Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
εμένα πάντως ένα πουλάκι μου είπε ότι με την φόρα που μπαίνετε στις στροφές, στρίβετε λόγω περιφοράς της γης......
Και αυτό συμβαίνει όταν κινούνται ανατολικα, γιατί όταν κινούνται δυτικα κατεβαίνουν και ζμπρωχνουν :p

Φαντάζομαι τι σπρώξιμο έχεις ρίξει ρε Σουγκαριά για να πας στην Τρίπολη :p:roflmao:
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Και αυτό συμβαίνει όταν κινούνται ανατολικα, γιατί όταν κινούνται δυτικα κατεβαίνουν και ζμπρωχνουν

Φαντάζομαι τι σπρώξιμο έχεις ρίξει ρε Σουγκαριά για να πας στην Τρίπολη :p
Θα σου ελεγα να παμε μια κολοσουρτι αυριο (ολο δικαιολογιες ειμαι) αλλα στο μπλοκο στα διοδια φοβαμαι μην σε περασουν για συναδελφο με τον μπλε αετο και σταματησουν εμενα χαχαχαχα

#xrv_world_explorer
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
εμένα πάντως ένα πουλάκι μου είπε ότι με την φόρα που μπαίνετε στις στροφές, στρίβετε λόγω περιφοράς της γης......
δεν εχει καμμια σημασια...

αυτο που εχει σημασια ειναι το φρενο.....
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Λοιπόν, αφαιρείς ένα κομμάτι 6εκ. από κάπου στη μέση με ένα πριόνι και τα ξανακολλάς μεταξύ τους, είτε με κόκκινη UHU είτε με λιώσιμο.
Απλά τόσο που θα κοντύνει θα το ψάχνεις όταν σκύβεις να το πιάσεις στην ανάγκη.:ha
Ετσι οπως μου το λες... Αξιζει να πας να φτιαξει ενα αλουμινενιο στον τορνο και να ναι και για μια ζωη!!!!!! Να κανουμε ενα γκρουπ μπαι (ετσι για να τσιτωσουμε λιγο τον αμπελαλεεεε.... Χαχαχαχα

#xrv_world_explorer
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
δεν εχει καμμια σημασια...

αυτο που εχει σημασια ειναι το φρενο.....

σημασία έχει για όσους το έχουν...
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
μην προσθετεις βαρος...
το πλαστικο ειναι πιο ελαφρυ....

:p:p:p:p
Με συγχωρειτε λαθος μου...... Θα το στειλω στο extreme tuners να μου το κανει carbon!!!!!!!!!!!

#xrv_world_explorer
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δεν τσακωκομαστε ρε συ... Προσπαθούμε να επιβάλουμε την γνώμη μας στον αλλον:dstpc:
σε δύο "ίδια" νήματα, γιατί το καλό πρέπει να μοιράζεται
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
aldebaran δεν εννοώ το gs, σε άλλη γριά αναφέρομαι ;), η οποία στα νοιατα της είχε εργοστασιακή τελική τα 100χλμ/ώρα :happy:!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
aldebaran δεν εννοώ το gs, σε άλλη γριά αναφέρομαι ;), η οποία στα νοιατα της είχε εργοστασιακή τελική τα 100χλμ/ώρα :happy:!
Το Africa είχες?
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Καραντινα Μερα 20 παρα κατι λεπτα.... Εχουμε αλλες 23 μερες στο κλασσικο #μενουμε γκαραζ.... Ζητηται μηχανακι για ανακατασκευη, τι θα κανουμε τοσες μερες τωρα που τελειωσαμε!?


#xrv_world_explorer
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Αποστολή αν θες τη γνώμη μου, σε ένα μηχανάκι που έχεις βάλει την ψυχή σου και το γούστο σου και το έχεις κάνει πολύ όμορφο, σε παρακαλώ, βγάλε αυτό το φρυδακι από τη ντακαρισhα ζελατίνα ρε φιλαράκι.








































































































Δεν πάει που δεν πάει, μην το δυσκολεύεις κι άλλο...

:p:ltg:
 
Top Bottom