Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Πολυ καλο θα ελεγα! Πρεπει μου φαινεται να βαζουμε ολοι φωτο απο τις κινεζιες που ψωνιζουμε και αξιζουνε ωστε να εχουμε ολοι καλη ενημερωση.
Πρέπει να δοκιμάσω και αυτή την εκδοχή....να το κάνω rally


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

notakos600

Μέλος
Περιοχή
Ασπρόπυργος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
HONDA C50
Αφού του άλλαξα τα ζιγκλερακια είπα να την κάνω και μια βόλτα να δω αποτέλεσματα !!
Ξεκίνησα για Χαλκίδα και συνέχισα από Ψαχνά να ανέβω μέχρι το οροπέδιο Ταναϊδας!!
Την άραξα στο εκκλησάκι των Αγίων Αναργύρων επάνω εκεί ,εξερεύνησα λίγο την περιοχή και πήρα το δρόμο της επιστροφής, ακολούθησα την αντίθετη φορά της πρόσφατης βόλτας που είχαμε κάνει στην Εύβοια και κατέβηκα Χαλκίδα !!
Πρέπει να ανέβω με χιόνι εκεί πάνω ....αν πάει


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ρε Αποστόλη...τι φωτογραφιάρες είναι αυτές ρε φίλε...
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Πρέπει να δοκιμάσω και αυτή την εκδοχή....να το κάνω rally


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Κανα 160αρι αν θυμαμαι καλα Πολυ ακριβο ...για κινεζικο
Δεν ξερω την ποιοτητα των NICECNC αλλα οτι φερει αυτο το λογοτυπο επανω ειναι γενικα αρκετα ακριβοτερο απο αλλα ιδια προιοντα
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Η ερώτηση που έχω, ένα τέτοιο στήριγμα τιμονιού ΕΕ με "γνωστή" ποιότητα πόσο έχει;
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
+56
+21
+ Άγνωστο τελωνείο
+Μεταφορά

Εντάξει το όνομα της AS μετράει γενικά (σε αυτήν πήγε το μυαλό μου και κοίταξα πριν ποσταρεις)
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Κανα 160αρι αν θυμαμαι καλα Πολυ ακριβο ...για κινεζικο
Δεν ξερω την ποιοτητα των NICECNC αλλα οτι φερει αυτο το λογοτυπο επανω ειναι γενικα αρκετα ακριβοτερο απο αλλα ιδια προιοντα
Βασικό μειονέκτημα μου (εκτός όλων των άλλων) δεν κοιτάζω τιμή σε οτιδήποτε :roflmao::roflmao::roflmao:
Τώρα με έβαλες σε σκέψη .....να πάρω και ένα τέτοιο για σύγκριση :wacky:
Θα φτιάξω δίδυμους πύργους!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l

Dakkar1983

WannaBe
Περιοχή
Αιγάλεω
Όνομα
Νικόλαος
Μοτό
BMW g 650 x challenge
Ήρθε και ένα μπαράκι της NICECNC που είχα παραγγείλει....για KTM 690 έγραφε ότι είναι αλλά σιγά...ας έχω το μπαράκι και το 690 μετά
Είχα βάλει μια βάση ram και έναν φορτιστή πάνω στο τιμόνι , αυτά είχα,αυτα μετέφερα στο μπαράκι με την προϋπόθεση μελλοντικά να τα αντικαταστήσω με καμία βάση της ίδιας εταιρείας !!
Άσε που βγάζει και μια βασούλα με φαίρινγκ και διάφορες υποδοχές για λαμπάκια ,διακοπτακια


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αποστόλη έπρεπε να πάρεις κατευθείαν τη βάση με το φαιρινγκ, το χει πάρει ένας φίλος μού κ είναι φοβερό κ πολύ χρήσιμο!
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Αποστόλη έπρεπε να πάρεις κατευθείαν τη βάση με το φαιρινγκ, το χει πάρει ένας φίλος μού κ είναι φοβερό κ πολύ χρήσιμο!
Βασικα αυτό ήταν ο στόχος ,αλλά θέλει λίγο μελέτη τι θα προσθέσω επάνω ,γιατί έχει αναμονες για αρκετά πράγματα !!
Το αφήνω για μελλοντική αναβάθμιση !!
Το μόνο που με ανησυχεί στη βάση με το φαίρινγκ είναι αν θα σφίγγει γερά πάνω στο τιμόνι για να μένει σταθερό με τό βάρος που θα έχει ή μήπως ήθελε και κανένα επιπλέον λαμάκι στα πλαϊνά για κόντρα!!
 

jimmatas

Μέλος
Όνομα
Dimitris
Μοτό
Triumph Tiger 800 2011
Honda AX-1
Ηοnda CRF250L 2020
Παντως τα NiceCNC απο οτι εχω δει ειναι καλυτερης ποιοτητας απο τα απλα κινεζικα, γνωστος εχει ντυσει ολο το μηχανακι του με τετοια και εχουνε φαει πολυ ξυλο αλλα αντεχουνε μια χαρα.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Και εγώ έχω βάλει, αντέχουν απλά ξεβάφουν στον ήλιο :roflmao:
Από πορτοκάλι έγιναν σομον
 
Τελευταία επεξεργασία:

Srider

Βόρειο Μέλος
Περιοχή
Gothenburg - Sweden
Όνομα
Giorgos
Μοτό
Ténéré 700 World Raid | 2022
Σχετικά με τα NICE CNC, είχα αγοράσει αυτή τη βάση GPS για το 12χιλιοστά μπαράκι και ήρθε μέσα με ελάχιστες ημέρες χωρίς έξτρα χρεώσεις (τελωνείο, κτλ.).
Μου είχε κάνει εντύπωση και το πακέτο είχε αποστολέα από ευρωπαϊκή χώρα (Λουξεμβούργο αν θυμάμαι καλά).
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Σχετικά με τα NICE CNC, είχα αγοράσει αυτή τη βάση GPS για το 12χιλιοστά μπαράκι και ήρθε μέσα με ελάχιστες ημέρες χωρίς έξτρα χρεώσεις (τελωνείο, κτλ.).
Μου είχε κάνει εντύπωση και το πακέτο είχε αποστολέα από ευρωπαϊκή χώρα (Λουξεμβούργο αν θυμάμαι καλά).
Καμιά δεκαριά μέρες εκανε να έρθει εμένα
Κάτι για LISHUI νομίζω έγραφε .....γνήσιο κινέζικο :roflmao::roflmao:
 
Top Bottom