πηγαινωντας .....Αυστρια και Δολομιτες

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
ωραιος φιλε,το φχαριστηθηκες κ φαινεται ενω εμεις σέυχαριστουμε που το μοιραστηκες μαζι μας!
ευχομαι κ στα επομενα συντομα!:friendship:
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Σακη καλοριζικος στα ταξιδιωτικα η περιγραφη στρειτ του δε ποιντ σκετη απολαυση.
Ευχομαι να ακολουθησουν αμετρητες προς πασα κατευθυνση:)


εδω ειμεθα παλι !!
κατεβενωντας συναντω το χωριο χαιζελμπλουτ ....απλα μαγικο !!
https://www.google.gr/maps/dir//Gemeinde Heiligenblut, Αυστρία/@47.0402133,12.844189,2091m/data=!3m1!1e3!4m8!4m7!1m0!1m5!1m1!1s0x47776acfa2ce7fd7:0x8d3186646f07359e!2m2!1d12.84309!2d47.03982

Heiligenblut ειναι στα Αυστριακα που λες και συ,
Εχουμε μεινει εδω σε μια γιαγιά με τα μηχανακια στον αχυρωνα παρεα με ενα προπολεμικο Mercedes!
Τα γραφω για να τα δει ο @ΗΛΙΑΣ που ηταν εκει,
το 1998:hungover: στο ''τριο μπελκαντο'' με τον τρελο-Παρασκευα αλλα μαλλον δε θυμαται ως συνηθως τιποτα:p
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
απο το σλαβονσκι η βοσνια ειναι 2 χλμ διαμεσου μαις γεφυρας περνας βοσνια ( με ελεγχο !!)....
το επομενο πρωι ξερω οτι εχω μπροστα μου 1000 χλμ πανω κατω....ο δρομος ειναι πιο βαρυς τωρα.....περναω στην σερβια και μετα μπολγκαρια !!....βραδακι ειμαι στην Ορεστιαδα σε ενα γυραδικο οπου παντα σταματαω για πιτογυρα !!..η φωτο ειναι απο την μπουλγκαρια !!...
ητανε ενα πολυ καλο ταξιδι και το συνηστω ανεπιφυλακτα ειδικα για νεοεισερχωμενους στο χωρο..ολα ειναι πολυ ευκολα με πολυ καλη σημανση ( εγω εχω ενα θεμα και χανωμε ....τωρα ομως πηρα τζιπιες !!) και θα δειτε πολυ ωραια μερη
ελπιζω να σας ταξιδεψα αδερφια , καλους δρομους σε ολους..( την αλλη φορα θα ανεβασω την ευκολοτατη ρουμανια..)
καλους επόμενους δρόμους συντροχε
 

Nike

Καιρόν πρόσμενε..
Περιοχή
Σαμοθράκη-Αλεξανδρούπολη
Όνομα
Theodoros
Μοτό
BMW R1200GS LC
Ωραία παραγματα..
Και τώρα που μας ξεσήκωσες τί κατάλαβες;
Ευχαριστήθηκες που μας τρέξανε τα σάλια;
Μπράβο σου μοναχικέ λύκε, και τον Αύγουστο να σαι γερός και δυνατός για τις βόρειες Χώρες............

Υ.Γ : "εχω χασει την μπαλα ...ουτε ξερω πια που ειμαι, και πιο πασο περναω !!....απλα εκσταση !!"
Νομίζω το παραπάνω τα λέει όλα!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

hayasakis

Μέλος
Όνομα
σακης
Μοτό
HAYABUSA k9-TRIUMPH 900 SPRINT -CB 1300-TM 250 -BMW GSA 1150
Ωραία παραγματα..
Και τώρα που μας ξεσήκωσες τί κατάλαβες;
Ευχαριστήθηκες που μας τρέξανε τα σάλια;
Μπράβο σου μοναχικέ λύκε, και τον Αύγουστο να σαι γερός και δυνατός για τις βόρειες Χώρες............

Υ.Γ : "εχω χασει την μπαλα ...ουτε ξερω πια που ειμαι, και πιο πασο περναω !!....απλα εκσταση !!"
Νομίζω το παραπάνω τα λέει όλα!!!
ευχαριστω δια τα καλα σας λογια ολους......ιδιετερα και ενα δημοσιο ευχαριστω στον καλο φιλο μου θοδωρο (Nike) με το TDM900A,γιατην βοηθεια του
 
Top Bottom