Χωματινη...Κυριακη 10/04/16

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
H ψωναρα ο konkost δεν αφηνε κανεναν να μπει πισω μου να τον γραψω....οποιος πλησιαζε...στου χαντακ...
Γμσέ τα...βλέποντας το βίδεο κ μόνο ,μ'έπιασε βήχας απο την σκόνη :p κι ο ΚονΚωςςςςςς ΕΚΕΙ ...κολημένος στην ουρά σου ,μες στον μπουχό απο την σκόνη...:disgust:
Εφτιαξε στα πλεμόνια του χαρμάνι απο λάσπη...για μερικά λεπτά δημοσιότητας...:UH:

ΚονΚωςςςςςςςς...αμα έχεις κανα μερεματάκι για σοβάτισμα στο σπίτι ,τώρα είναι η ευκαιρία...βήχε-φτύνε-και το σένιαρες. :friend:
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Εγω απο την αλλη τωρα καταλαβαινω τι τραβατε...:hungover: με τα βιντεο...πολλες ωρες βρε αδερφακι μου...τελος παντων σιγα σιγα θα μαθω και γω το ταγαρ....:D
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Ειπαμε καπτεν...σε προηγουμενο ποστ οτι δεν εχω το παπαρακι...για να βαλω την καμερα ευθεια...αφου δεν υπαρχει ισιωμα στην κρανουμπα μου...:D
Υπάρχει ρύθμιση στην κάμερα να γράφει ευθεία ανεξάρτητα απο την κλίση της. Τουλάχιστον η δική μου η 中国摄像头 το έχει.... Για ψαχούλεψε την λίγο!
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Υπάρχει ρύθμιση στην κάμερα να γράφει ευθεία ανεξάρτητα απο την κλίση της. Τουλάχιστον η δική μου η 中国摄像头 το έχει.... Για ψαχούλεψε την λίγο!
Και μετα θα χανεις απο την ποιοτητα της εικονας!
Οποιαδηποτε ψηφιακη επεμβαση καταστρεφει λιγο ή πολυ την ποιοτητα
ΚΑΝΟΝΑΣ!
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Γμσέ τα...βλέποντας το βίδεο κ μόνο ,μ'έπιασε βήχας απο την σκόνη :p κι ο ΚονΚωςςςςςς ΕΚΕΙ ...κολημένος στην ουρά σου ,μες στον μπουχό απο την σκόνη...:disgust:
Εφτιαξε στα πλεμόνια του χαρμάνι απο λάσπη...για μερικά λεπτά δημοσιότητας...:UH:
Κλασικος Κονκωςςς, ειτε πλοηγος με γκαζι/φρενο/μπαινουμε/γκαζι/φρενο/κοκ, σηκωνοντας απιστευτο μπουχο για τους ακολουθουντες :mad: ειτε κολημενος στον πλοηγο καταπινοντας σκονη αυτος :woot:

Τη μονη φορα που τον ειδα να μενει πισω και ν'αφηνει μαλιστα και διαστημα με τους προπορευομενους o_O ητανε στην μικρη καταδρομικη που καναμε οι πουροντουροι στο March Madness μετα το τελος της πρωτης μερας. Μαλιστα νομισα οτι δεν αισθανοτανε καλα και τον ρωτησα εκ των υστερων αλλα μου ειπε "οχι, απλα ηθελα να παω αργουτσικα!" :eek: :woot: Μιλαμε για world first, να καταγραφει παρακαλω γιατι μαλλον δε θα ξανασυμβει :p
 
Τελευταία επεξεργασία:

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Κλασικος Κονκωςςς, ειτε πλοηγος με γκαζι/φρενο/μπαινουμε/γκαζι/φρενο/κοκ, σηκωνοντας απιστευτο μπουχο για τους ακολουθουντες :mad: ειτε κολημενος στον πλοηγο καταπινοντας σκονη αυτος :woot:

Τη μονη φορα που τον ειδα να μενει πισω και ν'αφηνει μαλιστα και διαστημα με τους προπορευομενους o_O ητανε στην μικρη καταδρομικη που καναμε οι πουροντουροι στο March Madness μετα το τελος της πρωτης μερας. Μαλιστα νομισα οτι δεν αισθανοτανε καλα και τον ρωτησα εκ των υστερων αλλα μου ειπε "οχι, απλα ηθελα να παω αργουτσικα!" :eek: :woot: Μιλαμε για world first, να καταγραφει παρακαλω γιατι μαλλον δε θα ξανασυμβει :p
Έπρεπε να δεις τι τράβηξε το ΤΑ σε ένα κομμάτι βραχοδρομο ...δεν πάταγε κάτω από πέτρα σε πέτρα πηδαγε με καμμία 50αρια χλμ που εκεί πας με 20 και πολλά λέω...είπα δεν θα μείνει ζάντα για ζάντα ,λάστιχο για λάστιχο..τον χάσαμε..και όταν τον πλησίασαν μετά μου λέει με ύφος μικρού παιδιού....μωρέ,μου αρέσουν πολύ οι κοτρωνες μου ανεβάζουν αδρεναλίνη......20 λεπτά πριν τον είχα δει στην στάση να πίνει κάτι χάπια...(τα γνωστά) τυχαίο??? Δεν νομίζω...:banghead::roflmao::roflmao::roflmao:
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Έπρεπε να δεις τι τράβηξε το ΤΑ σε ένα κομμάτι βραχοδρομο ...δεν πάταγε κάτω από πέτρα σε πέτρα πηδαγε με καμμία 50αρια χλμ που εκεί πας με 20 και πολλά λέω...είπα δεν θα μείνει ζάντα για ζάντα ,λάστιχο για λάστιχο..τον χάσαμε..και όταν τον πλησίασαν μετά μου λέει με ύφος μικρού παιδιού....μωρέ,μου αρέσουν πολύ οι κοτρωνες μου ανεβάζουν αδρεναλίνη......20 λεπτά πριν τον είχα δει στην στάση να πίνει κάτι χάπια...(τα γνωστά) τυχαίο??? Δεν νομίζω...:banghead::roflmao::roflmao::roflmao:
Mε μια κλεφτη ματια που εριξα καποια στιγμη 70+ ηταν ...
:secret:Και εσυ εκεινη την στιγμη παλιμπαιδιζες μπροστα μου :rolleyes:
...Ωρε! Τι ωραια που ειναι η πετρα! Στην τσιτα μας εχει!:yew:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Αλλο ενα...με μουσικουλα...μη βαρατε...ειμαι ακομα σε πειραματικο σταδιο...:wacky: απλα το μοιραjομε μαji σας...:D
Σκηνοθεταρααααα μου εσυ.....αντε και εις ανωτερα...αλλα δεν εγραψες τους ηθοποιους στο τελος εγω θελω να κανω τον Κωστα Πρεκα που εχει πολυ μαλλι...και τα λεει ωραιες μακακιες..:pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu:
 
Top Bottom