Συμβαίνει τώρα!

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλά περνάμε...


" Άμα περισσεύουν βίδες ξαναλύσε το μοτέρ σου..."
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
150% Πληρότητα
Ούτε καρέκλα κενή


Στάλθηκε από το LM-G810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Tα ΜΜΕ λένε όλα γεμάτα :D
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ξαναηρθα, αλλά σε τουριστικούς, χαλαρούς ρυθμούς.


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Και δεν πέρασες να πιούμε ένα απεριτιφ...?;)
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Είμαι απαράδεκτος, αλλά έχω καλη δικαιολογία να έρθω ξανά. Ξαποσταινω Καλαρρυτες...


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Τα δέοντα στον κύριο Ναπολέων...
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Τι φοβεροί άνθρωποι, τι φοβερό μέρος!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Πηγαινετε αυριο το μονοπατι προς Συρρακο, μεχρι το ποταμι και πισω. Δεν εχει τοσο δυσκολια απο εκει.
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Πηγαινετε αυριο το μονοπατι προς Συρρακο, μεχρι το ποταμι και πισω. Δεν εχει τοσο δυσκολια απο εκει.
Πόση ώρα χαλαρό περπάτημα είναι; Δεν μπορούμε να αφιερώσουμε πολύ χρόνο. Έλεγα να πάμε στο γεφύρι της Κιουασας και αν το σηκώνει για βουτιά...λεω...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Πόση ώρα χαλαρό περπάτημα είναι; Δεν μπορούμε να αφιερώσουμε πολύ χρόνο. Έλεγα να πάμε στο γεφύρι της Κιουασας και αν το σηκώνει για βουτιά...λεω...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Κανα 20' πρεπει να ειναι και μετα να κατεβεις ενα ωραιο σημειο μεχρι το ποταμι. Μετα εχει λιγη ανηφορα αυτο που θα κατεβεις, αλλα αν δεις το απεναντι απ το ποταμι, δεν ειναι τιποτα!!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Γιοφύρι Κουιάσας εκπληκτικό.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Πόση ώρα χαλαρό περπάτημα είναι; Δεν μπορούμε να αφιερώσουμε πολύ χρόνο. Έλεγα να πάμε στο γεφύρι της Κιουασας και αν το σηκώνει για βουτιά...λεω...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Αν ειναι να φυγετε αμεσως μετα, ασ το. Θελει λιγο ξεκουραση, μετα το πηγαινε ελα.
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Εγω αλλου θελω να σταθω. Θελω να ελπιζω βαθια μεσα μου οτι η ΕΛΑΣ εξ αρχης τον ειχε στο στοχαστρο και για να μην τους την κοπανισει το παιζανε κουτοι και οτι το χαψανε, μεχρι να βρουν αποδεικτικα. Θελω να πιστευω οτι επιτηδες διερρεαν τις ιστοριες περι αλβανων και γεωργιανων κακοποιων που πιανανε στα συνορα, και τα περι υποπτων αυτοκινητων, ενω στην πραγματικοτητα εψαχναν να βρουν αδιασειστα στοιχεια για να τον στριμωξουν. Θελω να πιστευω οτι αυτο το παγωμενο και χωρις καμια θλιψη υφος του μαλακα που ειδα την πρωτη φορα που μιλησε στις καμερες και γενικα το πως συμπεριφεροταν δεν το ειδα μονο εγω ο ασχετος, το ειδαν και οι αναλυτες της αστυνομιας.

Γιατι αν δεν ισχυει το παραπανω, θα ευχηθω στις αμοιβαδες και τα αετοπουλα εδω μεσα καλα ξυπνητουρια...
Σημερα με τη λαϊκίστικη κοτσαναρα που πεταξε ο Καλλιανος θυμηθηκε βεβαια και κάτι αλλο... Τα 300,000€ της επικυρηξης. Τοο much για θεατρο, πραγματικα καθε μερα πειθομαι ακομη περισσοτερο ότι τα ντουγανια δεν είχαν παρει πρεφα τιποτα και ο θεος να μας σωζει απο αυτους που μας φυλανε ή οτι εξ αρχης εκμεταλλευτηκαν το ολο εγκλημα σαν τελενοβελα για τις μαζες.

Ενα συννεφο να πεσω θα μου πεις...
 

labros

Μέλος
Περιοχή
Ιλιον - Τζουμέρκα
Όνομα
Λάμπρος
Μοτό
Ντακαρίσιο
Διστρατο θα είμαι 21 απόγευμα και διανυκτέρευση εκεί. Θα είσαι εκεί;
Εδώ θα είμαι μέχρι την Τρίτη το πρωί.
Σε ποιον θα διανυκτερεύσεις, έχεις παρτίδες με Διστρατιωτες; Άμα θέλεις κρεβάτια υπάρχουν αρκετά.
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Εδώ θα είμαι μέχρι την Τρίτη το πρωί.
Σε ποιον θα διανυκτερεύσεις, έχεις παρτίδες με Διστρατιωτες; Άμα θέλεις κρεβάτια υπάρχουν αρκετά.
Νίκος στα Φρατελια. Να βρεθούμε να τα πούμε το βράδυ. Θα σου γράψω μήνυμα.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Τι εννοεις? 2 μηνες σχεδον η αστυνομια και τα καναλια μαζι αποπροσανατολιζαν τον κοσμο. Προσηγαγαν κοσμο στο τμημα και τους θεωρουσαν υποπτους , εδωσαν θαρρος στον καθε εναν να λεει οτι οι αυτα τα εγκληματα τα κανουν ΜΟΝΟ αλλοδαποι , και εννοειται οχι Χριστιανοι. Επισης καλο θα ηταν να μας πουν επιτελους γιατι υπηρχε φωτο της κοπελας δεμενης ενω του γυναικοκτονου καμια ,ενω τον βρηκαν δεμενο οπως ελεγαν. Τελοσπαντων...Δεν χρειαζεται να συνεχιστει στο φορουμ εδω , η συζητηση , αλλα ισως η αστυνομια θα επρεπε να εχει κλεισει πολυ περισσοτερο το στομα της.
Και ισως η γειτονια θα επρεπε να το ειχε ανοιξει το στομα της απο τοτε που ο γυναικοκτονος ηταν ΚΑΙ παιδεραστης και το ζευγαρι αυτο ηταν αφυσικο και οχι γλυκο και παραμυθενιο. Αυτος 27 , αυτη 14 !!!!!!

Ειναι καλο παιδι , δεν ειχε δωσει δικαιωματα!! Προφανως , αν ηταν εργατης , θα ηταν τραμπουκος και αξεστος ,αλλα πιλοτος ,ομορφος με λεφτα....περναει κατευθειαν στους υπερανω πασης υποψιας.
Σε ειχα για σοβαρο,μην λες Μα.....ς
Οπαιδεραστης δεν παντρευεται το θυμα του,υπαρχουν πολλα ζευγαρια με τετοια η μεγαλυτερη διαφορα ηλικιας.Εγω γνωρισα την γυναικα μου στα 28 κ εκεινη ηταν 15,θα με πεις Παιδεραστη???
 
Top Bottom