Χωματινη...Κυριακη 10/04/16

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
παίδες, καταλαβαίνετε νομίζω ότι "ανεβάζοντας" φωτό με χαλασμένα Tranσλπρούπ, ξύνεστε στη γκλίτσα του τσοπάνη ...:D

θα γίνει χαμός πάλι, λέμε ...:D:D:D
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Το εν λόγω...εκπαιδευτικό υλικό υπάρχει και σε βίντεο αν σε ενδιαφέρει.
Σπυρο περιμενω να ανεβασεις το βιντεο για να αναλυσουμε την τεχνικη μου....:woot:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
H ψωναρα ο konkost δεν αφηνε κανεναν να μπει πισω μου να τον γραψω....οποιος πλησιαζε...στου χαντακ...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Ωραίος ο Βαγγέλας!!! @Vagelis64
Καλή λήψη η "ανάποδη"!!!:ok:
Ιδεα του γατου El-Gatto..τα σωστα και τα εξυπνα να τα αποδιδουμε σωστα..στους σωστους...
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Ωραίος ο Κώστας @el-Gatto λοιπόν!!!! ;)
Ναι αλλα δεν μου ειπε οτι απλα επρεπε να βαλω την καμερα αναποδα στο κρανος ....και οδηγουσα αναποδα σε ολη την διαδρομη...:pointu::pointu::pointu::pointu: καλα που ηταν ο φιλος ο konkost πισω και μου ελεγε που να στριψω με νοηματα...:roflmao::roflmao::roflmao:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Ναι αλλα δεν μου ειπε οτι απλα επρεπε να βαλω την καμερα αναποδα στο κρανος ....και οδηγουσα αναποδα σε ολη την διαδρομη...:pointu::pointu::pointu::pointu: καλα που ηταν ο φιλος ο konkost πισω και μου ελεγε που να στριψω με νοηματα...:roflmao::roflmao::roflmao:
δε χρειαζοτανε βεβαια τα gs πανε και μονα τους
 

gkpapa

2f4u
Περιοχή
Athens
Όνομα
george
Μοτό
bmw r1200gs
Καπου 9km απο τα Σκουρτα στη μεση του πουθενα να βλεπεις το ζεστο νερο απο το τρυπιο κολαρο του KTM να ποτιζει τη φυση... Priceless!!!


Sent from my SM-P550 using Tapatalk
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Ρε συ αγκαλιτσα στραβολαιμιασα!:friend:
Ειπαμε καπτεν...σε προηγουμενο ποστ οτι δεν εχω το παπαρακι...για να βαλω την καμερα ευθεια...αφου δεν υπαρχει ισιωμα στην κρανουμπα μου...:D
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Ειπαμε καπτεν...σε προηγουμενο ποστ οτι δεν εχω το παπαρακι...για να βαλω την καμερα ευθεια...αφου δεν υπαρχει ισιωμα στην κρανουμπα μου...:D
Ρε φιλε εγω εκανα πατεντα μια χαρα το ειδα εβαλα ενα τασακι κατω απο τα λαπτοπ δεξια και μια χαρα..αστους να λενε..στην επομενη βαλτην να γερνει απο την αλλη να ξεπιαστει ο λαιμος του konkost
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
H ψωναρα ο konkost δεν αφηνε κανεναν να μπει πισω μου να τον γραψω....οποιος πλησιαζε...στου χαντακ...
Ρε συ πως γραφω ετσι στον φακο!
Κουκλος ειμαι ο ατιμος!

Γεια σου ρε Βαγγο καλιτεχνη! :friendship:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Καπου 9km απο τα Σκουρτα στη μεση του πουθενα να βλεπεις το ζεστο νερο απο το τρυπιο κολαρο του KTM να ποτιζει τη φυση... Priceless!!!

Sent from my SM-P550 using Tapatalk
Αμάν μωρή κακία!
Δεν έχεις εσύ κολάρα και κοροϊδεύεις τους υδρόψυκτους? Ευκαιρία έψαχνες παλιοχαρακτήρα:p
 
Top Bottom