Χωμάτινο 2 ημερο στον Πάρνωνα 30-31 Οκτωβρίου -1 Νοεμβρίου

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Αν είστε πολύ τυχεροί δεν θα έχω προλάβει να συνηθίσω το νέο θεριό στο χώμα... Αν όμως το κάνω έχετε να φάτε πέτρες...... :p :p
Σε βάζω και εσενα στην λίστα μικρούλη
 
Reactions: yns

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Καλημέρα σε όλους! Αν κάποιοι ενδιαφέρονται να έρθουν στον παρνωνα αλλα να μην κάνουν χώμα μπορούν να τον περπατήσουν απο άσφαλτο!! Έχει πολύ ωραίες διαδρομές! Ενδεχομένως ένας φίλος μου απο εδω να σας καθοδηγήσει στο ασφάλτινο κομμάτι ! Έχει ένα tiger και υπάρχει πιθανότητα να έρθουν και καμία 10 άρια άτομα απο το t motoriders club ( Λεσχη των triumph) στην Αθήνα! Το έχουν ανεβάσει και σαν εκδήλωση στη σελίδα τους μετα απο συννενόηση με τον φίλο μου απο εδω!! Οποτε όσοι πιστοί προσέλθετε και για άσφαλτο!! Εκτός απο την βόλτα θα ειναι και μια ευκαιρία συνάντησης σε ένα όμορφο ορεινό χωριο!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ακούγεται ενδιαφέρον και με βάζεις σε σκέψεις :thinking:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ακούγεται ενδιαφέρον και με βάζεις σε σκέψεις :thinking:
Για έλα προς τα κάτω να δουμε και το multi γιατί σκέφτομαι να πάω προς τα εκεί αργότερα!


Sent from my iPhone using Tapatalk


Αμα ερθει το μουλτι, θα ερθω με ασφαλτινα. Γιατι στα ασφαλτινα βουνα οσοι πανε θα ειναι βουτυρο στο ψωμι του.
Αλλιως θα με χαρειτε στο χωμα;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Πιστεύω να μην κοτεψεις!! Γιατί κάποια κομματάκια ειναι λιγο ζόρικα!!! Χαχαχαχχα


Sent from my iPhone using Tapatalk
Κοτεβω-φοβάμαι-απο το κότα η αλλιως όρνιθα ,
Πουλερικό !!!! Πλι ,
ΦΟΙΝΙΚΑΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ναι φιλε μου ο φόβος ειναι σημαντικός αντίπαλος !!!!!τον εχω νικήσει μερικές φορες μέ εχει νικήσει άλλες τόσες
Τον τρόμαξα και με τρόμαξε
Με λίγα λογια!!!
κάντε προπόνηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Κοτεβω-φοβάμαι-απο το κότα η αλλιως όρνιθα ,
Πουλερικό !!!! Πλι ,
ΦΟΙΝΙΚΑΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ναι φιλε μου ο φόβος ειναι σημαντικός αντίπαλος !!!!!τον εχω νικήσει μερικές φορες μέ εχει νικήσει άλλες τόσες
Τον τρόμαξα και με τρόμαξε
Με λίγα λογια!!!
κάντε προπόνηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Χαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχεχεχεχχεχεχεχεχεχεχεχεχεχαχχαχαχαχχεχεχεχεχεχαχεχεχ έχει να πέσει πολύ γέλιο και πείραγμα σε αυτη την εκδρομή μου φαίνεται!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.


Διαδρομή Σαββάτου 120 χιλιόμετρα !! Για ολα τα γούστα η διαδρομή της εκδρομής απλά θα τα σπάει!! Νέα κομματια με πολλές όμορφες οδηγικές εκπλήξεις!
Μην λείψει κανεις!!

ΥΓ : ένα δύσκολο κομμάτι που δεν υπάρχει στις φωτό έκπληξη για τους σκληροπυρηνικούς χωμάτινους μονο !!!

Ετοιμαστείτε όλοι !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr


Διαδρομή Σαββάτου 120 χιλιόμετρα !! Για ολα τα γούστα η διαδρομή της εκδρομής απλά θα τα σπάει!! Νέα κομματια με πολλές όμορφες οδηγικές εκπλήξεις!
Μην λείψει κανεις!!

ΥΓ : ένα δύσκολο κομμάτι που δεν υπάρχει στις φωτό έκπληξη για τους σκληροπυρηνικούς χωμάτινους μονο !!!

Ετοιμαστείτε όλοι !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Άσε τις εκπλήξεις και βαλε να δούμε !!!!!
Πανέμορφα φαίνονται όλα ......
Και το ΚΤΜ...ξάπλα, κούκλα ειναι
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Δεν τράβηξα φιλε επίτηδες για να μην κολαστω και τις ανεβάσω!! Και αυτές ειναι λίγες στα πεταχτά που τραβούσα πανω απο το όχημα!! Πάντως πραγματικά ειναι καταπληκτική και η διαδρομή του Σαββάτου και της Κυριακής!! Θα χορτάσουμε όλοι πολύ βουνο -πράσινο -ποτάμια -ρέματα - μοναστήρια - πολλά μικρά εκκλησάκια.- πεύκα έλατα καστανιές κέδρα σημεία που βλέπεις την θαλλασα -μνημεια γιορτές καςτανου φαγητό ποτό και πολλά πολλά αλλα!!
Πιστεύω να τους πείσω όλους να ερθουν παρνωνα!! Χαχαχαχ


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
ΩΧ!! :D :D :D

Μόλις κλείσαμε ένα 4κλινο στο δασικό χωριό... ;)
Για το Σάββατο, αλλά εγώ θα προσπαθήσω να έρθω από Παρασκευή και να βολευτώ κάπου..
Παρασκευή λογικά θα μπορω να φιλοξενήσω καμία 10 άρια άτομα που θα ειναι κενό το σπίτι!!! Θα κανονίσουμε!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Προσοχή για τον ύπνο!!
Μόλις ενημερώθηκα οτι αυτός που νοικιάζει το δασικό χωριο σε υποχρεωνει να πληρώσεις και φαγητό 15 ευρώ ανα άτομο ! Έχει μπουφέ με 10 φαγητά περιπου και απεριόριστα ποτά (λογικά κρασί τσιπούρα) κτλ!! Αλλα εκεί μπορούν να φάνε μονο όσοι μένουν στα σπιτάκια δεν δέχεται άλλους! Θελω να μου πείτε προχωράμε και όσοι μείνουν εκεί τρώνε εκεί και τελειώνει το θέμα και οι υπόλοιποι τρώνε σε ταβέρνα του χωριού; Η ψάχνουμε ενναλακτικη για τον ύπνο;; Τα αλλα δωμάτια που υπάρχουν και ειναι φθηνά γενικα μπορούν να καλύψουν καμία 15 άρια άτομα το πολύ !
Αν θέλετε να ειμαστε όλοι μαζί στο φαγητό για παράδειγμα δεν μπορούμε να παμε στο δασικό για τον ύπνο !
Εγω προσωπικά δεν εχω θέμα οτι θέλετε εσεις και μαζί να μην φάμε δε λέει κατι θα ειμαστε παρέα όλοι στον καφέ ποτό μετα!
Η άλλη λύση για ύπνο για να ειμαςτε όλοι παρέα ειναι να ρωτησω αν γίνεται μα την πέσουμε στα αποδυτήρια του γηπέδου που ειναι σε άριστη κατασταση με υπνόσακους ! Έχει μπάνια με
Ζεστό νερό κτλ! Και να μαζέψουμε ένα ποσό 5-6 ευρώ ας πούμε ανα άτομο και να τα δώσουμε στην ομάδα του Νικηταρά!
Απλά δεν θα ειναι οτι πιο άνετο η δεύτερη επιλογή κατα την γνώμη μου!!
Τι λέτε ; Παμε δασικό όλοι και να φάμε εκεί να τελειώνει το θέμα;; Η αλήθεια ειναι οτι ειναι λιγο νταβατζιλίκι αυτο που κανει αυτός αλλα δεν υπάρχουν επιλογές πολλές δυστυχώς!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom