Χωμάτινο μάθημα level 1, με τον Δημήτρη Χελιωτη

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εκτός απο την ατυχής προσπάθεια του Γιάννη - amyroukai, μήπως έγραψε κανείς τις διαδρομές σε gpx;

Επειδή όλοι συμφωνούμε οτι η εξάσκηση είναι το ζητούμενο και την Κυριακή δείχνει να έχει καλό καιρό, ψήνεται κανείς να επαναλάβουμε κάποια κομμάτια;
Άμα είναι να αγοράσω και τις απαραίτητες μπότες.
Κοίτα αυτήν την περίπτωση προπόνησης

 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Και εγώ στον δρόμο που χάραξε ο Αμιρου. Την δεύτερη μέρα δεν έβγαλα φωτογραφίες γιατί νόμιζα ότι έγραφα την διαδρομή.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ξέρεις που γέλασα πολύ; Εκεί που κόψαμε δρόμο μέσα από το χωράφι μετά την/τον Αυλώνα και έπρεπε να ανέβουμε και ένα σκαλί για να βγει πάλι στη άσφαλτο, λέω μλκ μου όπως είσαι άντε γεια σου ζάντα και ούτε καν ένιωσα το χτύπημα...
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Ξέρεις που γέλασα πολύ; Εκεί που κόψαμε δρόμο μέσα από το χωράφι μετά την/τον Αυλώνα και έπρεπε να ανέβουμε και ένα σκαλί για να βγει πάλι στη άσφαλτο, λέω μλκ μου όπως είσαι άντε γεια σου ζάντα και ούτε καν ένιωσα το χτύπημα...
Εγώ παλι εκεί χεστηκα για τη ζάντα, αλλά λέω τώρα θα σαβουριαστω στο σκαλί αλλά τελικά εγλυτωσα. Αμα δεν σαβουριαζομουν θα μέτρα για και 20 μέτρα τσουλήθρα πισω με το gs να με κυνηγάει να με καπακωσει
 
Top Bottom