Τι μοτοσικλέτα θα αγοράζες σήμερα;

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Αυτό.... Για βολτιτσες χαλλλαρες και βραδυνές μέχρι το Σούνιο.
Και γιατί "γράφει" στον φακό



Advphone....
η κυρα Λενη θα σε περιμενει εκει στο catamaran?
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Ο τιτλος λεει για μοτο....αλλα εχει ερθει διπλα στο ηλεκτρονικο τσιγαρο ενα M3 ατμοσφαιρικο V8...κ τριζουν τα τζαμια απο το μπουμπουνιτο...μπορω να εχω κ αυτη την επιλογη....το ιδιο σημα εχουν...!!!!
Ο τυπος δε.. ειναι τοσο κολλημενος με τον μπλε ελικα...που εχει κ μια Μ6 performance....!!!!
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Ο τιτλος λεει για μοτο....αλλα εχει ερθει διπλα στο ηλεκτρονικο τσιγαρο ενα M3 ατμοσφαιρικο V8...κ τριζουν τα τζαμια απο το μπουμπουνιτο...μπορω να εχω κ αυτη την επιλογη....το ιδιο σημα εχουν...!!!!
Ο τυπος δε.. ειναι τοσο κολλημενος με τον μπλε ελικα...που εχει κ μια Μ6 performance....!!!!
O τιτλος λεει για μοτοσΙκλετα και οχι για μοτοσΥκλετα οποτε θελε αφοβα!! :cool::inlove:
.........προηγούνται τα ToYota βεβαια. :ha
 

Kas91

Μέλος
Όνομα
Σιμος
Μοτό
Honda Innova 125
Εγώ ένα φτωχικό Africa θέλω φουλ έξτρα!

Ενα bmw rt9

Ενα crf 450

Αυτααα


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εμπλέκονται Copyrights,οπότε....Δε θα μπορούσε άλλο...
:cool:
Δεν πήγε το μυαλό μου εκείνη την ώρα! Αστείο και αυτό.
 

jocker-t

#Ντανταντιρλάνταντα
Περιοχή
Busy Riding
Όνομα
Harris
Μοτό
"The Whip"
Αν κέρδιζα το τζόκερ θα πήγαινα καρφί εδώ!



Sent from my iPhone using Tapatalk
Αν κέρδιζες το τζόκερ,θα μου παιρνες και μένα ένα.
Θενκς.
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Το tenere. Αντιπαθώ τα ηλεκτρονικά συστήματα στα μηχανάκια, και αυτό έχει τα λιγότερα. Βέβαια επειδή το σκέφτομαι εδώ και πολύ καιρό τι θα έκανα ίσως να έφτιαχνα το transalp 650 που ήδη έχω. Αναρτήσεις-τιμονοπλακες boano(και πίσω) , ελεύθερο φίλτρο αέρα(ανάλογα καρμπς), καθάρισμα λαιμων εξατμίσεων(μέσα έξω) και ένα καλύτερο τελικό, χούφτες barkbusters(ίσως και τιμόνι), ποδιά αλουμινίου. Νομίζω πως τελικά θα φτιάξω αυτό που έχω, δεν θέλω τίποτα. ;)
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Με πηγε με εφερε, με ξανα πηγε με ξανα εφερε ενω εμεινε, αλλα με εφερε και δεν του κραταω κακια.... Αν ειχα λεφτα θα του επερνα ενα δωρητη οργανων να εχει παρεα τα κρυα βραδια του χειμωνα!!!!


Off topic αλλα δεν με συγκινει κανενα καινουργιο!


#xrv_world_explorer
 
Top Bottom