Χαλαρή ασφάλτινη (κυρίως) Πελοπόννησος 15-05-2021

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ναι, με αστερίσκο στο γεφύρι της Κυράς το οποίο ενδέχεται να παρακαμφθεί είτε από δυτικά γύρω από την λίμνη είτε χωρίς να στρίψω καθόλου προς την λίμνη και απλά να πάω βόρεια για Λεβίδι. Θα εξαρτηθεί και από το μηχανάκι αυτό και το πόσο άνετο θα αποδειχτεί.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ναι, με αστερίσκο στο γεφύρι της Κυράς το οποίο ενδέχεται να παρακαμφθεί είτε από δυτικά γύρω από την λίμνη είτε χωρίς να στρίψω καθόλου προς την λίμνη και απλά να πάω βόρεια για Λεβίδι. Θα εξαρτηθεί και από το μηχανάκι αυτό και το πόσο άνετο θα αποδειχτεί.
Τι λάστιχα έχεις Γιάννη;
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τι λάστιχα έχεις Γιάννη;
Tα TKC70 μπρος πίσω, απλά έχουν δείκτη ταχύτητας για 190 χιλιόμετρα αν θυμάμαι καλά
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Θα γούσταρα να ερχόμουν παρεάκι αλλά..... ανωτέρα βία.
Next time :)
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Θα γούσταρα να ερχόμουν παρεάκι αλλά..... ανωτέρα βία.
Next time :)
Μην ανησυχείς δε θα είναι μόνος του. Εχω ενημερώσει πολύ κόσμο, λέσχες, φόρουμ ότι κανονίζει ο amyroukai βόλτα και αμα είναι κάτω από 50 άτομα δεν πάει...θα γίνει χαμός...
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Χαμός μόνο στις πραγματικά αντρικές βόλτες, Σούνιο, Λαύριο, Ωρωπό, Πόρτο Γερμενό, Αλεποχώρι και λοιπούς true biker προορισμούς.

Οι βόλτες 600+ χιλιομέτρων είναι για τους χαζούς που καταστρέφουν την μεταπωλητική αξία των μοτοσικλετών τους και μπαίνουν σε περιττά έξοδα με σέρβις, λάστιχα, φρένα κλπ. Μην είστε κορόιδα, μείνετε σπίτι, μείνετε ασφαλείς.
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Συγγνώμη Ηλία ξέχασα να απαντήσω και σε αυτό.
Ωραία εκδρομή, πολλή ΕΟ για "πρώτη βόλτα" μετά από καιρό. Έχω όμως υποσχεθεί στον εαυτό μου μιά επίσκεψη ορεινή Ναυπακτία για φαγητό στο χάνι Ρέρεσης, είναι ενδιαφέρουσα προσέγγιση αυτή.
καποια στιγμη θα το παμε ελπιζω...καλα να περασεις το σαβατο!
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Χαμός μόνο στις πραγματικά αντρικές βόλτες, Σούνιο, Λαύριο, Ωρωπό, Πόρτο Γερμενό, Αλεποχώρι και λοιπούς true biker προορισμούς.

Οι βόλτες 600+ χιλιομέτρων είναι για τους χαζούς που καταστρέφουν την μεταπωλητική αξία των μοτοσικλετών τους και μπαίνουν σε περιττά έξοδα με σέρβις, λάστιχα, φρένα κλπ. Μην είστε κορόιδα, μείνετε σπίτι, μείνετε ασφαλείς.
Αφου δεν με ενδιαφερει η μετσπωλητικη αξια...κ τα αναλωσιμα ειναι ελαχιστα στο κουλουρι..κανω συχνα 600αρες....εξου κ τα 150 χιλ. χλμ....το εχω συνηθισει δεν με κουραζει..
Τελευταια ομως εχω θεματα υγειας με τους γονεις...αλλιως θα ειμουν μεσα στις βολτες..!!!
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Χαμός μόνο στις πραγματικά αντρικές βόλτες, Σούνιο, Λαύριο, Ωρωπό, Πόρτο Γερμενό, Αλεποχώρι και λοιπούς true biker προορισμούς.

Οι βόλτες 600+ χιλιομέτρων είναι για τους χαζούς που καταστρέφουν την μεταπωλητική αξία των μοτοσικλετών τους και μπαίνουν σε περιττά έξοδα με σέρβις, λάστιχα, φρένα κλπ. Μην είστε κορόιδα, μείνετε σπίτι, μείνετε ασφαλείς.
Με αγγιξες μαυτο πόσο σωστο.....

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Pektis

Μέλος
Όνομα
Janis
Μοτό
Vfr vtec rc 46
600χλμ. με ΚΤΜ;;
Δεν είναι το Fazer φίλε...
Θα αντεξεις;!!!
Μακάρι να μπορούσα να έρθω, αλλά ανωτέρα βία...
Καλή βόλτα να έχεις!
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Το αρχικό πλάνο ήταν να το κάνω με το Χ

Το 9Χ0 είναι μαλλον πιο άνετο σε σέλα. Και τέλος πάντων αν είναι ΤΟΣΟ μπουρδέλο το ΚΤΜ που δεν κάνει ούτε μια κανονική ημερήσια βόλτα, θα το ξέρω χωρίς να ακούω τις θεωρίες κανενός και θα μοιράζω μούτζες στο πορτοκαλί καμπ χωρίς κανέναν ενδοιασμό.

Σκεφτόμουν να πεταχτώ μία Παύλιανη αύριο για καφέ αλλά μας τα χάλασε ο ΕΟΔΥ.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μια χαρα βολτα θα κάνεις, ο καπτεν εκανε ασφαλτινο Πηλιο αυθημερόν
Η σέλα είναι το θέμα. Το μηχανάκι έχει ωραία καβάλα γενικά.
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Η σέλα είναι το θέμα. Το μηχανάκι έχει ωραία καβάλα γενικά.
Ναι η μαμά σελα ειναι θέμα όντως
Είχα κάνει την 500αρα Ναύπλιο στο γλυκό αγόρι νον στοπ, πλην μπενζινας, αλλα την είχα προσθέσει αφρώδες στο Ζεφο, ο οποίος παρεμπιπτόντως κανει άριστη δουλειά
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Για τη σέλα παίζεις με κωλομέρια από ένα σημείο και μετά.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Top Bottom