Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

Γιαννης20v

Μέλος
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
BMW R1200GS LC
βασικα δε το εκανα σημερα αλλα οκ.τη παρασκευη την αποχωριστηκα μετα απο 4 μηνες συμβιωσης...περασα τελεια μαζι της κ τη παρεδωσα στα χερια ενος αλλου μελους απο δω(δε ξερω πως γραφει)κ ελπιζω να καταφερω να πραγματοποιησω το ονειρο μου για ενα R1200gs.παντα ορθιος Θανο ευχομαι να τη φχαριστηθεις οσο κ γω!
 

Ragnarsson

Μέλος
Περιοχή
Άνω Πατήσια, Αθήνα
Όνομα
Thanos
Μοτό
Φρέσκος Έρωτας F 800 GS Anniversary
παντα ορθιος Θανο
Παρέλαβα την Παρασκευή από τον φίλο Γιάννη την F800 GS, πραγματοποιώντας και εγώ ένα όνειρο. Γιάννη ευχαριστώ, και εύχομαι και σε σένα να πάρεις το 1200αρι, και πάντα όρθιος και καλοτάξιδος!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Παρέλαβα την Παρασκευή από τον φίλο Γιάννη την F800 GS, πραγματοποιώντας και εγώ ένα όνειρο. Γιάννη ευχαριστώ, και εύχομαι και σε σένα να πάρεις το 1200αρι, και πάντα όρθιος και καλοτάξιδος!
Καλοτάξιδο το εργαλείο φίλε μου, το μηχανάκι της Ελλάδας του σήμερα.

Να τολμήσω να πω καλολάσπωτο;;;


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Ragnarsson

Μέλος
Περιοχή
Άνω Πατήσια, Αθήνα
Όνομα
Thanos
Μοτό
Φρέσκος Έρωτας F 800 GS Anniversary
Ευχαριστώ!

Να τολμήσω να πω καλολάσπωτο;;;
Εννοείται να τολμήσεις! Θα χρειαστούν μερικές θυσίες ακόμα στους βωμούς των γερμανικών θεών, αλλά ο στόχος είναι να συν-εκδράμουμε (εκ-συνδράμουμε; συνεκδρομάρουμε; ) σύντομα!
 

δημήτρης

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
CRF 300L
Ευχαριστώ!



Εννοείται να τολμήσεις! Θα χρειαστούν μερικές θυσίες ακόμα στους βωμούς των γερμανικών θεών, αλλά ο στόχος είναι να συν-εκδράμουμε (εκ-συνδράμουμε; συνεκδρομάρουμε; ) σύντομα!
Το εργαλείο θα σε βγάλει ασπροπρόσωπο σε κάθε σου χιλιόμετρο και σε κάθε τερέν! Καλοτάξιδο εύχομαι!:friendship:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Της έφτιαξα (επιτέλους) σπιτάκι...
Τέρμα οι αέρηδες, οι βροχές και οι γείτονες.




Sent from my iPhone using Tapatalk
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Της έφτιαξα (επιτέλους) σπιτάκι...
Τέρμα οι αέρηδες, οι βροχές και οι γείτονες.




Sent from my iPhone using Tapatalk
:l2:
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Μπανάκι να φύγουν οι χτεσινες λάσπες...Εντάξει δεν είναι και σπιτικό το αποτέλεσμα αλλά μια και βρισκόμαστε εντός σεζόν και αναμένεται να ξαναλασπωθει σύντομα βαρέθηκα να κατεβάζω πιεστικά,σαπούνια και λάστιχα...Το πριν και το μετά...


Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ouzakias

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
R 1200GS ADV 2010
Μπανάκι να φύγουν οι χτεσινες λάσπες...Εντάξει δεν είναι και σπιτικό το αποτέλεσμα αλλά μια και βρισκόμαστε εντός σεζόν και αναμένεται να ξαναλασπωθει σύντομα βαρέθηκα να κατεβάζω πιεστικά,σαπούνια και λάστιχα...Το πριν και το μετά...


Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Στα ίδια μέρη πλένουμε! Δοκίμασε και στην Κλεισθένους κατεβενοντας δεξιά, έχει καλύτερη πίεση νομίζω.
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Της έβαλα βολτόμετρο!!!




kostas r1150gs
54 εμειναν....
εχεις μπει ηδη σε εορταστικο mode....
ολα τα λαμπακια ...τεζα-μπαλαντεζα....
:friend::laugh::laugh::laugh:
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Στα ίδια μέρη πλένουμε! Δοκίμασε και στην Κλεισθένους κατεβενοντας δεξιά, έχει καλύτερη πίεση νομίζω.
Έχεις δίκιο....εκεί δεν μου άρεσε καθόλου...Άσε που το πιστόλι δεν έβγαζε σαπούνι...έπρεπε να το κάνω με την σκούπα για αφρο και δεν γινόταν...ενώ σε άλλες αλυσίδες πλυντηρίων βγάζει αφρό από το πιεστικό....Την επόμενη...
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Άλλαξα δισκόπλακες.



Αντικατέστησα το πλαστικό τζαμάκι της πίσω τρόμπας φρένου με 2λεπτο νόμισμα (έχει σχεδόν το ίδιο μέγεθος), και το κόλλησα με κόλλα 2 συστατικών μετάλλου-μετάλλου (η οποία αντέχει σε ελαφρώς διαβρωτικά υγρά).



Άλλαξα τα μαμίσια μαρσπιέ οδηγού με πιο μακρυά και φαρδιά.






Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Άλλαξα δισκόπλακες.



Αντικατέστησα το πλαστικό τζαμάκι της πίσω τρόμπας φρένου με 2λεπτο νόμισμα (έχει σχεδόν το ίδιο μέγεθος), και το κόλλησα με κόλλα 2 συστατικών μετάλλου-μετάλλου (η οποία αντέχει σε ελαφρώς διαβρωτικά υγρά).



Άλλαξα τα μαμίσια μαρσπιέ οδηγού με πιο μακρυά και φαρδιά.






Sent from my iPhone using Tapatalk
Και έβαλες και μοκέτα να μην κρυώνει το μωρό


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Άλλαξα δισκόπλακες.



Αντικατέστησα το πλαστικό τζαμάκι της πίσω τρόμπας φρένου με 2λεπτο νόμισμα (έχει σχεδόν το ίδιο μέγεθος), και το κόλλησα με κόλλα 2 συστατικών μετάλλου-μετάλλου (η οποία αντέχει σε ελαφρώς διαβρωτικά υγρά).



Άλλαξα τα μαμίσια μαρσπιέ οδηγού με πιο μακρυά και φαρδιά.






Sent from my iPhone using Tapatalk
Για πες καμμια πληροφορία για τα μαρσπιεδακια... Τιμή κλπ
 
Top Bottom