***αναβολη , συντομα θα γινει!!!**** Μόνοημερα ΜΙΣΩκταρια στην Πελλοπονησσο

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Συγνώμη Πέμπτη μεσιμερι και γίνετε τέτοιος χαμός;;;;; την Κυριακή τι θα γίνετε;;;


Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μην δινεις σημασια.
Εχουν δώσει στα αγριογούρουνα κινητα για να τα βρίσκουν και εχουν ανοιχτά τα δεδομένα και δημιουργείται αυτο που βλεπεις...
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Μπαίνω σφήνα στον Απόστολο και λέω πως σκέφτομαι κι εγώ να κινηθώ στα μέρη με κάπως διαφοροποιημένη διαδρομή.

Λέω να διασχίσω τον ορεινό όγκο του Μαινάλου με κατεύθυνση προς Βυτίνα που θα παίξει ολιγόλεπτη στάση για καφέ. Στην συνέχεια
παίρνοντας τον δρόμο για το γεφύρι της Κύρας (έχει 5-6 χλμ πατημένο χώμα) ακολουθούμε την βόρεια πλευρά της λίμνης του Λάδωνα
για να φτάσουμε μέσω Τροπαίων στο Σταυροδρόμι (αφού θα έχουμε δει τον ενετικό πύργο στο Βυζίκι)και από Βασιλάκι να φτάσουμε
στους καταρράκτες της Νεμούτα. Αναλόγως της ώρας, ή τρώμε κάτι εκεί ή ανηφορίζουμε στα Τριπόταμα (περίπου 40 λεπτά από καταρράκτες).
Αφού φάμε και πιούμε τις μπύρες μας (Alcohol free) σειρά έχουν τα Καλάβρυτα και ο καταπληκτικός καφές που θα πιούμε εκεί (ή κάπου εκεί κοντά...)
Επιστροφή Αθήνα μέσω Ολυμπίας οδού.

Η διαδρομή είναι 570km (οπότε χαρακτηρίζεται ήπια σιδερόκwλη) και ο γούγλης βγάζει 9 ώρες περίπου (πες 10 με τους καφέδες και τα φαγητά.)

Το μόνο που δεν ξέρω είναι αν θα το κάνω 13/6 ή 20/6...

 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μπαίνω σφήνα στον Απόστολο και λέω πως σκέφτομαι κι εγώ να κινηθώ στα μέρη με κάπως διαφοροποιημένη διαδρομή.

Λέω να διασχίσω τον ορεινό όγκο του Μαινάλου με κατεύθυνση προς Βυτίνα που θα παίξει ολιγόλεπτη στάση για καφέ. Στην συνέχεια
παίρνοντας τον δρόμο για το γεφύρι της Κύρας (έχει 5-6 χλμ πατημένο χώμα) ακολουθούμε την βόρεια πλευρά της λίμνης του Λάδωνα
για να φτάσουμε μέσω Τροπαίων στο Σταυροδρόμι (αφού θα έχουμε δει τον ενετικό πύργο στο Βυζίκι)και από Βασιλάκι να φτάσουμε
στους καταρράκτες της Νεμούτα. Αναλόγως της ώρας, ή τρώμε κάτι εκεί ή ανηφορίζουμε στα Τριπόταμα (περίπου 40 λεπτά από καταρράκτες).
Αφού φάμε και πιούμε τις μπύρες μας (Alcohol free) σειρά έχουν τα Καλάβρυτα και ο καταπληκτικός καφές που θα πιούμε εκεί (ή κάπου εκεί κοντά...)
Επιστροφή Αθήνα μέσω Ολυμπίας οδού.

Η διαδρομή είναι 570km (οπότε χαρακτηρίζεται ήπια σιδερόκwλη) και ο γούγλης βγάζει 9 ώρες περίπου (πες 10 με τους καφέδες και τα φαγητά.)

Το μόνο που δεν ξέρω είναι αν θα το κάνω 13/6 ή 20/6...

Στην νεμουτα νομίζω δεν υπάρχει φαγητο
Στην φολοη θα φάτε.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Συγνώμη Πέμπτη μεσιμερι και γίνετε τέτοιος χαμός;;;;; την Κυριακή τι θα γίνετε;;;


Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Να ΣΕ πω κύριος, τον ΤΟΥΡΙΣΤΑ δεν θα τον ξαναπιάσεις στο στόμα σου, γιατί ο τουρίστας δεν είναι απλός τουρίστας.
 

nikostzo.83

Μέλος
Όνομα
nikostzo
Μοτό
gs adv
Ασε μας κουκλιτσα μου , που μαθατε να τρωτε cochon εκει.....





ΓουρΝόπουλο μονο στον Λάκη απο το Κοπανακι.....








ρε φύεε απο δώ ρε μπρό
Το σίγουρο είναι ότι Λάκη δε θα βρείτε....χοιρινοπουλο καλό όμως παίζει ακόμα κ με το σωστό τηλ το τρως κ μετά τις τρεις εκλεκτό....
Πάντως τα χιλ σ είναι πολλά για να μπορέσεις να ευχαριστηθείς, παρά μόνο την οδήγηση....
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Μπαίνω σφήνα στον Απόστολο και λέω πως σκέφτομαι κι εγώ να κινηθώ στα μέρη με κάπως διαφοροποιημένη διαδρομή.

Λέω να διασχίσω τον ορεινό όγκο του Μαινάλου με κατεύθυνση προς Βυτίνα που θα παίξει ολιγόλεπτη στάση για καφέ. Στην συνέχεια
παίρνοντας τον δρόμο για το γεφύρι της Κύρας (έχει 5-6 χλμ πατημένο χώμα) ακολουθούμε την βόρεια πλευρά της λίμνης του Λάδωνα
για να φτάσουμε μέσω Τροπαίων στο Σταυροδρόμι (αφού θα έχουμε δει τον ενετικό πύργο στο Βυζίκι)και από Βασιλάκι να φτάσουμε
στους καταρράκτες της Νεμούτα. Αναλόγως της ώρας, ή τρώμε κάτι εκεί ή ανηφορίζουμε στα Τριπόταμα (περίπου 40 λεπτά από καταρράκτες).
Αφού φάμε και πιούμε τις μπύρες μας (Alcohol free) σειρά έχουν τα Καλάβρυτα και ο καταπληκτικός καφές που θα πιούμε εκεί (ή κάπου εκεί κοντά...)
Επιστροφή Αθήνα μέσω Ολυμπίας οδού.

Η διαδρομή είναι 570km (οπότε χαρακτηρίζεται ήπια σιδερόκwλη) και ο γούγλης βγάζει 9 ώρες περίπου (πες 10 με τους καφέδες και τα φαγητά.)

Το μόνο που δεν ξέρω είναι αν θα το κάνω 13/6 ή 20/6...

Τα έχω κάνει αυτό αγόρι και θέλω να κατεβω πιο νότια διότι δεν εχω πάει ποτέ, να δω και την ζαχαρω.... Έχω ακούσει για ένα νυφοπαζαρο χαχαχα

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Τα έχω κάνει αυτό αγόρι και θέλω να κατεβω πιο νότια διότι δεν εχω πάει ποτέ, να δω και την ζαχαρω.... Έχω ακούσει για ένα νυφοπαζαρο χαχαχα

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εισαι ετοιμος...."γαμπρε"...να βγεις στη Νεδα...με μαγιο κ αντηλιακο...οπως ειπαν οι αποπανω..;;;;
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Για φτιαχτε μια λίστα ποιοι θα ακολουθήσετε να έχω μια εικόνα.... Φτιαχτε αυτό με τα νούμερα και γιατί δεν ξέρω πως γίνετε..... Καλή βδομάδα και δεν περνάει γρήγορα!!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Τελικά ποια θα είναι η διαδρομή? Γιατί με τα πολλά που είπατε μπερδεύτηκα, και περίπου στο ελληνικό τι ώρα θα φτάσουμε? Ο φαδερ μου είπε να βάλει καμία μπριζόλα στα κάρβουνα αφού θα πάω!
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Τελικά ποια θα είναι η διαδρομή? Γιατί με τα πολλά που είπατε μπερδεύτηκα, και περίπου στο ελληνικό τι ώρα θα φτάσουμε? Ο φαδερ μου είπε να βάλει καμία μπριζόλα στα κάρβουνα αφού θα πάω!
Δε του λες να βαλει καμμια παραπανω..
Μπορει να δει 10-15 μηχανοβιους ξαφνικα...
Στις βολτες του φορουμ ολα γινονται..!!!!
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Καψτε την Ολυμπια ο ενας, καψτε τη Νεδα ο αλλος ...... έ τελικα θα τις καψετε τις μπριΤζολες μου φαινεται. Φωναξτε και τον sugariasgeorge να φερει ενα γλυκακι με το μηχανακι.
:ha
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Ωχωχ..θα μας κραξει το ψηλο αγορι που του χαλαμε το νημα...

Παντως νηστικοι δεν θα μεινουμε...
Γουρνοπουλα στο Κοπανακι...μπριζολες στο Ελλγνικο...αμα θετε αγριογουρουνο κ πρατινα στη ορεινη Κορινθια...εχω λεμε...!!!!
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Τελικά ποια θα είναι η διαδρομή? Γιατί με τα πολλά που είπατε μπερδεύτηκα, και περίπου στο ελληνικό τι ώρα θα φτάσουμε? Ο φαδερ μου είπε να βάλει καμία μπριζόλα στα κάρβουνα αφού θα πάω!
Πες του να την βάλει κατά τις 2.... Τρώγετε και κρύα χαχαχα..... Η διαδρομή είναι ακριβώς η ίδια μόνο που δεν θα σταματήσουμε στην αρχαία Ολυμπία ....

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom