Συμβαίνει τώρα!

christetr

Ο ηλίθιος είναι αήττητος!!!!
Περιοχή
ATHENS MAROUSI
Όνομα
Chris
Μοτό
TDM 900 2003 - Lambretta Li 150 s2 1961
R 1200 GS 2009
New kid in town...!
Ωραίο στήσιμο, καλά φρένα αλλα μοτέρ ψοφίμι...
Aldebaran είμαστε 3-3 τώρα...

Καλοτάξιδο Θάνο , να το χαρείτε στο έπακρο !!

Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs

Πριν αρκετή ωρα…
Τελικα μας νίκησε ο αλκοολισμός παλι…εεεε εννοω οι θάλασσες και τα μπανια.
Και περιμένουμε αυτόν τον XR Maniac να ανεβάσει καμμία φωτο απο Σερβία…


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Μπαααααα....... Απ'τον ιδρωτα που μπαινει στα ματια........... δεν εχω δει τιποτα απο αυτα!!!!!!!! :ha
Βάλε και την πρεσβυοπία... :p
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Καλημέρα σας από την παραλία της Μυκάλης στην Σάμο. Τα βουνά στο βάθος βρίσκονται στην Τουρκία. Λίγο παρακάτω, στην τοποθεσία Ποσειδώνιο, η Τουρκική ακτογραμμή απέχει μολις 800m από την Ελληνική. Για την ακρίβεια η πιο κοντινή απόσταση είναι εκτός οικισμού κάπου στα στενά της Μυκάλης.

 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Στα μηχανάκια όλο γλύκα, στις γυναίκες "ήσουν εργαλείο και τώρα δεν θέλω να σε βλέπω" αυτοί είστε.
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Στα μηχανάκια όλο γλύκα, στις γυναίκες "ήσουν εργαλείο και τώρα δεν θέλω να σε βλέπω" αυτοί είστε.
Εγώ λέω αλήθειες, όχι στις γυναίκες βέβαια. Αλλά από 1150 σε address χαλαστηκα τότε. Και όχι άδικα. Τώρα είναι εργαλείο. Φρένα δεν έχει τπτ δεν έχει αλλά κάνει δουλίτσα. Αλλά τι να σου λέω, αυτοί είστε
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Address μια φορά μόνο, από Χαλάνδρι στην πρώην Yamaha στην πλατεία Αγίας Παρασκευής και πίσω.

Μια φορά παπί, όχι ξανά παπί.
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Address μια φορά μόνο, από Χαλάνδρι στην πρώην Yamaha στην πλατεία Αγίας Παρασκευής και πίσω.

Μια φορά παπί, όχι ξανά παπί.
Σε καταλαβαίνω. Και φυσικά έχεις δίκιο. Αλλά σε ότι κάνω τώρα, μόνο κλξ250. Το οποίο το δοκίμασα προχθές κ δεν. Μόνο παπί. Σάκος τιμόνι, αλαφρυ, ηλεκτρονικό τσιγάρο αριστερά, γκάζι δεκσια' κ αμολατο στην άσχημη που το έκανα. Μασπιες Σαράγεβο αλλά με 25 έβαλα Νιού
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Αφιερωμένο στους καλοφαγάδες του φόρουμ δηλαδή σε όλους. Στο ποτάμι έξω από το Καρλόβασι της Σάμου υπάρχει το εν λόγω παραδοσιακό ταβερνείο με ξυλόφουρνο. Η πρόσβαση είναι εφικτή είτε από το γνωστό μονοπάτι προς τους καταρράκτες, είτε από δρόμο με ον/οφ ή τετρακίνητο. Πάει και RT αλλά δεν γυρνάει πίσω .

 

southstromer

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BMW
Αφιερωμένο στους καλοφαγάδες του φόρουμ δηλαδή σε όλους. Στο ποτάμι έξω από το Καρλόβασι της Σάμου υπάρχει το εν λόγω παραδοσιακό ταβερνείο με ξυλόφουρνο. Η πρόσβαση είναι εφικτή είτε από το γνωστό μονοπάτι προς τους καταρράκτες, είτε από δρόμο με ον/οφ ή τετρακίνητο. Πάει και RT αλλά δεν γυρνάει πίσω .

Αρχόντισσα?
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Ζωικό βασίλειο-τενερε 1-0
 
Top Bottom