Χώμ(α) sweet home..mAthosalas speaking.3-4-5 Ιουνίου 2016

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

IliADVas

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
BMW R1250 GS ADVENTURE
Μπορεί να κατάφερα να πάρω άδεια από την αγαπημένη μου σύζυγο, αλλά δυστυχώς δεν κατάφερα το ίδιο και από τη δουλειά.:(
Οπότε μετα μεγάλης μου λύπης δηλώνω ότι δε θα καταφέρω να παραβρεθώ.
Εύχομαι να τα περάσετε υπέροχα και θα περιμένω να απολαύσω τουλάχιστον το off road story δια της οθόνης μου!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Μπορεί να κατάφερα να πάρω άδεια από την αγαπημένη μου σύζυγο, αλλά δυστυχώς δεν κατάφερα το ίδιο και από τη δουλειά.:(
Οπότε μετα μεγάλης μου λύπης δηλώνω ότι δε θα καταφέρω να παραβρεθώ.
Εύχομαι να τα περάσετε υπέροχα και θα περιμένω να απολαύσω τουλάχιστον το off road story δια της οθόνης μου!
Βασιλη κατ'αρχας Congratulations για το συζυγακι...οπως λεει κ ο Μανιακος "φτου σου λεβεντημ'μολις εχασες το join Lelos team" αλλά ...μην πτοεισαι :p
Next time...βολτες θα γινουν κι αλλες...και εδω γυρω και πιο περα...θα τα πουμε σε καποια επομενη ;)
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Νόμιζα ότι είχε χαλαρώσει το ρουλεμάν τιμονιού.ειχα και ελάχιστα το κλασικό σύμπτωμα με το κενό στοκεντρο.ελυσα σήμερα και εσφιξα αλλά οι φόβοι επιβεβαιωθηκαν.το κενό στο κέντρο επιμενει.Ειμαι για αλλαγή ρουλεμάν τιμονιου.τι λέτε,να έρθω ή υπάρχει ανησυχία αν κάνω την βόλτα;δεν προλαβαινω να το αλλάξω μιας και θα το κάνω μόνος μου
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Ετοιμος. ....να πατήσω τα κατσίκια και τα γίδια! !! :p
Αν και μοναδικός με μαστόδοντο. ....μαλλον θα έχω τελευταία στιγμή ταίρι!



advφον!!
Θα ειμαι και εγω με την δικια μου(μπετονιερα)
για να μην νιωθεις μοναξιες;)
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Ετοιμος. ....να πατήσω τα κατσίκια και τα γίδια! !! :p
Αν και μοναδικός με μαστόδοντο. ....μαλλον θα έχω τελευταία στιγμή ταίρι!

advφον!!
Δυστυχώς φίλε, δεν θα κατηφορίσουμε παρέα ... :(
Σάββατο πρωί, έκατσε μπιφτέκωμα και δεν γίνεται να έρθω δυστυχώς ... καλή βόλτα σε όλους :ok:
 

IliADVas

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
BMW R1250 GS ADVENTURE
Νόμιζα ότι είχε χαλαρώσει το ρουλεμάν τιμονιού.ειχα και ελάχιστα το κλασικό σύμπτωμα με το κενό στοκεντρο.ελυσα σήμερα και εσφιξα αλλά οι φόβοι επιβεβαιωθηκαν.το κενό στο κέντρο επιμενει.Ειμαι για αλλαγή ρουλεμάν τιμονιου.τι λέτε,να έρθω ή υπάρχει ανησυχία αν κάνω την βόλτα;δεν προλαβαινω να το αλλάξω μιας και θα το κάνω μόνος μου
Αν δεν είναι έντονο το κενό δε νομίζω ότι θα έχεις πρόβλημα. Απλά με τα κοπανήματα το πιθανότερο είναι να επιδεινωθεί και με το που θα επιστρέψεις να είναι η πρώτη δουλειά σου η αντικατάσταση του ρουλεμάν.
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Νόμιζα ότι είχε χαλαρώσει το ρουλεμάν τιμονιού.ειχα και ελάχιστα το κλασικό σύμπτωμα με το κενό στοκεντρο.ελυσα σήμερα και εσφιξα αλλά οι φόβοι επιβεβαιωθηκαν.το κενό στο κέντρο επιμενει.Ειμαι για αλλαγή ρουλεμάν τιμονιου.τι λέτε,να έρθω ή υπάρχει ανησυχία αν κάνω την βόλτα;δεν προλαβαινω να το αλλάξω μιας και θα το κάνω μόνος μου
next time...πολυ σαθρα χωματα και θα ρισκαρεις με ρουλεμαν...αν προλαβαινεις φτιαξτο αλλιώς ρισκαρεις αρκετα.
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ανακεφαλαιωνοντας και επειδη αυριο αναχωρουμε και το ιντερνετ δυσκολο εκει πανω εχουμε και λεμε...
ως ωρας η λιστα οσων ερθουν ειναι η παρακατω,με τους τελευταιας στιγμης να εχουν χρονο ακομα να το αποφασισουν κ να μας κανουν παρεα...

ΛΙΣΤΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΣΑΒΒΑΤΟ-ΚΥΡΙΑΚΗ
1.mAthosalas 2 διανυκτερευσεις Βαλιμη και Μαζεϊκα
2.john-egio 2 διανυκτερευσεις Βαλιμη και Μαζεϊκα
3.Gsmaniac από Παρασκευή μάλλον, παίζει και το Σαββατο, ίσως και την Κυριακή ???

ΣΑΒΒΑΤΟ-ΚΥΡΙΑΚΗ
4.el-Gatto 1 διανυκτέρευση Μαζεϊκα
5.Giorgopro 1 Διανυκτερευση Μαζεϊκα

ΜΟΝΟ ΣΑΒΒΑΤΟ
6.est
7.ScoobyDrz
8.kordix


ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗΣ
9.GiorgosGS1200 ???
10.forester ???
11.HAWK_46 ???

Οσοι ερθετε ΣΑΒΒΑΤΟ Βαλιμή ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΩΣ 09.45 ΕΚΕΙ για να ξεκινησουμε 10.00.
Θα σας στειλω το κινητο μου με ΠΜ αυριο ως το μεσημερι και οταν φθασετε Βαλιμή κανετε μια κληση να σας κατατοπισω που θα μαζευτουμε.
Αλλωστε ευκολο ειναι...μολις φθασετε στον κεντρικο δρομο και δειτε αυτη την πινακιδα,ΠΡΟΣ ΠΛΑΤΕΙΑ,μπειτε δεξια και στα 200μ θα μας βρειτε...



 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Κώστα ,ερχόμενοι απο Αθήνα ,βγαίνουμε στην έξοδο της Ακράτας;
Και μετά...
Ρωτάω μήπως έχει αλλάξει κάτι με τα έργα ,μια κι έχω πολύ καιρό να περάσω.


Θα φύγει κάποιος Σαββατο πρωί ,να πάμε παρέα ;
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Θα βαλω κ Χαρτη google πρωι...ναι Κωστα απο Ακρατα προς Τσιβλο...πριν ακριβως ειναι η Βαλιμη...ευκολακι
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Κώστα ,ερχόμενοι απο Αθήνα ,βγαίνουμε στην έξοδο της Ακράτας;
Και μετά...
Ρωτάω μήπως έχει αλλάξει κάτι με τα έργα ,μια κι έχω πολύ καιρό να περάσω.


Θα φύγει κάποιος Σαββατο πρωί ,να πάμε παρέα ;
Μαζί Κωστή!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
OK :ok:...08:00 λέω να φύγουμε απο ΠερίΦτερο...καλά δεν είναι ; (150χλμ μου βγάζει την διαδρομή ο γούγλης)
Και 7.30........καλα είναι, γιατί με τα χωματινα είναι 2 ωριτσες νομίζω.
Με το Tenere θα είσαι? ??
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Και 7.30........καλα είναι, γιατί με τα χωματινα είναι 2 ωριτσες νομίζω.
Με το Tenere θα είσαι? ??
Ναι...με τον Τενεκέ...έλα ρε που θα κάνουμε 2 ώρες...120-130 δεν θα παγαίνουμε...;
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ναι...με τον Τενεκέ...έλα ρε που θα κάνουμε 2 ώρες...120-130 δεν θα παγαίνουμε...;
Και βάλε. ....:D
Τέσπα. .....Εγώ 7.30 θα πίνω καφε, έλα ότι ώρα κάνεις κεφι:friendship:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Από "περίφτερο" η Ακράτα σκάρτα 150 χλμ. Και καμιά 10αρια, 20 (?) η Βαλιμή. 1 1/2 ωρίτσα με ΜΩΤ 100 είστε.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom