Συμβαίνει τώρα!

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Να ευχαριστήσω και απο εδω τον ΥΑΚΙΝΘΟΣ για τα δωρα για το νεο εργαλειο.μολις παρελαβα και θα υπάρξει φώτο και μετα την τοποθέτηση...


Στάλθηκε από το RMX3081 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Καλές βουτιές σε όλους!!




Sent from my iPhone using Tapatalk
Καλές βουτιές!
Την έχω δει από μπροστά.
Έχει μούσι!
 

Giwrgos

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Καλημέρα παλικάρια, ξέρουμε κάνα λάστιχα δικό να αλλάξω σαμπρελα enduro στα Άνω Λιόσια?
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
20.000 μοτοσυκλέτες συγκεντρώθηκαν σε πόλη της Γερμανίας για να συμπαρασταθούν σε 6χρονο αγοράκι που πάσχει από καρκίνο, περνώντας έξω από το σπίτι του...
Έκαναν κάποιο έρανο, μάζεψαν κάποια χρήματα και τα έδωσαν για βοήθεια, ή απλά έκαναν... "βόλτα"!!!
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Έκαναν κάποιο έρανο, μάζεψαν κάποια χρήματα και τα έδωσαν για βοήθεια, ή απλά έκαναν... "βόλτα"!!!
To παιδί είναι στο τελικό στάδιο καρκίνου...κ αυτή ήταν μία από τις τελευταίες του επιθυμίες.. δυστυχώς
Η ανταπόκριση όμως απίστευτη...στο you tube..παίζουν πολλά βίντεο για την εκδήλωση..!!!!
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Kαλησπερα, μίλησα πριν λίγο με τον ασφαλιστή μου και μου πε ότι καταργήθηκε η πράσινη κάρτα (σαν χρώμα) οπότε και μου πε ότι το τυπώνω σε ασπρόμαυρο, δεν υπάρχει θέμα.... Ξέρει κανείς αν ισχύει;;;

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Kαλησπερα, μίλησα πριν λίγο με τον ασφαλιστή μου και μου πε ότι καταργήθηκε η πράσινη κάρτα (σαν χρώμα) οπότε και μου πε ότι το τυπώνω σε ασπρόμαυρο, δεν υπάρχει θέμα.... Ξέρει κανείς αν ισχύει;;;

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Οχι, δεν ισχυει....
Παρε χαρτι πρασινο και εκτυπωσε....


Ask me how I know....
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
To παιδί είναι στο τελικό στάδιο καρκίνου...κ αυτή ήταν μία από τις τελευταίες του επιθυμίες.. δυστυχώς
Η ανταπόκριση όμως απίστευτη...στο you tube..παίζουν πολλά βίντεο για την εκδήλωση..!!!!

:ok:



Εδώ στον κόλπο της Άκαμπα, δεν παίζει να ανοίγω σελίδες πολλές με το δορυφορικό ίντερνετ......
Όχι τίποτα άλλο, θα μας ρίξουν στη θάλασσα και είναι γεμάτη συμπαθεστατα καρχαριακια :hungover:!!!!!
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Kαλησπερα, μίλησα πριν λίγο με τον ασφαλιστή μου και μου πε ότι καταργήθηκε η πράσινη κάρτα (σαν χρώμα) οπότε και μου πε ότι το τυπώνω σε ασπρόμαυρο, δεν υπάρχει θέμα.... Ξέρει κανείς αν ισχύει;;;

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Σωστά από πέρσι ισχύει και δεν είναι απαραίτητα πλέον το χαρτί να είναι πράσινο.
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Και σε λευκό να τυπώσεις, πράσινη βγαίνει....
Λευκή βγαίνει.
Πράσινο ήταν το χαρτί όχι τα χρώματα της κάρτας.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Χμμμμμ οκ θα το τσεκάρω από τα παλιά μέιλ που μου είχαν στείλει..... Αλλά ποτέ μα ποτέ δεν μου το έχουν ζητήσει σε σύνορα.... Σε ευχαριστω πολυ

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Kαλησπερα, μίλησα πριν λίγο με τον ασφαλιστή μου και μου πε ότι καταργήθηκε η πράσινη κάρτα (σαν χρώμα) οπότε και μου πε ότι το τυπώνω σε ασπρόμαυρο, δεν υπάρχει θέμα.... Ξέρει κανείς αν ισχύει;;;

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Aλλαξε ο νόμος και δεν χρειάζεται να είναι τυπωμένη σε πράσινο χαρτί.

Όμως ...

τύπωσε καλού κακού και σε πράσινο γιατί Βαλκάνια είμαστε κι όλα γίνονται. Φιλος πλήρωσε 50 ευρώ για αυτό το λόγο για να μπει στα Σκόπια. Είναι μη πέσεις στην περίπτωση. Ήμουν μπροστά, το ειδα live.
 

endtourista

'' ... ''
Όνομα
ΣΠΥΡΟΣ
Άρτι αφιχθείς από πολυήμερη περιήγηση στα Δυτικά Βαλκάνια, μεταφέρω ότι στις συνεχείς διελεύσεις συνόρων δεν υπήρξε πουθενά θέμα με τη λευκή πλέον "πράσινη" κάρτα, αν και στα χαρτιά μου υπήρχε και μια πράσινη εκτύπωση ως εφεδρεία (συνιστάται), αφού είχα την πληροφορία για δογματική αντιμετώπιση στα σύνορα της Σερβίας.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Άρτι αφιχθείς από πολυήμερη περιήγηση στα Δυτικά Βαλκάνια, μεταφέρω ότι στις συνεχείς διελεύσεις συνόρων δεν υπήρξε πουθενά θέμα με τη λευκή πλέον "πράσινη" κάρτα, αν και στα χαρτιά μου υπήρχε και μια πράσινη εκτύπωση ως εφεδρεία (συνιστάται), αφού είχα την πληροφορία για δογματική αντιμετώπιση στα σύνορα της Σερβίας.
Καλησπέρα.... Όλα καλά κατά τους συνοριακός ελέγχους πιστοποιητικά κλπ;;;; αντιμετώπισε κάνα έλεγχο;; είχε θερμομετρησεις;;;

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Και εμενα ο ασφαλιστης ασπρομαυρη μου την εστειλε στο μειλ.
Δεν ειναι πια πρασινη...
 
Top Bottom