Της τελευταίας στιγμής...

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
τελικά λόγο τραπεζιού στις 2 δεν θα προλάβω να έρθω μαζί σας και να είμαι και πίσω στην ώρα μου...οπότε θα πάω μια Υμηττό χώμα για εξάσκηση αν θέλει κανείς έρχεται
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Ωραία μέρα κάνει....σηκωθείτε από ντιβανικασελες



advphone
Δεν ειδα το ''hangover'' και περιμενα στο Γρηγορη κανα σαρανταλεπτο, δεν πειραζει, αλλη φορα. Καλη βολτα και καλη χρονια και παλι. :friendship:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δεν ειδα το ''hangover'' και περιμενα στο Γρηγορη κανα σαρανταλεπτο, δεν πειραζει, αλλη φορα. Καλη βολτα και καλη χρονια και παλι. :friendship:
Έλα ρε συ....έπρεπε να με πάρεις τηλεφωνο
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δεν είχα δει από κοντά την καταστροφή της περιοχής από τις φωτιές.
Η φύση θα τα διορθώσει όλα βέβαια, αλλά μέχρι τότε οι ντόπιοι θα περάσουν ασχημα.



advphone
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Αύριο το πρωί έχει επίσκεψη στην Νιάλα και στα Άγραφα έτσι για να μπει καλά ο χρόνος...(αν και αργήσαμε δύο μέρες για τη βόλτα) ;)
Όποιος ψήνεται ξέρει που θα μας βρει...:p
 

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv
Οποίος θέλει αύριο θα παω μια γρήγορη μοτοβολτα για καφε στο Λουτρακι στο
Ελ Νινο καφέ
Αν καποιος ενδιαφέρεται μπορει να μου στειλει inbox και να συναντηθούμε στο σταθμό 14 Σκαραμαγκά στις 10:30πμ
Θα έρθει κ αλλος ενας μαλλον με 1 Honda Indegra 750

El Niño cafe - bar Loutraki - Google Search El Niño cafe - bar Loutraki
2744 067755


Edit: και η φωτο της μοτοβολτας,
Ξέχασα να πάρω το μαγιο μου να κανω μπανιο στο Λουτρακι :)



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Το ταβερνακι στα Πισια λεει? Νομιζω ο Αντωνης κατι ειχε γραψει πριν λιγο καιρο, λεμε να το τιμησουμε αυριο...ενα ειναι, ετσι?
Έχει δύο, αυτό που έλεγα είναι ακριβώς δίπλα στην εκκλησία στην πλατεία. Το άλλο είναι λίγα μέτρα πιο πάνω στην ανηφόρα αλλά δεν έχω πάει ποτέ και δεν ξέρω.
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Αύριο ξεκινάμε 3-4 νοματαίοι για Πελοπόννησο. Χοντρικά Δερβενάκια, Αχλαδόκαμπος, Τρίπολη και βλέπουμε για Σπάρτη, ανέβασμα από Ταϋγέτο, στροφή για Γεωργίτσι, Πηγές Ευρώτα, Τρίπολη και επιστροφή. Κάπου θα κάτσουμε για καφέ, κάπου για φαγητό, γενικά βλέπουμε τι και πώς ανάλογα με το κέφι μας, την ώρα κτλ.
8.30 αναχώρηση από το πάρκινγκ πριν τα διόδια Ελευσίνας.
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Το ταβερνακι στα Πισια λεει? Νομιζω ο Αντωνης κατι ειχε γραψει πριν λιγο καιρο, λεμε να το τιμησουμε αυριο...ενα ειναι, ετσι?
Σταθερή αξία εξίσου καλά και τα δύο ταβερνάκια που έχει ,η μια αριβως πίσω από την εκκλησία "τα Πίσια" και η άλλη λίγο πιο επάνω "ο πλάτανος "
Χθες ήμουν εκεί !!
Αν έχετε όρεξη μια και θα είστε στην περιοχή αξίζει και μια επίσκεψη στο δεντροσπιτο !!
 

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv

ΚΥΡΙΑΚΗ 8/1/2023
9:30 Σκαραμαγκά , ΑΘΗΝΑ-ΚΟΡΦΟΣ , διοργάνωση πορτοκαλί αδελφότητα :)
Orange ##90 brotherhood Greece

Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Adventurous

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
GSXR Κ8 1000
Αύριο ξεκινάμε 3-4 νοματαίοι για Πελοπόννησο. Χοντρικά Δερβενάκια, Αχλαδόκαμπος, Τρίπολη και βλέπουμε για Σπάρτη, ανέβασμα από Ταϋγέτο, στροφή για Γεωργίτσι, Πηγές Ευρώτα, Τρίπολη και επιστροφή. Κάπου θα κάτσουμε για καφέ, κάπου για φαγητό, γενικά βλέπουμε τι και πώς ανάλογα με το κέφι μας, την ώρα κτλ.
8.30 αναχώρηση από το πάρκινγκ πριν τα διόδια Ελευσίνας.
Γμτ δεν το είδα εχθές…!Βολτάρα!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

p1lotos

Μέλος
Όνομα
Thanasis
Μοτό
BMW 850GS - 2019
Παιδια αν πατε Πίσια να φατε στην ταβερνα τα Πισια πανω στην πλατεία.. Αν εχει αγριογουρουνο στιφαδο να το τιμησετε...!
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Αύριο ξεκινάμε 3-4 νοματαίοι για Πελοπόννησο. Χοντρικά Δερβενάκια, Αχλαδόκαμπος, Τρίπολη και βλέπουμε για Σπάρτη, ανέβασμα από Ταϋγέτο, στροφή για Γεωργίτσι, Πηγές Ευρώτα, Τρίπολη και επιστροφή. Κάπου θα κάτσουμε για καφέ, κάπου για φαγητό, γενικά βλέπουμε τι και πώς ανάλογα με το κέφι μας, την ώρα κτλ.
8.30 αναχώρηση από το πάρκινγκ πριν τα διόδια Ελευσίνας.
Σχεδόν 550χλμ, ωραία ήταν! Η διαδρομή βγήκε όπως την είχα σκεφτεί, σχετικά άνετα.
Δερβενάκια, Αχλαδόκαμπος, Τρίπολη, Σπάρτη, Τουριστικό, Γεωργίτσι και επιστροφή.


 
Top Bottom