13 Σεπτέμβρη - Ορεινή Πελοπόννησος (Ασφάλτινη).

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Πέραν της πλάκας, στο Άστρος μιά βουτιά μετά το φαγητό και πριν την επιστροφή το βλέπω πιο ελκυστικό σενάριο χασομερίου ίου ίου ίου ντέιντζερ ιτς φαντάστικ.

Aldebaran παιδί μου τι 'ν' τούτ' του φρούτ;
Δεν ξες την Άννα Μαρία από το Big Brother??
Που ζεις παιδιμ??
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δεν ξες την Άννα Μαρία από το Big Brother??
Που ζεις παιδιμ??
Έχω δει κάπου 10 λεπτά, λίγο πριν τους δώσουν κάτι ποδήλατα και λίγο μετά. Πρέπει να δω και άλλο;
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Αφού θα περάσεις από Βαλτεσινίκο πήγαινε και μια βόλτα ως την Λάστα, με την ωραία πλατεία, που έχει το ωραίο καφενεδάκι που φτιάχνεις καφέ μόνος, τρως και λουκουμακι και αφήνεις ότι έχεις ευχαρίστηση.
Όλες τις καταβάσεις εντουρο ποδηλάτηκες ξέρεις
Είσαι μαμούνι ;)
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Έχω δει κάπου 10 λεπτά, λίγο πριν τους δώσουν κάτι ποδήλατα και λίγο μετά. Πρέπει να δω και άλλο;
Αυτά είναι παλιά ρε.... έχει γίνει της πτανας..
Αγαπάμε Άννα Μαρία :inlove::inlove:
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αυτά είναι παλιά ρε.... έχει γίνει της πτανας..
Αγαπάμε Άννα Μαρία :inlove::inlove:
Αν οδηγείς ΚΤΜ είσαι συνηθισμένος στην τρασίλα. Δεν αντέχεται η εκπομπή, δεν είναι καν αστείο αυτό.
Οι οδηγοί BMW θέλουν κάτι πιο ποιοτικό.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Να πάτε στο Λαύριο τοτες

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Να πάτε στο Λαύριο τοτες
Θέλω μανίτσομ, θέλω, δεν ξέρΒρω αν είμαι αρκετά άξιος να πατήσω τις ρόδες μου σε τέτοιο ιερό τόπο, εκεί που έχουν στενάξει τόσα κυβικά, που έχουν χυθεί τόνοι γυαλιστικού για πλαστικά και μέταλλα.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Όλες τις καταβάσεις εντουρο ποδηλάτηκες ξέρεις
Είσαι μαμούνι ;)
Για να είμαι ειλικρινής στη Λάστα δεν έχω κάνει off road ούτε με μηχανή ούτε με ποδήλατο. Απλά πάω και αράζω, εδώ και κάμποσα χρόνια και απολαμβάνω ησυχία και δροσιά.

Όταν έχεις χρόνο στείλε πληροφορίες σε πμ να μη χαλάμε το θέμα του Κάπτεν.
:friendship:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
amyroukai και όποιος άλλος φίλος σκέφτεται να ακολουθήσει, θα βγαίνω από το φερυ της Νέα Περάμου στις 0705, δηλαδή εδω:


Και θα ροβολήσω μέσω ΕΟ για τον πρώτο προορισμό.

Όποιος ψήνεται ας γράψει εδώ να συννενοηθουμε.

Θανασεν πως το γλιεπς??
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
amyroukai και όποιος άλλος φίλος σκέφτεται να ακολουθήσει, θα βγαίνω από το φερυ της Νέα Περάμου στις 0705, δηλαδή εδω:


Και θα ροβολήσω μέσω ΕΟ για τον πρώτο προορισμό.

Όποιος ψήνεται ας γράψει εδώ να συννενοηθουμε.

Θανασεν πως το γλιεπς??
Καπετάνιο.... Ρίξε σύρμα αν σκάσει μύτη αυτός ο αμιρου, να έχουμε έτοιμο το σούπερ πουμα!!!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καπετάνιο.... Ρίξε σύρμα αν σκάσει μύτη αυτός ο αμιρου, να έχουμε έτοιμο το σούπερ πουμα!!!
Θα ανεβάσω link την Κυριακη με live κοινοποίηση παρουσίας. Αν μας δείτε πουθενά περίεργα και έχει περάσει η ωρα, καλέστε την ΕΜΑΚ :p
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Θα ανεβάσω link την Κυριακη με live κοινοποίηση παρουσίας. Αν μας δείτε πουθενά περίεργα και έχει περάσει η ωρα, καλέστε την ΕΜΑΚ :p
Καπετάνιος πράμα, δε σε φοβάμαι, και να μη δουλέψουν τα πράματα του διαόλου :p
θα τους γυρίσεις με τα αζιμουθια, τα άστρα, το φεγγάρι,και άμα γουστάρετε μένετε και εκεί που είστε να ουμ, αλλά λέμε τώρα.....:p:p:p:p
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δευτερα εχουμε σχολειο αγιασμο παγουρινο μια μασκα γιατι δεν πηραν καλη μιζα απο ολους τους προμηθευτες και δεσμευση για κλεισιμο σχολειων συντομα. Οποτε δεν θα χαθουμε γενικοτερα, εχουμε δεσμευσεις.

Επισης με ΔΥΟ διαδρομες μια πιο ακριβη και μια πιο χυμα δεν θα χαθω ειδικοτερα. Ξεκινησα μαθηματα garmin basecamp.

XR rulz.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δε καταλαβα τώρα
Βολτα θα πάτε;; :p
Εξαρτάται. Το φόρουμ είναι δύο ταχυτήτων, υπάρχουν οι άθραυστοι/άχαστοι/σίφουνες και οι άλλοι. Ο συνονόματος είναι από τους έτσι, εγώ από τους αλλιώς. Ευτυχώς που δεν ζούμε στην παλιά Αθήνα ή στην Ινδία που δεν αναμειγνύονται οι κάστες και θα μπορέσουμε να πούμε ότι πάμε βόλτα μαζί, στην πράξη ξέρεις ότι το ρέντι του ρέις δεν το πλησιάζει τίποτα, οπότε θα πάμε μεν, όχι απαραίτητα όπως υπονοεί ο πληθυντικός δε. Και μπορεί να ξεκινήσουμε για την ίδια θεωρητικά βόλτα, στην πορεία να βρεθώ στην Ήπειρο με άλλο 9Χ0 και να έχω την απορία πως άλλαξε χρώματα το άτιμο, βρε τι σου είναι αυτή η κατέμ, το GPS να λέει καλά πας, μπροστά μου να έχω πινακίδα Συρράκο.

Με ρωτάει το κορίτσι χτες αθώα παίζοντας με το καλαμάκι του μοχίτο "τι ώρα θα ξυπνήσεις" και "θα λείπεις ως το βράδυ" και της λέω το πρώτο μην το ρωτάς, νουμεράκι στρατού κανονικό, να πάρω τα χαρτάκια με τα συνθήματα μαζί γιατί πρέπει να έχω σπρώξει το μηχανάκι έξω από το σπίτι εξήμισυ το αργότερο και το δεύτερο από πλευράς φωτός είναι σίγουρο, χρονικά δεν υπόσχομαι. Τέτοια ώρα αύριο θα πρέπει να έχω περάσει το k0k0ΣΕΑ πάντως.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
amyroukai και όποιος άλλος φίλος σκέφτεται να ακολουθήσει, θα βγαίνω από το φερυ της Νέα Περάμου στις 0705, δηλαδή εδω:


Και θα ροβολήσω μέσω ΕΟ για τον πρώτο προορισμό.

Όποιος ψήνεται ας γράψει εδώ να συννενοηθουμε.

Θανασεν πως το γλιεπς??
Βρε αθεόφοβε για να είμαστε στην ώρα μας θα πρέπει να σηκωθούμε τουλάχιστον από τις έξι. Ο άλλος που μένει στο χωριό amyroukai ακόμα νωρίτερα. Άσε που δεν θα έχει πρωινό καφέ αφού θα βρεθούμε στην μέση της εθνικής, που σημαίνει ότι το πρώτο μισό της διαδρομής θα το οδηγήσουμε στον ύπνο μας. Θα με ρωτάνε μετά που πήγα και δεν θα ξέρω να τους πω :laugh:

Έλα καλέ μας διοργανωτή δείξε λίγο οίκτο ;):laugh:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καλημέρα στα αλάνια!
Οι καλές οι βόλτες, οι μπαμπάτσικες οι χορταστικές, ξεκινούν νύχτα και τελειώνουν νύχτα.
Εγώ ξυπνάω 5μιση, πίνω καφέ και τρώω το αυγουλάκι μου, 6μιση είμαι στο δρόμο για να βγει το μεροκάματο.
Ειναι πολλά τα χλμ μαναμ, δεν βγαίνει διαφορετικά.

Εκτός αν θέτε να πάμε Χαλκίδα για καφέ, να οδηγούμε σε σχηματισμό με σημαιάκια στη μπαγκαζιέρα που χωράει δύο κράνη, και να φοράμε φοσφοριζέ γιλεκάκια.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom