Ταξίδι στα δύο άκρα της Ευρώπης

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Ολα καλα!!!! συνεχισε Νικολα....αυτα ειναι τα ωραια του ταξιδιου!!!! Τις επομενες μερες θα μπεις στα θερμα ομοια με την ελλαδα κλιματα.....:ok:;)
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09


Καλημερα απο τις Καννες.Το βταδυ με βρηκε σε ενα παρακμιακο ξενοδοχειο. Ειχα συννενοηθει απο πριν να μου αφησει το κλειδι στο δωματιο ο ξενοδοχος. Σιγα μη με περημενει και χασει τη μπυρα του. Πλισιμο ρουχων, μπανακι, υπνος. Ξεκουραση; Χαλαρωμα; Μπα. εχουμε χλμ παλι σημερα. Και στη Γαλλια εχει καθε τρεις και λιγο τσουχτερα διοδια να σε σταματανε.
Αλλαγη λαμπας μεγαλη σε μεσσαια (την καμμενη) και συνεχιζω.
Country:
Date/time: 2014-07-22 05:12



Viva e LA Espania. Vamos amigos
Χτες ειχε βροχη και καταιγιδες, σημερα αερα, πολυ αερα!!! Ολη η Γαλλια ετσι περασε. Μπαινοντας Ισπανια αλλαξε ο καιρος. ξηρασια, ζεστη αλλα επεσε και ο αερας.
Παμε γιατι εχει ακομα δρομο. Τα χτεσινα 740 χλμ σημερα θα τα εχω για πρωινο...
Date/Time: 2014-07-22 13:14



Σας ειπα οτι εφτιαξα τη λαμπα; βρηκα μια σε βενζιναδικο και την αλλαξα σε δεκαπεντε λεπτα. Κατα τα αλλα, εχω μπει για τα καλα στην Ισπανια. που θα σταματισω; θα δειξει

Date/Time: 2014-07-22 16:02
 

asotosios

Μέλος
Όνομα
Ευγενιος
Μοτό
Moto Guzzi Breva 1100 2007 ABS
Καλη συνέχεια...


Send from my Moto Guzzi Breva 1100 :) πηγαίνοντας Tapa Tapa Tapa Talk
 

xurxes

"καφέ#αρκούδα"
Περιοχή
Salonika
Όνομα
Basil
Μοτό
KTM 690 ENDURO R
BMW R1200 GSA
Μαρκας#ο#χιλιομετροφαγος#:happy:

να περνας καλα φιλαρακι μου,,,,,,,και εχε το νου σου!!
σταματα να βγαλεις και καμμια φωτογραφια
απ αυτες που μας τρελενεις;),,,,σαν πολλα χλμ δεν κανεις μονοκοπανιας:secret:
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Έτσι που πάει αυτός και χτυπάει 700άρες και 800άρες κάθε μέρα σιγά μην τον αφήσω να οργανώσει καμιά επόμενη εξόρμησή μας!!! Θα μας βάλει να κάνουμε τον Γύρο της Κρήτης σε 24 ώρες! :p
Καλή συνέχεια Νίκο!
 

Markas

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW F800GS
Yamaha WR250R
Αγαπητοι αμιγκος. Ειμαθ καλα. Το ιντερνετ οχι και τοσο. Το WiFi του μοτελ δε δουλευει. Εφτασα σχεδον μαδριτη. Σταματησα με ρη δυση του ηλιου. Ειμαι πιωμενος. Παω να κανω ενα ντουζ γιατι εχω ραντευου Αυριο.
Ps: Εγω μηλαω ελληνικα, αγγλικα γερμανικα. Εγω και κανεις αλλος εδω. Μηλανε γαλλικα, αραβικα, Ισπανικα, καταλονικα. Και συνενοκυμαστε μηλαμε τελεια!
Αντε καληνηχτα,!
 

Markas

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW F800GS
Yamaha WR250R
Α, φωτπγραφιες μπολικες εν κινησει απο τη go pro hero 3 black που μου δανεισε ο Σταυρος. Αλλοιος, τον πουλο. Παω για υπνο πριν με κερασουνε καμια μπυρα και δε βρισκω το δωματιο
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Σαν αυτες τις μπυρες που πινεις οταν εισαι πτωμα μετα απο μια μηχαναδα ....δεν εχει!!!
Το νου σου στα μπαγκαζια ....με ολους αυτους τους γλωσσομαθεις!!!
 

Markas

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW F800GS
Yamaha WR250R
Παιδες, εν ταχη. Παρελαβα το πολιτιμο φορτιο.
Η ορθογραφια στο κινητο ειναι σκατα.
Στα του ταξιδιου:
Ξεκινησα με 14 βαθμους κρυο.
Πορευτικαμε στις ατελειωτες ισπανικες πεδιαδες με 39 .
Φτασαμε Λισαβωνα με τη Κικη να κρυωνει στους 22. Μερα παντα.
Μετα απο μεγαλη περιπετεια εκλεισα χοστελ 5 δωματιων με 37 ευρω και πρωινο οποιος προλαβει να αρπαξει απο ντουλαπια και ψηγειο να φαει. Ευτυχως που το χοστελ ειναι αδειο και εχω μια σπιταρωνα φουλ εξτρα ολη δικη μου τελικα!
Ολα αυτα κριβουν ιστορια που δε περιγραφονται σε δυο αραδες απο κινητο.
Σημερινα χλμ δε θυμαμε, καπου 800 μονο
 

Italos

Μέλος
Περιοχή
Gerakas
Όνομα
Νίκος
Μοτό
R1200GSadv
Την καλημέρα μας στο ζεύγος!!!

Άλλη με θέα την θάλασσα της Λισαβόνας και άλλοι με θέα την Βαρβάκειο της Αιόλου χαχαχαχ

Καλή βόλτα στην Sintra-Cabo d Roca....στο ανέβα αν πάτε για Porto...περάστε οπωσδήποτε απο Obidos-Nazare-Peniche!!

Και ΝικόλΑ αν θές απο Πορο να σου πώ μια διαδρομή...που ίσως θα είναι απο τις πιο ωραίες που θα κάνεις σε βγάζει Santander.....θα μαγευτείς και εσύ και η γυναίκα!!!



Καλά Χιλιόμετρα....
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
Την καλημέρα μας στο ζεύγος!!!

Άλλη με θέα την θάλασσα της Λισαβόνας και άλλοι με θέα την Βαρβάκειο της Αιόλου χαχαχαχ

Καλή βόλτα στην Sintra-Cabo d Roca....στο ανέβα αν πάτε για Porto...περάστε οπωσδήποτε απο Obidos-Nazare-Peniche!!

Και ΝικόλΑ αν θές απο Πορο να σου πώ μια διαδρομή...που ίσως θα είναι απο τις πιο ωραίες που θα κάνεις σε βγάζει Santander.....θα μαγευτείς και εσύ και η γυναίκα!!!



Καλά Χιλιόμετρα....
Ιταλιάνοοοοοοοο .,.,

για στείλτην με πμ., να την έχουμε στα υπόψην.,.,

καλήμερα στο ζευγος και καλή συνέχεια.,.,.,.
 
Top Bottom