Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Οι Κινέζοι είναι φίλοι μας



Στάλθηκε από το mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

skritikos

Μέλος
Περιοχή
Dark side of the Moon
Όνομα
Stam
Μοτό
Honda CB500X '17
Οι Κινέζοι είναι φίλοι μας



Στάλθηκε από το mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Κάνε share και το url αν θες. Ευχαριστώ!
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Οι Κινέζοι είναι φίλοι μας



Στάλθηκε από το mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Bυθομετρο ειναι? :happy:
 

Srider

Βόρειο Μέλος
Περιοχή
Gothenburg - Sweden
Όνομα
Giorgos
Μοτό
Ténéré 700 World Raid | 2022
Οι Κινέζοι είναι φίλοι μας
Γιάννη, είναι με μπαταρία? Δηλαδή πρέπει να το σβήνεις εσύ, ή συνδεδεμένο σε παροχή ρεύματος?
Έψαχνα καλό ποιοτικό με παροχή (για να μην το αναβοσβήνω) και τελικά το μόνο που υπάρχει με παροχή είναι της αμερικάνικης cyclops με τις λάμπες (σύμφωνα με την έρευνά μου).
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Γιάννη, είναι με μπαταρία? Δηλαδή πρέπει να το σβήνεις εσύ, ή συνδεδεμένο σε παροχή ρεύματος?
Έψαχνα καλό ποιοτικό με παροχή (για να μην το αναβοσβήνω) και τελικά το μόνο που υπάρχει με παροχή είναι της αμερικάνικης cyclops με τις λάμπες (σύμφωνα με την έρευνά μου).
Δεν νομίζω ότι χρειάζεται να αναβοσβήνεις τον κινέζο...
Στο δικό μου τουλάχιστον ενεργοποιείται με την παραμικρή κίνηση της μοτοσυκλέτας και απενεργοποιείται μετά από σύντομο διάστημα εφόσον ακινητοποιηθεί.
Μπαταρίες υπάρχουν και στις τάπες στις βαλβίδες και πρέπει να έχεις το νου σου για δυσλειτουργία γιατί δεν υπάρχει ένδειξη για αυτές.
Το μόνιτορ έχει επαναφορτιζόμενη.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Γιάννη, είναι με μπαταρία? Δηλαδή πρέπει να το σβήνεις εσύ, ή συνδεδεμένο σε παροχή ρεύματος?
Έψαχνα καλό ποιοτικό με παροχή (για να μην το αναβοσβήνω) και τελικά το μόνο που υπάρχει με παροχή είναι της αμερικάνικης cyclops με τις λάμπες (σύμφωνα με την έρευνά μου).
Δεν νομίζω ότι χρειάζεται να αναβοσβήνεις τον κινέζο...
Στο δικό μου τουλάχιστον ενεργοποιείται με την παραμικρή κίνηση της μοτοσυκλέτας και απενεργοποιείται μετά από σύντομο διάστημα εφόσον ακινητοποιηθεί.
Μπαταρίες υπάρχουν και στις τάπες στις βαλβίδες και πρέπει να έχεις το νου σου για δυσλειτουργία γιατί δεν υπάρχει ένδειξη για αυτές.
Το μόνιτορ έχει επαναφορτιζόμενη.
Αυτό που λέει ο Θένος Γιώργο.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Aldebaran thenos κατάλαβα... Έπρεπε να είχα ρωτήσει εδω πρώτα. Τσάμπα τα 130€ στον cyclops (μου το έφερε συνάδελφος από Αμερική, αλλιώς με τελωνεία κτλ. έβγαινε πάνω από 200)
Βρε'συ, με πενήντα ευρώ, σου μετρούσα εγώ την πίεση για δύο χρόνια, κάθε μέρα, τρεις φορές!!!! :wacky:
 
Top Bottom