Χωμάτινο 2 ημερο στον Πάρνωνα 30-31 Οκτωβρίου -1 Νοεμβρίου

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

staikosn1

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα, Κυψελη.
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW R 1100 GS, απ΄τα καλα ομως!
Δηλαδη σας φαινεται φυσιολογικο να μας περιμενουν καθε 4-5 χλμ για να παμε μπουλουκι?
ΟΚ, τοτε εχω παραφρονησει!
 

staikosn1

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα, Κυψελη.
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW R 1100 GS, απ΄τα καλα ομως!
Αληθεια τωρα με τι φορεσιες παμε εκει??? Εννοω enduroρουχα ή απλα προστασιες απο μεσα?
Π.χ. οι ΜΧ θα φορανε enduroρουχα. Εμεις οι γεροξεκουτηδες?
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Το dress code ειναι ελεύθερο
Κατα τα τα αλλα τα βασικά
μπουφάν παντελόνι μπότες Κρανος γάντια
Οτι εχουμε !!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Καλημέρα σε όλους! Αν κάποιοι ενδιαφέρονται να έρθουν στον παρνωνα αλλα να μην κάνουν χώμα μπορούν να τον περπατήσουν απο άσφαλτο!! Έχει πολύ ωραίες διαδρομές! Ενδεχομένως ένας φίλος μου απο εδω να σας καθοδηγήσει στο ασφάλτινο κομμάτι ! Έχει ένα tiger και υπάρχει πιθανότητα να έρθουν και καμία 10 άρια άτομα απο το t motoriders club ( Λεσχη των triumph) στην Αθήνα! Το έχουν ανεβάσει και σαν εκδήλωση στη σελίδα τους μετα απο συννενόηση με τον φίλο μου απο εδω!! Οποτε όσοι πιστοί προσέλθετε και για άσφαλτο!! Εκτός απο την βόλτα θα ειναι και μια ευκαιρία συνάντησης σε ένα όμορφο ορεινό χωριο!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

MARKOS-V

Μέλος
Όνομα
MARKOS
Μοτό
V STROM 650 L9
Καλημέρα σε όλους! Αν κάποιοι ενδιαφέρονται να έρθουν στον παρνωνα αλλα να μην κάνουν χώμα μπορούν να τον περπατήσουν απο άσφαλτο!! Έχει πολύ ωραίες διαδρομές! Ενδεχομένως ένας φίλος μου απο εδω να σας καθοδηγήσει στο ασφάλτινο κομμάτι ! Έχει ένα tiger και υπάρχει πιθανότητα να έρθουν και καμία 10 άρια άτομα απο το t motoriders club ( Λεσχη των triumph) στην Αθήνα! Το έχουν ανεβάσει και σαν εκδήλωση στη σελίδα τους μετα απο συννενόηση με τον φίλο μου απο εδω!! Οποτε όσοι πιστοί προσέλθετε και για άσφαλτο!! Εκτός απο την βόλτα θα ειναι και μια ευκαιρία συνάντησης σε ένα όμορφο ορεινό χωριο!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
παιζουν κ σκηνακια καπου ή μονο χοτελια;
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
παιζουν κ σκηνακια καπου ή μονο χοτελια;
Έχει το γήπεδο το οποίο μπορούμε να ρωτήσουμε για σκηνή αλλα στο σημείο που ειναι νομιζω πως δεν να στέκεσαι το βράδυ το πιάνει ο αέρας εκεί πάντα και κανει απλά ψόφο! Τώρα ειναι και ανάλογα τον καιρό! Αν κανει καλή βραδιά ειναι οκ αν όχι όμως δύσκολο για εκεί !


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Κανονίστε δωμάτια όσοι έρθετε παίδες!! Τα τηλέφωνα όλων των διαθεσίμων καταλυμάτων ειναι πιο πανω!! Σήμερα Το βράδυ θα βγει η τελική διαδρομή όπως το βλέπουμε! Θα γίνει ενημέρωση όπως και να χει!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μέσα και εγώ...Άντε γιατί σας έχασα τελευταία!
Όντως χαθηκαμε......
Σε σκεφτόμουν εσένα και τον άλλο τρελό. ........θα πέσουν τρελές φώτο, αλλά troffy:friend:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Αμφιβαλλεις??? θα πεσουν κορμια σου λεω...!!!
μεσα και εγω!!!
βγηκατε ολοι απο τις σπηλιες σας γατακια!!!!!!!!!!!!!
ωραια θα περασουμε!!!!!!!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Θα με κανετε να κουτρουβαλαω την Εθνικη 2 μερες.....αλητες μηχανοβιοι.....
αν τα καταφερει το παρταλι!!!!!!!!!!σου
αλλιως ξερεις αναγκαστικα μαζι με την γελαδα του αλλου ....αργκον !!!ηλεκτροσυγκοληση!!!!πονταρισιες κλπ!!!!!
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Αν είστε πολύ τυχεροί δεν θα έχω προλάβει να συνηθίσω το νέο θεριό στο χώμα... Αν όμως το κάνω έχετε να φάτε πέτρες...... :p :p
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Το advride γέμισε 990 νομιζω!! Μήπως να παρω και εγω ένα αργότερα να τα κάνω 2 τα ktmia στο γκαράζ;;;


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Το advride γέμισε 990 νομιζω!! Μήπως να παρω και εγω ένα αργότερα να τα κάνω 2 τα ktmia στο γκαράζ;;;


Sent from my iPhone using Tapatalk
Το έχεις πάρει ήδη αλλα δε μας το λες !!!!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom