Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

Jeronimo

Simplicity
Περιοχή
Athens
Όνομα
George
Μοτό
Suzuki GT1000
Honda Super Cub C125
Honda SH350
Θα μάθετε πολλά δίπλα στον "ερωτικό"..... Καλοφαγωτα να είναι!
Φυσικά Σεβασμός στην ΕΜΠΕΙΡΙΑ γιατί αποκτάτε και δεν διδασκετε (σε ΟΛΑ τα θέματα) ...

ΑΛΛΑ ... εσείς οι πρεσβύτεροι Πρέπει να βγάλετε τις παρωπίδες (όσοι έχετε) & το αγύριστο κεφάλι σε πολλά θέματα & να δοκιμάζετε το καθετί καινούριο


@chrisf Χρήστο τα καλύτερα που φοραγα εως τωρα ήταν τα S20evo+S21 της Bridgestone (sport μαλακα με αισθηση).
Τώρα φοραγα τα Michelin Pilot 3( οχι τα touring road τα sport παλι ). Απογοητευμένος , σε βροχη-γλιτσα δρομο πατιναζ σε ευθεία ...
Τα συγκεκριμενα τωρα ειναι φτηνα(200euro παιζουν) παλια λάστιχα μονογομα κ μαλακά. Μετα απο επιμονή πολλων street κατοχων τα βαζω να τα δοκιμάσω.
Κι εσυ που εισαι τουριστικος-ηρεμος οδηγος θα σου πω προσωπικες κριτικες Προσεχώς σε σχεση με ολα τα προηγούμενα

Υ.Γ. Εχεις περασει τα 150.000 στον
Ληστη ;
 
Τελευταία επεξεργασία:

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
Ήρθαν σήμερα και κάποια accesorize από Θεσνικη...ελληνικά παρακαλω....
Να δω πότε θα τα βάλω...


Στάλθηκε από το MotoG3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
πολυ ομορφη δουλεια. Καποιο λινκ για τον κατασκευαστη υπαρχει;
 

chrisf

Μέλος
Περιοχή
Πετρούπολη Αττικής
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
suzuki bandit 650
Φυσικά Σεβασμός στην ΕΜΠΕΙΡΙΑ γιατί αποκτάτε και δεν διδασκετε (σε ΟΛΑ τα θέματα) ...

ΑΛΛΑ ... εσείς οι πρεσβύτεροι Πρέπει να βγάλετε τις παρωπίδες (όσοι έχετε) & το αγύριστο κεφάλι σε πολλά θέματα & να δοκιμάζετε το καθετί καινούριο


@chrisf Χρήστο τα καλύτερα που φοραγα εως τωρα ήταν τα S20evo+S21 της Bridgestone (sport μαλακα με αισθηση).
Τώρα φοραγα τα Michelin Pilot 3( οχι τα touring road τα sport παλι ). Απογοητευμένος , σε βροχη-γλιτσα δρομο πατιναζ σε ευθεία ...
Τα συγκεκριμενα τωρα ειναι φτηνα(200euro παιζουν) παλια λάστιχα μονογομα κ μαλακά. Μετα απο επιμονή πολλων street κατοχων τα βαζω να τα δοκιμάσω.
Κι εσυ που εισαι τουριστικος-ηρεμος οδηγος θα σου πω προσωπικες κριτικες Προσεχώς σε σχεση με ολα τα προηγούμενα

Υ.Γ. Εχεις περασει τα 150.000 στον
Ληστη ;
Εγω πινω νερο στο ονομα των Michelin pilot road 4.τα καλυτερα μέχρι στιγμής.
Κ δεν εχω περασει τα 150 ,μονο 100.000χλμ ο ληστης .στρώσιμο...

Στάλθηκε από το SM-A310F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
1η φορά pirelli


Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τα απλά diablo είναι; Λαστιχάρες, λίγο παλιά πλέον σαν σχεδίαση αλλά πολύ πολύ καλά. Η προσωπική "χρυσή τομή" ήταν στα roadsmart της Dunlop που έχουν εξαιρετικό κράτημα και διάρκεια.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Της έβαλα αυτοκόλλητο!!!


Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Θα χαλασει...
 

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Στα 55.000χλμ... Παιδική ασθένεια θα το πω.. Γτ άμα το πω αλλιώς θα πρέπει να αλλάξω μηχάνημα!





Και δε θέλω!:happy::inlove:






Ετοιμάζω χώρο.. Θα γίνει στον πάγκο! Μαζί με πολλά περισσότερα από αυτά που θέλει-θέλω! :secret::secret::ok:



Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Της αλλαξα τα φωτα της ρουφιανας (και τα μουτρα)


Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

rodouma

::..PRoVoΚάΤωΡ..::
Περιοχή
W
Όνομα
T
Μοτό
::..GT..::
Καλωσόρισες Γιάννη!

:biker2:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Της αλλαξα τα φωτα της ρουφιανας (και τα μουτρα)


Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Επεστρεψες παλιοποιοτητα;
Καλως ηρθες :)
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Της αλλαξα τα φωτα της ρουφιανας (και τα μουτρα)


Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
:welcome:
Απο τοτε που εφυγες αλλαξαν πολλοι ονομα, αλλα μονο εσυ δεν εχεις επωνυμο kariolis. Ευγε. :happy:
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Αντε Κυριακη κοντή γιορτη !!
Αν και δεν θελω να γινομαι αντιγραφεας... Μπορω να εχω την πυξιδα σε ηλεκτρονικη μορφη!!!!????? Παρακαλωωωωωωωωω

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ευχαριστω ρε παλικαρια, καλως σας βρηκα!! Άιντε να λασπωθουμε να γουσταρουμε ωρε..

@ilai Λιακο δεν προλαβαινω ρε φιλε γιατι το μωρο θελει φροντιδα πριν το ριξω στον βουρκο του πουλιου....Αν το εκανε 2 'βδομαδες αργοτερα θα ημουν απο τους πρωτους!

@HAWK_46 Λευτερη πρεπει να γραψω πολλααα χιλιομετρα ακομα για να επελθει η καργιολοποιηση :D

@apos.zeitou Δεν το εχω σε ηλεκτρονικη μορφη, το αγορασα απο το ebay. Εχω ενα τελευταιο κομματι στο μεγεθος που βλεπεις στη φωτο, αν θελεις στο δινω φιλαρακι..

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Ευχαριστω πολυ... Κρατα το καβα... Αν εχεις το link στειλτο μου!!!
Ευχαριστω ρε παλικαρια, καλως σας βρηκα!! Άιντε να λασπωθουμε να γουσταρουμε ωρε..

@ilai Λιακο δεν προλαβαινω ρε φιλε γιατι το μωρο θελει φροντιδα πριν το ριξω στον βουρκο του πουλιου....Αν το εκανε 2 'βδομαδες αργοτερα θα ημουν απο τους πρωτους!

@HAWK_46 Λευτερη πρεπει να γραψω πολλααα χιλιομετρα ακομα για να επελθει η καργιολοποιηση :D

@apos.zeitou Δεν το εχω σε ηλεκτρονικη μορφη, το αγορασα απο το ebay. Εχω ενα τελευταιο κομματι στο μεγεθος που βλεπεις στη φωτο, αν θελεις στο δινω φιλαρακι..

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Top Bottom