Χώμ(α) sweet home..mAthosalas speaking.3-4-5 Ιουνίου 2016

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Γεράματα Κωστή...
Δε γλιεπ' του παλουκαρ':D:D:D:D
Αγαπάμε Βαγγέλα...γιατί εκτός απο "καλό παιδί" ,είναι κ φίνος πλακατζής ,κ απόφοιτος της σχολής πλοήγησης του konkosssssss...:D
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Φίλε Βαγγέλη...κοίτα λίγο παραπάν...γράφτηκε κ μπήκε κ επιβεβαίωσε ήδη ...:ok:
Μπορεί να έφτιαξες διπλό λογαριασμό :p,θα κάνω κρίσιμη ερώτηση για να επιβεβαιώσω αν όντως είναι η Μαρία :cautious:.
Εννοείται.............
Μαράκι καλώς μας ήρθες:) και μιας και είσαι εδώ πες μας τι βάζεις στην σαλτσα για Σμυρνέικα σουτζουκάκια, κύμινο ή κανέλα?
 

ZOUZOU

Μέλος
Όνομα
Μαρία
Μοτό
Συνοδοιπόρος του El Gatto.... όπου με παίρνει μαζί....
Φίλε Βαγγέλη...κοίτα λίγο παραπάν...γράφτηκε κ μπήκε κ επιβεβαίωσε ήδη ...
επειδή το περίμενα πως δεν θα τον πιστεύει κανείς το επιβαιβεώνω
Μπορεί να έφτιαξες διπλό λογαριασμό :p,θα κάνω κρίσιμη ερώτηση για να επιβεβαιώσω αν όντως είναι η Μαρία :cautious:.

Μαράκι καλώς μας ήρθες:) και μιας και είσαι εδώ πες μας τι βάζεις στην σαλτσα για Σμυρνέικα σουτζουκάκια, κύμινο ή κανέλα?
Εγώ δεν μαγειρεύω Γιώργο, έχω τη κυρά Βαγγελιώ (ευτυχώς!!!!!)

επειδή το περίμενα πως δεν θα τον πιστεύει κανείς (ε... το να φεύγεις από τα γενέθλια είναι λίγο βαρύ) το επιβεβαιώνω
προέχει να είναι χαρούμενος.... γενέθλια θα ξανάρθουν.... οι στιγμές που μας γεμίζουν τις μπαταρίες ελάχιστες....

εξ άλλου αυτό που μου' ταξε στο τηλέφωνο μόλις το είδε θα φροντίσω να το τηρήσει το συντομότερο!!!!!!!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
εξ άλλου αυτό που μου' ταξε στο τηλέφωνο μόλις το είδε θα φροντίσω να το τηρήσει το συντομότερο!!!!!!!
Eιπα κι εγω...τωρα μαλιστα...εισαι ΣΙΓΟΥΡΑ η γυναικα τού Κωστα...διοτι...γυναικα χωρις ανταποδοτικα...δεν υπηρξε ποτέΣ :p

Κωστα,εχουμε πολλα να πουμε απο κοντα:DΚατ'αρχας επι σοβαρου να χαιρεσαι τη ΖΟUZOU σου...:friendship:κι ολα τα υπολοιπα απο κοντα...μας βλεπουν:p:inlove:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Eιπα κι εγω...τωρα μαλιστα...εισαι ΣΙΓΟΥΡΑ η γυναικα τού Κωστα...διοτι...γυναικα χωρις ανταποδοτικα...δεν υπηρξε ποτέΣ :p

Κωστα,εχουμε πολλα να πουμε απο κοντα:DΚατ'αρχας επι σοβαρου να χαιρεσαι τη ΖΟUZOU σου...:friendship:κι ολα τα υπολοιπα απο κοντα...μας βλεπουν:p:inlove:
Έτσι. .....και μην ξεχνάμε
Ότι γίνεται στο βουνό, μένει στο βουνό. ....:cool:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Άλλος ένας "αδειούχος" εδώ!
Θα σας βρω το Σάββατο, θα κάνουμε τη βόλτα και θα γυρίσω.
:friendship:
Με το μικρό. ...θα είσαι? ?
Να κανονίσουμε να φυγουμε όλοι μαζί το πρωι
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
ανανεώστε τσι λίτσες...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Tι;θα φερει και κανα πιπινάκι μαζι;:geek::inlove::happy:
Λεγε τέτοια. ....τώρα που μπαίνουν οι γυναίκες και διαβάζουν και σε βλέπω να τραβιέσαι μόνος σου :p

advφον!!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
ΧΡΗΣΙΜΕΣ ΙΝΦΟ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΛΤΑ

-Διαδρομες καθαρες τσεκαρισμενες,πολυ σαθρα κομματια και γλυστρηματα πολλα,πιεσεις ελαστικων στο 1.6-1.7 περιπου ,παιζουν φυτευτες και κροκαλες...
-Μικρης εως μετριας δυσκολιας περασματα για ολους,με ενα-δυο σημεια για λελους VS αντΓες...
-ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΝΑΒΑΤΗ ΦΟΥΛ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ...το αυτονοητο αλλά να το υπενθυμισω
-Ελαστικα 50-50 τουλαχιστο,ΟΧΙ ασφαλτινα γιατι θα ταλαιπωρηθεις και θα ταλαιπωρησεις...δεν θα το διασκεδασεις...
-Ειπαμε...Δυσκολια τετοια εποχη δεν παιζει ιδιαιτερη αλλά χωματινο λαστιχο και εξοπλισμος παντα επιβαλλονται εκει πανω.


ΒΕΝΖΙΝΗ
1.Γεμισμα Ακρατα-Γεμισμα Καλαβρυτα-Γεμισμα Μαζεϊκα-Γεμισμα Τρικαλα
2.Πανω απο 150χλμ χωμα δεν παιζει αυτονομια να χρειασθει...Για οσους απευθειας αυθημερον ερχομαστε να μπουμε χωμα γεματοι μπενζινα δεν παιζει προβλημα κανενα...θα εχω και κλεφτη μαζι για το αχρειαστο αλλά αχρειαστο θα'ναι...ρουφα-φυσα κλπ λελικα :hungry:
3.Οσοι ερθουν απο Αθηνα Πατρα Σουηδια Σαραγεβο Σαουδικη Αραβια(καλα οι τελευταιοι το τζετ θα το γεμισουν στο χωριο τους :p ) θα φουλαρουμε σε ενα απο τα σημεια που γραφω παραπανω στο 1

ΝΕΡΟ
5.Μια και το ανεφερες,καλο ειναι να εχουμε μαζι camelback/παγουρια κλπ ωστε να ενυδατωνομαστε "εν πλω" και να μην κοβουμε ρυθμο ή σταματαμε για νερο...Πηγες αφθονες σε πολλα σημεια...ανεφοδιασμος καμελμπακ εξασφαλισμενος

Γενικοτερα,το εχετε δει κι απ'αλλες βολτες μου,δεν θελω αγχος...παμε για γελιο παμε για γουστα παμε για βουνο οπότε κανονες και καλουπια τα αφηνουμε για τα τσιμεντα στο κλεινον αστυ...Εγω αυτο που μπορω να πω ειναι οτι δεν κανω τιποτα παραπανω απο αυτο που κανω στις δικες μου βολτες...στηνω μια διαδρομη να την παω να γουσταρω.Χωρις τι κ πως και αγχη παρα μονο για να βγουν χαμόγελα και ομορφιες...μεσα απο τα βουνα που γουσταρω...κι ειναι κι αλλοι εδω μεσα που το βλεπουνε στο ιδιο τεμπο...για παμε :)
Οποιος γουσταρει να συνταξιδεψουμε...το παμε παρεα.

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ πλεον,μιας και ειμαστε στην τελικη ευθεια,να φτιαξουμε μια λιστα,κατα τα γνωστα,να δουμε ποσοι θα ειμαστε,ποιοι θελουνε δωματια,φαγητα και τα σχετικα,ποιοι θα ερθουν απο Παρασκευη...να οργανωθουμε.Το συντομοτερο και καλυτερο...

ΛΙΣΤΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ
1.mAthosalas απο Παρασκευ 2 διανυκτερευσεις Βαλιμη και Μαζεϊκα
2.john-egio απο Παρασκευη 2 διανυκτερευσεις Βαλιμη και Μαζεϊκα
3.Gsmaniac από Παρασκευή μάλλον, παίζει και το Σαββατο, ίσως και την Κυριακή.
4.iliADVas ???
5.el-Gatto ???
6.GiorgosGS1200 ???
7.forester ???
8.kaf ???
9.allen ???
10.HAWK_46 ???
11.est ???
12. ScoobyDrz μόνο Σαββατο
13.Giorgopro Σαββατο-Κυριακη 1 Διανυκτερευση Μαζεϊκα
 
Τελευταία επεξεργασία:

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Λεγε τέτοια. ....τώρα που μπαίνουν οι γυναίκες και διαβάζουν και σε βλέπω να τραβιέσαι μόνος σου :p

advφον!!
Πιπινακι ειπα βρε...εκεινα τα μικρουλια τα τσαχπινικα ολο νάζι και γουστο που τα καβαλαμε και τα γουσταρουμε στα χωματα βρε...για μηχανακια λεμε...που πηγε το μυαλο σου;:D:p
 

Concilier

Μέλος
Περιοχή
New York USA
Όνομα
eleni
Μοτό
Ideal megisto
Είσαι αρσενικό. .....:friendship:
Δυστυχώς για εσένα δεν θα γίνεις πότε μέλος του λελος τιμ...:p

Πολλά μπράβο στην κυρά Μάρω. .....να μαζέψει και τις άλλες, να τους παραδώσει μαθήματα.
Gsmaniac....εσύ ειδικά - να μην έχεις κανένα "παράπονο"....(10 μέρες απουσία και στην 21η Μαίου - μόνη μου την έβγαλα και εορτάζουσα :friend:)
Ζουζου - ξέρουμε εμείς....:p
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Εγώ Παρασκευή απόγευμα θα ξέρω πότε μπορώ να έρθω λόγω δουλειάς.Ισως από Σαββατο απόγευμα ή μονοημερο Σαββάτου ή Κυριακη.
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Gsmaniac....εσύ ειδικά - να μην έχεις κανένα "παράπονο"....(10 μέρες απουσία και στην 21η Μαίου - μόνη μου την έβγαλα και εορτάζουσα :friend:)
Ζουζου - ξέρουμε εμείς....:p
Ωχ...πως διαλο μαθαινονται τα νεα μεταξυ τους και πλακωνει το 3ο ταγμα Πεζικου για Υποστηριξη...ρε παντα ρε!!!:D:p
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Εγώ Παρασκευή απόγευμα θα ξέρω πότε μπορώ να έρθω λόγω δουλειάς.Ισως από Σαββατο απόγευμα ή μονοημερο Σαββάτου ή Κυριακη.
Κωστα επειδη εμεις θα φυγουμε για Βαλιμη Παρασκευη απογευμα και στα βουνα δεν παιζει συνδεση wifi,θα σου στειλω το κινητο με ΠΜ κ μολις το σιγουρεψεις μιλαμε τηλεφωνικα να σε κατατοπισω που θα μας βρεις.
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Ok.και ένα στίγμα google map μου φτανει

Στάλθηκε από το MotoG3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom