Χωματινη...Κυριακη 10/04/16

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Ενας ερωτας....μεγαλος εφτασε στο τελος του....
Ρε moniker να σου πω....εισαι μεγαλο πορνιδιο...κοιτα τωρα που θα την πεσει στον Γατο..για να του φτειαχνει τσαμπα το μηχανακι...ο τιτλος του εργου σου απο δω και περα...Δεν ειμαι πορνη..Αμαρτησα για το ΚΤΜ μου.
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Δεν ξέρω αν το καταλαβατε, αλλά μετά από αυτές τις ομορφιές που λέτε για τις προπέλας, αν.....λέω αν γίνει καμμια στραβή και μείνει κανένα ρημαδι στο βουνό, δεν σας ξεπλενει τίποτα.
Και δεν ξέρω κανένα φόρουμ να σας στείλω ...εξορια:friend:
Εγω δεν ξερω τιποτα ο gkpapa μου εδωσε 50 ευρω για να πω καποια πραγματα...εξυπηρετοντας τα σκοτεινα σχεδια του....λεγοντας οτι μην ανησυχω και οτι ειναι ανθρωπος δικος σου...
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
έχω λιώσει από το πρωί...
Κόβει ο ένας, ράβει ο άλλος...:hailbig:


:pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu:
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Ρε moniker να σου πω....εισαι μεγαλο πορνιδιο...κοιτα τωρα που θα την πεσει στον Γατο..για να του φτειαχνει τσαμπα το μηχανακι...ο τιτλος του εργου σου απο δω και περα...Δεν ειμαι πορνη..Αμαρτησα για το ΚΤΜ μου.
Αντε να χαθεις...πορνογερε...σου δωσα τα καλυτερα μου χρονια...και με παρατας για εναν...κατασκοπο...Το βραδυ να περασεις απο την γκαρσονιερα να παρεις τα πραγματα σου(μαστιγια...χειροπεδες...κτλ.)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αντε να χαθεις...πορνογερε...σου δωσα τα καλυτερα μου χρονια...και με παρατας για εναν...κατασκοπο...Το βραδυ να περασεις απο την γκαρσονιερα να παρεις τα πραγματα σου(μαστιγια...χειροπεδες...κτλ.)
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Ηρεμα αγορια......μην αρχισουμε να κλεινουμε σπιτια:D
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Αντε να χαθεις...πορνογερε...σου δωσα τα καλυτερα μου χρονια...και με παρατας για εναν...κατασκοπο...Το βραδυ να περασεις απο την γκαρσονιερα να παρεις τα πραγματα σου(μαστιγια...χειροπεδες...κτλ.)
Και τώρα μανταμς ε μεσιές ,ένα τραγουδάκι εξαιρετικά αφιερωμένο
απο τον Baggela τον Προπέλα >>> στον Aggalitsa τον Πορτοκαλίνο
me poly love naoum. :p:D:laugh::roflmao:

 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Επειδη πηρα τα lexotanil μου και ηρεμησα προς το παρον...ευκαιρια να αναφερθω και σε δυο παιδια τον Τακη με το αγριμι(χ-challenge) του...και τον Πετρο με το ομορφο σχεδον κουτα...800gs(κοκκινο σκελετο) που αν και ειχαν απο μια τουμπιτσα εκαστος...δεν μασησαν μια...:ok:.Το 800 με χωματινα θα δειξει ακομα πιο ωραιο...;).Βεβαια οι ανθρωποι...παθανε ενα πολιτισμικο σοκ που μας γνωρισαν... αλλα ελπιjω να τους ξαναδουμε...:friendship:
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Επειδη πηρα τα lexotanil μου και ηρεμησα προς το παρον...ευκαιρια να αναφερθω και σε δυο παιδια τον Τακη με το αγριμι(χ-challenge) του...και τον Πετρο με το ομορφο σχεδον κουτα...800gs(κοκκινο σκελετο) που αν και ειχαν απο μια τουμπιτσα εκαστος...δεν μασησαν μια...:ok:.Το 800 με χωματινα θα δειξει ακομα πιο ωραιο...;).Βεβαια οι ανθρωποι...παθανε ενα πολιτισμικο σοκ που μας γνωρισαν... αλλα ελπιjω να τους ξαναδουμε...:friendship:
Πανό και εγώ χάρηκα που σας γνώρισα αν και θα ήθελα να κάτσω παραπάνω να τα πούμε αλλά ας όψετε το λάστιχο.Παρεπιπτοντως σήμερα άλλαξα την σαμπρέλα η οποία είχε γίνει τρία κομμάτια!Εννοειτε ότι στην επόμενη κιόλας βόλτα θα τα ξαναπούμε!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Πανό και εγώ χάρηκα που σας γνώρισα αν και θα ήθελα να κάτσω παραπάνω να τα πούμε αλλά ας όψετε το λάστιχο.Παρεπιπτοντως σήμερα άλλαξα την σαμπρέλα η οποία είχε γίνει τρία κομμάτια!Εννοειτε ότι στην επόμενη κιόλας βόλτα θα τα ξαναπούμε!
Mμμμμμμ.......
Κατάλαβα....
Μπλέξαμε δα μέσα! Τις ίδιας συνομοταξίας....:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Όσο αφορά την τούμπα ήθελα και εγώ όπως και ο Βαγγελης να σας δείξω ποσό επικίνδυνο μπορεί να είναι όταν ανοίγεις το γκάζι με χωμάτινα λάστιχα στην γλίτσα....:hungover::happy::blackeye:
 

spyg

Μέλος
Περιοχή
Χολαργός
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
701 Enduro
Όσο αφορά την τούμπα ήθελα και εγώ όπως και ο Βαγγελης να σας δείξω ποσό επικίνδυνο μπορεί να είναι όταν ανοίγεις το γκάζι με χωμάτινα λάστιχα στην γλίτσα....:hungover::happy::blackeye:
Το εν λόγω...εκπαιδευτικό υλικό υπάρχει και σε βίντεο αν σε ενδιαφέρει.
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Το εν λόγω...εκπαιδευτικό υλικό υπάρχει και σε βίντεο αν σε ενδιαφέρει.
Άντε βρε Σπύρο μου, βάλτο το τιμημένο να δούμε γιατί εμείς οι υπόλοιποι το περάσαμε όρθιοι ! Τι λάθος κάναμε????
 

spyg

Μέλος
Περιοχή
Χολαργός
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
701 Enduro
Αύριο πρωί-πρωί γιατι ξέχασα την καμερα στο γραφείο!
Πάντως η τεχνική είναι συγκρίσιμη με διπλό backflip του Pastrana, δεν είναι απλά τα πράγματα!
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Άντε βρε Σπύρο μου, βάλτο το τιμημένο να δούμε γιατί εμείς οι υπόλοιποι το περάσαμε όρθιοι ! Τι λάθος κάναμε????
Ε εσυ εισαι οδηγαρα μια κατηγορια μονος σου...αλλα με τον καυμο θα μεινεις παλι δεν σε τραβηξε κανεις βιντεο που δεν επεσες..τι λες βρε ψηλε ψηλομυτη...αμα δεν κυλιστεις στα χωματα δεν γινεσαι ενα με την φυση...αλλα που ξερεις εσυ απο αυτα εκει ψηλα που ζεις...:hailbig::pointu::pointu::pointu:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
:biker: κατι συμβαινει σημερα και ολο μπαινουν 2 φορες τα μηνυματα μου
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
ψηλε ψηλομυτη... εκει ψηλα που ζεις...
Ανακάλεσε απευθείας! Βαγγέλη 62,3 με λές ψηλομύτη και ορεσίβιο ή είναι της ιδέας μου ?

ΘΑ με αναγκάσεις να ζητήσω ότι και το Γατί στο #102 .... :mad::p:laugh::inlove:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Ανακάλεσε απευθείας! Βαγγέλη 62,3 με λές ψηλομύτη και ορεσίβιο ή είναι της ιδέας μου ?

ΘΑ με αναγκάσεις να ζητήσω ότι και το Γατί στο #102 .... :mad::p:laugh::inlove:
Απλα ψηλο σε ειπα ...απλα χαχαχα
 
Top Bottom