Τετράποδοι φιλοι......

V-Chris

Μέλος
Περιοχή
Νεα Μουδανια
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-STROM 650
Στην δικια μας περιπτωση, πρεπει να συμπληρωθει η εικονα και με κεραυνους!!
Απλα εξαφανιζομαστε.
Ανοιγουμε συρομενες ντουλαπες, κατω απο τραπεζια, γενικα ψαχνόμαστε ακομα και δυο ωρες εχει τυχει!!


Η Lizzy μας.

+650 για τους κεραυνούς!:brr::brr::brr::like:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τα φετινα γατια στο σπιτι στην Ελατη Τρικαλων, ο πιτσιρικας εχει απιστευτα χρωματα! :cool:




Και εδω με τη μαμα του.




Η μαμα του παει με ρατσες.....βλεπω!!:D
Σιαμ...δεν λεγονται αυτα??
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Νυφίτσα...


Στάλθηκε από το MI 4LTE μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Στην δικια μας περιπτωση, πρεπει να συμπληρωθει η εικονα και με κεραυνους!!
Απλα εξαφανιζομαστε.
Ανοιγουμε συρομενες ντουλαπες, κατω απο τραπεζια, γενικα ψαχνόμαστε ακομα και δυο ωρες εχει τυχει!!


Η Lizzy μας.

Koυκλάρα !!! :)

Τα φετινα γατια στο σπιτι στην Ελατη Τρικαλων, ο πιτσιρικας εχει απιστευτα χρωματα! :cool:




Και εδω με τη μαμα του.




Κάποιος Σιαμέζος τουρίστας κυκλοφορεί στην γειτονιά σου Γιώργη . :yew:
 

Μητσάρας

Μέλος
Περιοχή
Αιτωλικό
Όνομα
Μητσος
Μοτό
Ténéré XT660z

piaggio PX200
περνωντας διπλα απο ενα καδο προχθες ακουσα κλαψουρισμα,την ψιλιαστικα οτι θα ναι κανα κουταβι,και θα μπορουσα να κανω πως δε το ακουσα και να συνεχισω,αλλα δε γινονται αυτα τα πραγματα,οποτε πηγα να δω και ηταν δυο τελικα πεταμενα με κλειστα ακομα τα ματια τους.
τα πηρα,τα πηγα σπιτι,το ενα σχεδον αναισθητο.τους εδωσα γαλα,αποπαρασιτωση και ενα ανετο κουτι στη δροσια μεχρι να δω τι θα απογινουν.
το θεμα ειναι οτι εχω ηδη 2 σκυλους και 3 γατες και δε θα μπορεσω να τα κρατησω και αυτα,οποτε καπου πρεπει να πανε.

υπαρχει κανενας που να τα θελει η εστω το ενα?καποιος γνωστος-η σας?
καντε μια ερωτηση,ισως σταθουν τυχερα.κριμα ειναι τα ερμα.



πλεον εχουν ανοιξει και τα ματια τους,τρωνε με ορεξη και αρχισαν τα σουλατσα.
πρεπει να ειναι αρσενικα και τα 2,αυτο με την ασπρη μουρη ειναι μεγαλυτερο και πιο ξεπεταγμενο.
 

Μητσάρας

Μέλος
Περιοχή
Αιτωλικό
Όνομα
Μητσος
Μοτό
Ténéré XT660z

piaggio PX200
@Μητσάρας
Έχεις καμιά ιδέα για το πόσο μεγάλα σε όγκο θα γίνουν?
απ οτι φενεται το ενα θα γινει μεσαιου μεγεθους,ενω το αλλο θα μεινει πιο μικρο,μπορει και κοκωνι φαση.
ειναι απο αυτες τις γεννες λογικα τις mix που βγαινουν διαφορα μεγεθη και στυλ κουταβιων.
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Καλησπέρα.
Ψάχνω μια καλή συντροφιά να αγαπηθεί από την μητέρα μου που είναι εδώ και καιρό συνταξιούχα και κάθεται σπίτι της.
Να είναι κάτω του ενός χρόνου, να βγαίνει μεσαίου μεγέθους και κατά προτίμηση ήρεμο (δεν θέλουμε φύλακα αλλά παρέα). Τύπου beagle κτλ θα ήταν ιδανικά.
Ενα p.m. είναι αρκετό. Φιλοζωικές δεν με ενδιαφέρουν για πολλούς λόγους.
Φίλε ίσως τον δώσω, είναι 8 μηνών, εκτός αν λύσω το πρόβλημα θα τον δεις εδώ: http://www.advride.gr/threads/Συμβαίνει-τώρα.36/page-537
 

Μητσάρας

Μέλος
Περιοχή
Αιτωλικό
Όνομα
Μητσος
Μοτό
Ténéré XT660z

piaggio PX200
περνωντας διπλα απο ενα καδο προχθες ακουσα κλαψουρισμα,την ψιλιαστικα οτι θα ναι κανα κουταβι,και θα μπορουσα να κανω πως δε το ακουσα και να συνεχισω,αλλα δε γινονται αυτα τα πραγματα,οποτε πηγα να δω και ηταν δυο τελικα πεταμενα με κλειστα ακομα τα ματια τους.
τα πηρα,τα πηγα σπιτι,το ενα σχεδον αναισθητο.τους εδωσα γαλα,αποπαρασιτωση και ενα ανετο κουτι στη δροσια μεχρι να δω τι θα απογινουν.
το θεμα ειναι οτι εχω ηδη 2 σκυλους και 3 γατες και δε θα μπορεσω να τα κρατησω και αυτα,οποτε καπου πρεπει να πανε.

υπαρχει κανενας που να τα θελει η εστω το ενα?καποιος γνωστος-η σας?
καντε μια ερωτηση,ισως σταθουν τυχερα.κριμα ειναι τα ερμα.



πλεον εχουν ανοιξει και τα ματια τους,τρωνε με ορεξη και αρχισαν τα σουλατσα.
πρεπει να ειναι αρσενικα και τα 2,αυτο με την ασπρη μουρη ειναι μεγαλυτερο και πιο ξεπεταγμενο.
μια χαρη,μπορει καποιος με λογαριασμο fb να τα κανει μια πως το λετε κοινοποιηση(?),σε σελιδα σχετικη με χαρισματα κατοικιδιων,μιας και δεν εχω fb?
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Ο σκυλος της γειτονισας στην Ελατη Τρικαλων που "χαμογελαει" μονιμα :cool: αλλα οτι και νακανα δεν μπορεσα να τον κανω να πηδηξει στην αυλη μας να τον χαρουμε απο κοντα




Και η αδεσποτη σκυλιτσα που ερχεται και τρωει το φαϊ των γατιων αλλα χαλαλι, φυλαμε τσιλιες για να φανε οι γατες και μετα την ταϊζουμε κι'αυτην..

 
Τελευταία επεξεργασία:

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Στην κορφή Καζάρμα...
Ανάμεσα στα άγρια τσοπανόσκυλα ήταν και δυο πολύ φιλικά σκυλιά...:inlove:



 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Aυτά είναι καθαρόαιμα κυνηγετικά ,φυλής Γκέκα.
Πανέξυπνα πλάσματα ,και τα γουστάρω πολύ.(τους κυνηγούς ΟΧΙ)
Πανάκριβα στην "αγορά" των κυνηγών (περίπου 1000 € το κουτάβι ανεκπαίδευτο - εκπαιδευμένο δεν θες να ξερεις...)
Στην φωτό μου φαίνονται φοβισμένα ,από την "γλώσα του σώματός" τους.
Ισως πρόσφατα αποκτηθέντα κ χαμένα στην πρώτη "έξοδο" (συμβαίνει στα νέα -πανικοβάλονται-ξανοίγονται-δεν υπάρχει σημείο αναφοράς αγέλης ,κ χάνονται)
Tαϊσμένα φαίνονται πάντως.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Aυτά είναι καθαρόαιμα κυνηγετικά ,φυλής Γκέκα.
Πανέξυπνα πλάσματα ,και τα γουστάρω πολύ.(τους κυνηγούς ΟΧΙ)
Πανάκριβα στην "αγορά" των κυνηγών (περίπου 1000 € το κουτάβι ανεκπαίδευτο - εκπαιδευμένο δεν θες να ξερεις...)
Στην φωτό μου φαίνονται φοβισμένα ,από την "γλώσα του σώματός" τους.
Ισως πρόσφατα αποκτηθέντα κ χαμένα στην πρώτη "έξοδο" (συμβαίνει στα νέα -πανικοβάλονται-ξανοίγονται-δεν υπάρχει σημείο αναφοράς αγέλης ,κ χάνονται)
Tαϊσμένα φαίνονται πάντως.
Ναι κυνηγόσκυλα ήταν και πολύ φιλικά...!!!
Το ένα στα δεξιά μου είχε χτυπημένο το μπροστά αριστερά πόδι.
Πάντως συμβιώνανε φιλικά με τα τσοπανόσκυλα...:)
 
Top Bottom