιΠεντακοσα μου την μπηκανε στο δρομο, ΠΑ-ΝΓΙ-ΚΟΣ!
Πες το ετσι..
καπου η δεξια κόρη μου έπιασε ενα γυαλιστερο πράμα.

Δε ξερω για τους αλλους,αλλα εγω ...Οταν αφηνεις το κοριτσι Συνταγμα 09:00 και πιάνεις δουλειά 09:00 προς....Πικερμι...
Να γιατί ΚΤΜ.

:ptl:
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Προχτες που ηρθα με το 1090 κατι τα επιασε ολα και δαιμονιζονταν, τι Τραζαλπ, τι Βαραντερο, τι ΣιΜπιΠεντακοσα μου την μπηκανε στο δρομο, ΠΑ-ΝΓΙ-ΚΟΣ!
Είναι γεγονός ότι το πουλί των απανταχού κομπλεξικών μικραίνει ακόμα περισσότερο με τα πορτοκαλί κάπου γύρω τους.
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Γεγονός επίσης,συνέβη πριν λίγο καιρό, βεστρομ 1000 το παλιό το χρεπι που λεμε,περνουσε από την εξωτερική, παρεακι κορδομενο με αποκτήματα 20σαχιλιαρου και βαλε,και όταν σταμάτησε για τσιγάρο κάπου εκεί σταμάτησαν και αυτοί, αλλα ήταν τόσο πληγωμένος ο εγωισμός που ουτε καλημέρα να πούνε..
Φιλιά.
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Παιδες μη σκατε, κι εγω μικρη την εχω, σημερα με το Γιαμαχα μουγκριζα σε ενα 790 στη Μεσογειων.
Και γω μικρή την έχω,αλλά δε κυνηγάω τπτ πλέον
Θα ξαναπάρω περτικαλι και μετα θα ξαναρχίσω να έχει και πλάκα :p
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Και γω μικρή την έχω,αλλά δε κυνηγάω τπτ πλέον
Θα ξαναπάρω περτικαλι και μετα θα ξαναρχίσω να έχει και πλάκα :p
Ναι, ενω εγω βγαινω κεντρο καθε μερα και παω σαν τον γκοστ ραιντερ, με την ταυτοτητα στο στομα, 50χλμ πηγαινελα καθε μερα μεσα απο το κεντρο - deathrace2000.

Προχτες ρε φιλε μου βγηκε μια απο παραδρομο καθετα στη Μεσογειων μπροστα μου, με αναμενα φαναρια εγω, κιτρινο φωσφοριζε κρανος, 1.90 εγω και αλλο 1.90 το μηχανακι δεν παιζει να μην με ειδε. Κορναρω και βριζω απο την τρομαρα μου και ποια ηταν η αντιδραση της? Να γελαει με τη φιλη της στο αμαξι για το πως με τρομαξε και να ανεβαζει το τζαμι της για να μην την ενοχλουν οι κορνες μου... Γαμω την τουρκοκρατια μου μεσα για λαος. Καμια φορα πιανω 100 σε αδειο δρομο και νομιζω οτι αν απλωσω τα χερια θα απογειωθω.

Αυτο που σχολιασα ηταν οτι να πηγαινεις σαν τον παλαβο οταν βιαζεσαι να πας στη δουλεια σου να το καταλαβω. Το εκανα κι εγω στα νιατα μου μεχρι που εβαλα μυαλο. Αλλα μιλαμε τωρα για φαση "α, ενα ΚΤΜ/Μπεμβε/Ντουκατι, κουλος θα ειναι, κατσε να του κανω τσαλιμια" και να βλεπεις το Τρανσαλπ το καρμπιρατερατο να βγαζει σπιθες απο την εξατμιση σαν φορτηγο ντιζελ ελεω κοφτων , και να καιει τα σωθηκα του , κανοντας σλαλομ με τα οσα μεσα στην κινηση της Ευελπιδων. Ή τον τυπα με το CB500 να σηκωνεται ορθιος και να κανει κι εκεινος σλαλομ για να δειξει οτι ειναι καλυτερος εντουροονοφας στην σταματημενη Πειραιως, ενω ειναι ορθιος ευθυτενης σαν ξυλαγγουρο, σαν πλειμομπιλ πανω στο μηχανακι. Αυτο ειναι μαλακια στον εγκεφαλο, και σορρυ κιολας. Εχω δει μπροστα στα ματια μου στουκο με αιματακι μεταξυ ΤDM και Βαραντερο μερα μεσημερι σε αδειο δρομο για να πνιξουν την καβλαντα τους, μεγαλοι ανθρωποι οχι πιτσιρικια. Και καλα να παθουνε θα πει κανεις, αλλα πεσανε πανω σε ΙΧ με μια γυναικα που χεστηκε πανω της, τι εφταιγε αυτη η καημενη?
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
.....Ρουφηχτα..;;;;
οχι ρε συ...
ειχε και την γυναικα μαζι.....
και γω ημουν με την αλεξανδρα....

πεταχτα τα εστειλα ....
γεματα υποσχεσεις και με ναζι....















εισαι μεγαλο μνακι :mooning: :laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
 
Top Bottom