Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Τελευταίες προετοιμασίες για τροφυ και ένα πέρασμα όλα τα ηλεκτρικά και μοτερ με σπρέι επαφών με λάδι, τοποθέτηση προστατευτικού τρομπας πίσω φρένου και τοποθέτηση φαρδύτερα μαρσπιε τύπου rally.





Στάλθηκε από το Mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Τελευταίες προετοιμασίες για τροφυ και ένα πέρασμα όλα τα ηλεκτρικά και μοτερ με σπρέι επαφών με λάδι, τοποθέτηση προστατευτικού τρομπας πίσω φρένου και τοποθέτηση φαρδύτερα μαρσπιε τύπου rally.





Στάλθηκε από το Mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εγώ, άμα κάνω αυτή τη διαδικασία ποτέ, δεν θα ξαναμπεί χώμα με την καμμία :p
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Εγώ, άμα κάνω αυτή τη διαδικασία ποτέ, δεν θα ξαναμπεί χώμα με την καμμία :p
Βρε θα του πιω το αίμα δίχως αύριο!
 

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Τελευταίες προετοιμασίες για τροφυ και ένα πέρασμα όλα τα ηλεκτρικά και μοτερ με σπρέι επαφών με λάδι, τοποθέτηση προστατευτικού τρομπας πίσω φρένου και τοποθέτηση φαρδύτερα μαρσπιε τύπου rally.





Στάλθηκε από το Mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Γειά σου καπετάνιε μερακλή!!!
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18

Srider

Βόρειο Μέλος
Περιοχή
Gothenburg - Sweden
Όνομα
Giorgos
Μοτό
Ténéré 700 World Raid | 2022
Όσοι έχετε continental TKC80 κοιτάξτε την ημερομηνία παραγωγής τους και το παρακάτω:



A total of 68,770 tires manufactured from January 06, 2019 to April 30, 2022 may be affected by the recall. Continental has also advised that OEM manufacturers such as KTM, BMW Motorrad USA and Husqvarna may have purchased these defective products for their new motorcycles.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Βρε να του το πιεις..... αλλά απο τις συγκεκριμένες φωτογραφίες, είναι μαλλον η σειρά του να σου πιει το αίμα :p
Με τα ΚΤΜ εχω στερέψει Νικόλα :p
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Μετά από ένα μήνα αναμονής πέρασα κι εγώ στις προετοιμασίες. Έβαλα στο WR250R λίγο παραπάνω αέρα στα λάστιχα για να ταξιδέψει ασφάλτινα μέχρι Θεσσαλία. Πονοκέφαλος με έπιασε....
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Από τις καλύτερες μου βόλτες σήμερα, ανάβαση από Chiang Mai στο Pai, κολασμένο στροφιλίκι. Επιστρέφοντας θα γράψω λίγα περισσότερα.

Συνονόματε δε μας τα λες καλά... Τι κάνεις στη Ταϋλάνδη; Περιμένουμε το οδοιπορικό!
 

Takisg

Μέλος
Περιοχή
Κόρινθος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Husaberg fe 550 2006
Mε την μοτοσυκλέτα μου δεν έκανα τπτ σήμερα , όμως πρέπει να ξανακάνω τον χώρο ( έστω να μοιάζει) με γυμναστήριο ...
Απαιτήσεις που έχει η σημερινή νεολαία ... :mad:
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Έβαλα τον ανεμοθωρακα που πήρα από τον mpf στο 950, έχει ένα "σπάσιμο" που κάνει λίγη δουλίτσα με τον αέρα. Το βασικό πρόβλημα στον ανοιχτό δρόμο με την μούρη του 9*0 είναι ότι είναι στενή για να διώξει τον αέρα μακριά από τον αναβάτη. Μπρος στα κάλλη... θυσία λίγη ταχύτητα στην ΕΟ, δεν χαλιεται κανείς.

Και τώρα μένει η σέλα. Είχε πει ο @spyro ότι θυμόταν τιμή κάτω από 200 ευρώ για τις μαμά σέλες, τελικά είναι από 225 ως 270 (αναλόγως το μαγαζί) για τον κωδικό 6000704000004B που αντιστοιχεί στην σέλα του ψηλού R που είναι πιο ίσια και θεωρητικά με πιο καλό υλικό. Αξίζει ένα πείραμα σε μάστορα πρώτα.
 
Top Bottom