Συμβαίνει τώρα!

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Άρχισε να καιει λάδια η χοντρή...



Advphone....
Μια φορά άφησα μηχανή δίπλα από φουφου....! Ήταν και η τελευταία.. Όταν πήγα να φύγω ήταν τίγκα στο λάδι παντού...Παντού όμως!!!!.. Τα μπιμβε δεν πιάνουν?:D
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Μια φορά άφησα μηχανή δίπλα από φουφου....! Ήταν και η τελευταία.. Όταν πήγα να φύγω ήταν τίγκα στο λάδι παντού...Παντού όμως!!!!.. Τα μπιμβε δεν πιάνουν?:D
Φυσαει αλλιώς εκει ;)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Αστ'αυτά ούτε ο καπνός δεν το θέλει!





Να είσαι άντρας και να αντικρίζεις την αλήθεια κατάμουτρα:wacky::wacky:
ωραίο χιούμορ!
:thnkg:
 

North_explorer

Where the Pin Shows
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW R 1200 GS Adv Rally
Καλησπέρες από Πηλιο !! Πρωινές βουτιές μεσιμερινα παιχνίδια με θέα !!







Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
ωραίο χιούμορ!
:thnkg:
Για το μηχανάκι παρεξηγήθηκες η για τον ανδρισμό σου αφού ξέρεις ότι και για τα δύο κάνω πλάκα... Εκτός αυτού αν το έγραφε "κάποιος άλλος" δεν θα μου έλεγες τέτοιο πράμα! Δεν είναι καλό σε φόρουμ και πόσο μάλλον σε μοτοφορουμ να γίνονται μεγάλα πηγαδάκια! Τεσπα δική σας επιλογή εγώ για σας το λέω πληροφοριακά γιατί δεν είναι πολλοί αυτοί που τα λένε δημόσια και ίσως να μην το έχεις-έχετε καταλάβει-ακούσει! Δικό σας είναι ότι θέλετε κάνετε.. Απλά είναι κρίμα για τον γενικότερο Ελληνισμό!


Με σεβασμό όλα αυτά!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Για το μηχανάκι παρεξηγήθηκες η για τον ανδρισμό σου αφού ξέρεις ότι και για τα δύο κάνω πλάκα... Εκτός αυτού αν το έγραφε "κάποιος άλλος" δεν θα μου έλεγες τέτοιο πράμα! Δεν είναι καλό σε φόρουμ και πόσο μάλλον σε μοτοφορουμ να γίνονται μεγάλα πηγαδάκια! Τεσπα δική σας επιλογή εγώ για σας το λέω πληροφοριακά γιατί δεν είναι πολλοί αυτοί που τα λένε δημόσια και ίσως να μην το έχεις-έχετε καταλάβει-ακούσει! Δικό σας είναι ότι θέλετε κάνετε.. Απλά είναι κρίμα για τον γενικότερο Ελληνισμό!


Με σεβασμό όλα αυτά!
Για την 1η σου προταση δεν τιθεται θεμα.
Για τον ανδρισμο μου επισης.
Οταν ξεκινας προταση με "να" , προσεχε σε ποιον απευθυνεσαι.
Το αλλο που λες " Εκτός αυτού αν το έγραφε "κάποιος άλλος" δεν θα μου έλεγες τέτοιο πράμα! Δεν είναι καλό σε φόρουμ και πόσο μάλλον σε μοτοφορουμ να γίνονται μεγάλα πηγαδάκια! Τεσπα δική σας επιλογή εγώ για σας το λέω πληροφοριακά γιατί δεν είναι πολλοί αυτοί που τα λένε δημόσια και ίσως να μην το έχεις-έχετε καταλάβει-ακούσει! Δικό σας είναι ότι θέλετε κάνετε.. Απλά είναι κρίμα για τον γενικότερο Ελληνισμό!", ειναι ολο λαθος κι εκτος τοπου και χρονου.
Πρωτα απο όλα, αναρωτησου ποιος αλλος θα εγραφε ετσι;
Εχεις προσεξει το υφος που αναφερομαστε ο ενας προς τον αλλον εδω;
Αν δε σ αρεσει ειναι δικο σου προβλημα. Και σαφως δεν ειναι κριμα, επειδη δε σ αρεσει!


Αν καταλαβες τι λεω, διορθωσε το "χιουμοριστικο" σου ποστ.
Αν οχι , keep walking as you did κι ολα καλα.
 

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Για την 1η σου προταση δεν τιθεται θεμα.
Για τον ανδρισμο μου επισης.
Οταν ξεκινας προταση με "να" , προσεχε σε ποιον απευθυνεσαι.
Το αλλο που λες " Εκτός αυτού αν το έγραφε "κάποιος άλλος" δεν θα μου έλεγες τέτοιο πράμα! Δεν είναι καλό σε φόρουμ και πόσο μάλλον σε μοτοφορουμ να γίνονται μεγάλα πηγαδάκια! Τεσπα δική σας επιλογή εγώ για σας το λέω πληροφοριακά γιατί δεν είναι πολλοί αυτοί που τα λένε δημόσια και ίσως να μην το έχεις-έχετε καταλάβει-ακούσει! Δικό σας είναι ότι θέλετε κάνετε.. Απλά είναι κρίμα για τον γενικότερο Ελληνισμό!", ειναι ολο λαθος κι εκτος τοπου και χρονου.
Πρωτα απο όλα, αναρωτησου ποιος αλλος θα εγραφε ετσι;
Εχεις προσεξει το υφος που αναφερομαστε ο ενας προς τον αλλον εδω;
Αν δε σ αρεσει ειναι δικο σου προβλημα. Και σαφως δεν ειναι κριμα, επειδη δε σ αρεσει!


Αν καταλαβες τι λεω, διορθωσε το "χιουμοριστικο" σου ποστ.
Αν οχι , keep walking as you did κι ολα καλα.
Μη βαράς Θόδωρα... Είναι ωραίο πράμα να δείχνεις και να λες αυτό που σε πειράζει και ακόμα πιο ωραίο όταν το δέχεσαι γιατί είναι απλά λόγια που πιάνουν λίγο χώρο στο μυαλό δεν σε κουράζει και σου μαθαίνει! Λέγετε ίσως και αυθορμητισμός αλλά όχι θράσος αν αυτό νόμιζες.. Όλα καλά κέρνα μια μπύρα τώρα!










:) :stm::friendship:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Μη βαράς Θόδωρα... Είναι ωραίο πράμα να δείχνεις και να λες αυτό που σε πειράζει και ακόμα πιο ωραίο όταν το δέχεσαι γιατί είναι απλά λόγια που πιάνουν λίγο χώρο στο μυαλό δεν σε κουράζει και σου μαθαίνει! Λέγετε ίσως και αυθορμητισμός αλλά όχι θράσος αν αυτό νόμιζες.. Όλα καλά κέρνα μια μπύρα τώρα!










:):stm::friendship:
όταν ξεκινάς πρόταση με "Να" σε άνθρωπο που δεν γνωρίζεις, είναι θράσος. Όχι αυθορμητισμός. Έλλειψη σεβασμού είναι.
Και σαφώς δε δέχομαι την "πλάκα" σου , όπως διατυπωθηκε στη δεύτερη πρόταση του επίμαχου ποστ. (τα περί μηχανής μ αφήνουν παγερά αδιαφορο και δε θα συζητάγαμε επ αυτού σε καμιά περίπτωση).
Ασφαλώς δείχνω και λέω στα ίσα πάντα, ό,τι με πειράζει. Και φυσικά ότι με πειράζει, δεν το δέχομαι!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Only Hamamatsu



Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Και ο σκύλος απο το Hamamatsu...???:thumbsdown::friend:
Πες μου οτι τον λες και Marauder ...?
 

Jeronimo

Simplicity
Περιοχή
Athens
Όνομα
George
Μοτό
Suzuki GT1000
Honda Super Cub C125
Honda SH350
Και ο σκύλος απο το Hamamatsu...???:thumbsdown::friend:
Πες μου οτι τον λες και Marauder ...?
Μεγαλωμένος με αυστηρή Ιαπωνική πειθαρχία όπως φαίνεται άλλωστε...
His name is "Aragorn"
 
Top Bottom