Συμβαίνει τώρα!

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
@Seattle, WA
Χαιρετισμούς σε όλα τα Στιλέτα!



Daggers in Brothel
Καλημερα φιλαρακι.
Αντε και σε λιγο πιανεις κατηφορα!!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
@Seattle, WA
Χαιρετισμούς σε όλα τα Στιλέτα!



Daggers in Brothel
Να πας να δεις τους σιατλ σουπερσονικς
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Πριν λιγο ειδα στην Γρ. Λαμπρακη μια κοπελια να κανει σφηνες με μια Aquila RR
Πιο πισω την ακολουθουσε ενας με μια Royal Enfield και εστριψαν για Υπουργειο Μεταφορων στον Αλιμο.
R.E.H καλοταξιδο βρε.
:ha
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Όταν βλέπω τέτοια λάστιχα σε αυτό το μηχανάκι σεληνιαζομαι.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Όταν βλέπω τέτοια λάστιχα σε αυτό το μηχανάκι σεληνιαζομαι.
Ατάκα τύπου "μα καλά, κεράτωσαν την Αντζελίνα Τζολί, πως το έκαναν αυτό, αν την είχα εγώ θα την έλιωνα κάθε μέρα".
Προφανώς κάτι ξέρει αυτός που το έχει σινιόρε στιλέτε οικοανοχάτε, έτσι την βρίσκει, inclusive κοινωνία κιετς, κάτω η πατριαρχία (οι φεμενίστριες θα σου βρουν την σύνδεση αν πρέπει, μην ρωτήσεις που κολλάει).
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Εντάξει ρε κουμπάρε μη βαράς...
Εγώ σεληνιάζομαι... αυτός στ'αρκίντια του!
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Συμβαίνει τώρα, τηλεφώνημα από την νομική υπηρεσία Δήμου Κηφισιάς "λάβαμε την αίτηση σας, παρακαλώ στείλετε συμπληρωματικά έγγραφα και επαναλάβατε την αποστολή κάποιων διότι ο σέρβερ μας είναι τόσο λειτουργικός όσο είναι και το υπουργείο υγείας και τα έχασε, θα σας απαντήσουμε αν πρέπει να απευθυνθείτε στην Περιφέρεια".

Κοιτάζω πλαστιντίπ σε χρυσό χρώμα μήπως με συμπαθήσει ο περιφερειάρχης αν η απάντηση είναι σε αυτή την κατεύθυνση.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Συμβαίνει τώρα, τηλεφώνημα από την νομική υπηρεσία Δήμου Κηφισιάς "λάβαμε την αίτηση σας, παρακαλώ στείλετε συμπληρωματικά έγγραφα και επαναλάβατε την αποστολή κάποιων διότι ο σέρβερ μας είναι τόσο λειτουργικός όσο είναι και το υπουργείο υγείας και τα έχασε, θα σας απαντήσουμε αν πρέπει να απευθυνθείτε στην Περιφέρεια".

Κοιτάζω πλαστιντίπ σε χρυσό χρώμα μήπως με συμπαθήσει ο περιφερειάρχης αν η απάντηση είναι σε αυτή την κατεύθυνση.
Προσεξε το.
Αυτην που της αρεσε το χρυσο, την χωρισε!!
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Προσεξε το.
Αυτην που της αρεσε το χρυσο, την χωρησε!!
Πήγε στις φωτιές, θυμάσαι το μπλουζάκι που φορούσε στις δηλώσεις έξω από το αεροδρόμιο στο Τατόι; Δεν άρεσε μόνο σε εκείνη το χρυσό.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Ας το βάλω εδώ μπας και γλιτώσω κανέναν άλλο γιατί εγώ μόλις το τσίμπησα το 50αρικο

ΚΤΕΟ πότε περνάτε;

Εντωμεταξύ ήμουν ήσυχος ότι θα μου έρθει ειδοποίηση, αλλά έλα που όταν πέρασε ΚΤΕΟ η μηχανή ήταν στα χέρια του προηγούμενου ιδιοκτήτη, έτσι η όποια ειδοποίηση θα πήγε σε εκείνον. Όπως βέβαια ήρθε σε εμένα πριν κάτι μήνες για την μηχανή που πούλησα.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Ας το βάλω εδώ μπας και γλιτώσω κανέναν άλλο γιατί εγώ μόλις το τσίμπησα το 50αρικο

ΚΤΕΟ πότε περνάτε;

Εντωμεταξύ ήμουν ήσυχος ότι θα μου έρθει ειδοποίηση, αλλά έλα που όταν πέρασε ΚΤΕΟ η μηχανή ήταν στα χέρια του προηγούμενου ιδιοκτήτη, έτσι η όποια ειδοποίηση θα πήγε σε εκείνον. Όπως βέβαια ήρθε σε εμένα πριν κάτι μήνες για την μηχανή που πούλησα.
Δηλαδη?
Τι μοτο αγορασες?
:rolleyes:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Να το ρωτησω αλλιως.
Με 50 ευρω τι παιρνω? :hh:
:ha
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Top Bottom