Το βιβλίο των ηρώων του δρόμου

Slane

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BMW F 650 GS TWIN
Μπραβο ρε παληκαρια.Αν και δεν θα συμφωνησω για την αποψη σας για το Transfagarasan και Transalpina.Αψογα ολα.Ναστε παντα καλα και να ταξιδευουμε μαζι σας με τις φωτο και τις εικονες σας.

Thxx!!
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Επιτέλους, 1,5 μήνα σχεδόν μετά την ολοκλήρωση του οδοιπορικού βρήκα τον χρόνο να το τελειώσω. Ο τρόπος γραφής και οι φωτογραφίες δεν άφηναν περιθώρια για τίποτα άλλο παρά για για μελέτη και όχι απλά ανάγνωση! Ένα τεράστιο ΜΠΡΑΒΟ για το κόσμημα αυτό!

Γιώργο, Μανώλη και Παύλο, να έχετε πάντα την υγειά σας να πραγματοποιείτε τα όνειρά σας!
 

Slane

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BMW F 650 GS TWIN
Επιτέλους, 1,5 μήνα σχεδόν μετά την ολοκλήρωση του οδοιπορικού βρήκα τον χρόνο να το τελειώσω. Ο τρόπος γραφής και οι φωτογραφίες δεν άφηναν περιθώρια για τίποτα άλλο παρά για για μελέτη και όχι απλά ανάγνωση! Ένα τεράστιο ΜΠΡΑΒΟ για το κόσμημα αυτό!

Γιώργο, Μανώλη και Παύλο, να έχετε πάντα την υγειά σας να πραγματοποιείτε τα όνειρά σας!


Φίλε Γιάννη πιστεύω ότι κανείς δεν έχει χαρεί τη μοτοσυκλέτα του όσο εσύ, έχεις κάνει τα πάντα - μα τα πάντα - εκτός από ένα ταξίδι στα όμορφα Βαλκάνια. Τροφή για σκέψη..

Να είσαι καλά να κάνεις πολλά περισσότερα!

P.S. Έχουν χαθεί πολλές φωτογραφίες απ΄ ότι έχω δει, πολύ σύντομα θα κάτσω να τις ανεβάσω ξανά
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Φίλε Γιάννη πιστεύω ότι κανείς δεν έχει χαρεί τη μοτοσυκλέτα του όσο εσύ, έχεις κάνει τα πάντα - μα τα πάντα - εκτός από ένα ταξίδι στα όμορφα Βαλκάνια. Τροφή για σκέψη..

Να είσαι καλά να κάνεις πολλά περισσότερα!

P.S. Έχουν χαθεί πολλές φωτογραφίες απ΄ ότι έχω δει, πολύ σύντομα θα κάτσω να τις ανεβάσω ξανά
Γιωργο...αν τις ανεβαζεις απο φατσομπουκι, να ξερεις οτι θα ξαναχαθουν
το φωτομπουκετο και το imageshack.....ειναι μονοδρομος
 

nikanthi

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νικος
Μοτό
fzs1000
Γιωργο...αν τις ανεβαζεις απο φατσομπουκι, να ξερεις οτι θα ξαναχαθουν
το φωτομπουκετο και το imageshack.....ειναι μονοδρομος

Καλή μας διασκέδαση λοιπών … μιας και εγώ είμαι παθών:UH::UH::disgust::disgust::disgust::disgust:

facebook:welcome::welcome::welcome::welcome::welcome::welcome::welcome::welcome::welcome::welcome::welcome::welcome:
 

nikanthi

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νικος
Μοτό
fzs1000
Γιώργο προτείνω να το ξανακάνεις όλο από την αρχή όπως κάνω και εγώ… ανεξαρτήτως αν έχει τώρα φωτογραφίες η όχι… γιατί τώρα μπορεί να έχει αλλά στο μέλλον μπορεί να ΜΗΝ ΕΧΕΙ…
 

nikanthi

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νικος
Μοτό
fzs1000
Γιωργο...αν τις ανεβαζεις απο φατσομπουκι, να ξερεις οτι θα ξαναχαθουν
το φωτομπουκετο και το imageshack.....ειναι μονοδρομος

Να ρωτήσω από το facebook της ανεβάζω στο imageshack και από εκεί εδώ, θα έχουν πρόβλημα;;
 

Slane

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BMW F 650 GS TWIN
Το imageshackφαντάζομαι ότι δε θα ναι δύσκολο αλλά δε το έχω δουλέψει καθόλου.

Ομολογώ πως με το facebookέχω βλαστημήσει την ώρα και τη στιγμή. Τις περισσότερες φωτογραφίες τις έχω ανεβάσει ξανά ξοδεύοντας αμέτρητες ώρες ενώ άλλες όπως μπορείτε να δείτε ακόμα “πέφτουν”.

Το κλειδί όπως μου είπε ο Νίκος ο Markas είναι να μην ανεβάζεις φωτογραφίες στο χρονολόγιο σου (γιατί έχουν ημερομηνία λήξης) αλλά να δημιουργείς άλμπουμ τα όποια παραμένουν και από εκεί να παίρνεις τα links.

Πάντως παρατηρώ ότι πολλά παιδιά στα μοτοσικλετυστικά φόρουμς έχουν το ίδιο πρόβλημα και κάποια στιγμή πρέπει να βρεθεί ένας απλούστερος και ασφαλέστερος τρόπος ανεβάσματος.
 

Markas

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW F800GS
Yamaha WR250R
Το imageshackφαντάζομαι ότι δε θα ναι δύσκολο αλλά δε το έχω δουλέψει καθόλου.

Ομολογώ πως με το facebookέχω βλαστημήσει την ώρα και τη στιγμή. Τις περισσότερες φωτογραφίες τις έχω ανεβάσει ξανά ξοδεύοντας αμέτρητες ώρες ενώ άλλες όπως μπορείτε να δείτε ακόμα “πέφτουν”.

Το κλειδί όπως μου είπε ο Νίκος ο Markas είναι να μην ανεβάζεις φωτογραφίες στο χρονολόγιο σου (γιατί έχουν ημερομηνία λήξης) αλλά να δημιουργείς άλμπουμ τα όποια παραμένουν και από εκεί να παίρνεις τα links.

Πάντως παρατηρώ ότι πολλά παιδιά στα μοτοσικλετυστικά φόρουμς έχουν το ίδιο πρόβλημα και κάποια στιγμή πρέπει να βρεθεί ένας απλούστερος και ασφαλέστερος τρόπος ανεβάσματος.
Markas λέει, Markas ακούει. Θα σε αφήσω μετεξεταστέο!
Όταν με το καλό έρθει πάλι η στιγμή να γράψεις κάτι, να σου γράψω μπροστά σου μερικές σελίδες να λυθούν μία και καλή οι απορίες :)
Ασφαλέστερος και πιο άνετος τρόπος είναι στο photobucket όπου όμως πρέπει να πληρώσεις αν είσαι αρκετά δημοφιλείς και καταναλώνεις bandwith.
 

nikanthi

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νικος
Μοτό
fzs1000
Εμένα από το άλμπουμ του Facebook έπεσαν οι φωτογραφίες. Οπότε το ξανακάνω από την αρχή είτε, παίρνοντας φωτογραφίες από τον υπολογιστή και τις ανεβάζω στο imageshack... Είτε από το facebook στο imageshack και μετέπειτα εδώ...

Εντάξει μιλάμε είναι ατελείωτο :pc:Τέτοια φρίκη ούτε στον εχθρό μου δεν εύχομαι. ..

Το μόνο θετικό, που μου δίνει δύναμη και κουράγιο είναι ότι έτσι, ξανά φτιάχνοντας το ταξιδιωτικό θυμάμαι κι αναπολώ τις ταξιδιωτικές μου στιγμές του καλοκαιριού... Δες το κάπως έτσι Γιώργο, και καλό κουράγιο.
 

Slane

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BMW F 650 GS TWIN
Markas λέει, Markas ακούει. Θα σε αφήσω μετεξεταστέο!
Όταν με το καλό έρθει πάλι η στιγμή να γράψεις κάτι, να σου γράψω μπροστά σου μερικές σελίδες να λυθούν μία και καλή οι απορίες :)
Ασφαλέστερος και πιο άνετος τρόπος είναι στο photobucket όπου όμως πρέπει να πληρώσεις αν είσαι αρκετά δημοφιλείς και καταναλώνεις bandwith.


Φίλε Νίκο όσα μου είπες στο meeting τα άκουσα και τα πέρασα στο σκληρό δίσκο. Δυστυχώς βρεθήκαμε αφού είχα τελειώσει το γράψιμο και το κακό είχε γίνει. Είχα γράψει δεκάδες σελίδες και μέσα σε αυτές έβαζα τα links..

Το πόσο κόψε-ράψε θα ακολουθούσε ούτε που το φανταζόμουν..
 
Top Bottom