2ο ADVENTURE MEETING / Λαύριο - 30 Σεπτεμβρίου & 1 Οκτωβρίου 2023

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Πολύ ωραία ήταν η βόλτα με πολύ καλή παρέα. kordix ευχαριστούμε για την ξενάγηση στα μέρη σου.

Φωτογραφίες έχω μόνο από την βόλτα, όταν φτάσαμε στην έκθεση έχασα τους άλλους και μείναμε οι τρεις μας με konkost και Λευκάδιος. Test ride δεν κάναμε, βαρεθηκαμε την ουρά. Αλλά αλλάξαμε για λίγο στην βόλτα με τον Κώστα. Μετά το σβουμ το crf μου φάνηκε souper tourer! Μαλακό, άνετο, πραγματικά μπορείς να ταξιδέψεις παντού με αυτό. Η ανάρτηση αν και βελτιωμένη ήταν αρκετά μαλακή, απορώ πως το πουλάνε με την στοκ.


Ο Κώστας στο βάθος γεμίζει την λίμνη...
Respect στο παλικάρι με το σταρβπιλεν
Η θέα απ' το ύψωμα ήταν φοβερή, δεν θυμάμαι πως λέγεται το εκκλησάκι.
.


Στάλθηκε από το 2201116SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Έφαγα κόλλημα και δεν κατάφερα να πάω σήμερα. Αξίζει για αύριο, Κυριακή? Στα τεστ ράιντς γινόταν πανικός?
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Φεύγω το πρωί από Κόρινθο.
Σε 20 λεπτά είμαι Λαύριο :cool:
9.20 είμαι απέξω!
Εγώ και ένας φίλος ακόμα!
Θα κρατάω ένα πορτοκάλι γαρύφαλλο!
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Πολύ ωραία ήταν.Η βόλτα κομπλέ με την γραπτή εγγύηση του kordix και στον χώρο της διοργάνωσης είδαμε και τα είπαμε με αρκετούς γνωστούς.
Λίγη ζέστη παραπάνω αλλά δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα.

Στα test ride όντως γινόταν χαμός και αν δεν 'ήσουν με τα λεφτά στο χέρι' δεν νομίζω να άξιζε η αναμονή στην ουρά.

Επιστροφή έγινε πάλι από χώμα μέχρι το Λαγονήσι μαζί με Κονκοστ .

Η θέα απ' το ύψωμα ήταν φοβερή, δεν θυμάμαι πως λέγεται το εκκλησάκι.
.


Στάλθηκε από το 2201116SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Προφήτης Ηλίας


IMG20230930105116
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Αλλά αλλάξαμε για λίγο στην βόλτα με τον Κώστα. Μετά το σβουμ το crf μου φάνηκε souper tourer! Μαλακό, άνετο, πραγματικά μπορείς να ταξιδέψεις παντού με αυτό. Η ανάρτηση αν και βελτιωμένη ήταν αρκετά μαλακή, απορώ πως το πουλάνε με την στοκ.
Ωραια ηταν σημερα Πηραμε και την χωματινη δοση μας

To SWM antsoar ειναι υπεροχο! Γκαζι, αναρτησεις, φερνα, δεν με απασχολησε τιποτα για οσο λιγο ανταλαξαμε Ολα ισιωμα!! ...Κουμπωσα ωραια πανω του Το μονο μειον του οτι μου ηταν αδυνατον να το παω χαλαρα οπως το crf (και δεν ηθελα κιολας :x3: ) Ευχαριστω Αντωνη για την δοση αδρεναλινης που μου προσφερες
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Είδα πολλούς απο εμάς στο Λαύριο, χάρηκα πολύ για αυτό.
Οι μικρές οδήγησαν ηλεκτροκινητα μότο.
Η βόλτα έκλεισε με τον Μητσαρα dtz σε μαγαζί δοκιμασμένο.
Ευχαριστούμε φίλε χαρήκαμε πολύ που σε είδαμε κ γνωρίσαμε την Άννα.

Εγώ πέρα από τους φίλους που ήταν κ ο βασικότερος λόγος που κατεβήκαμε στο MEETING δν έριξα το μάτι μου σε άλλη μότο.


Στάλθηκε από το SM-A346B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

BlackArrow

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι Αττικής
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
Honda Africa CRF1000 DCT ( Η πρώην )
KTM 1190 Adventure
Καλησπέρα σε όλους.. να κάνω μια ερώτηση; ΣΤα τεστ ride υπήρχε κάποιος αριθμός που κράταγες για τη σειρά ή επρεπε να περιμένεις εκεί στο όρθιο μην σου φάνε την θέση ;
 

b2bstam

Μέλος
Όνομα
matis
Μοτό
???
xt600e
Καλησπέρα σε όλους.. να κάνω μια ερώτηση; ΣΤα τεστ ride υπήρχε κάποιος αριθμός που κράταγες για τη σειρά ή επρεπε να περιμένεις εκεί στο όρθιο μην σου φάνε την θέση ;
Συμπληρώνεις μια αίτηση στη γραμματεία παίρνεις βραχιολακι και μετά πας και κλείνεις ποιο μηχανάκι θέλεις και την ώρα. Ανάλογα με το τι είναι διαθέσιμο. Επίσης όταν πας να κλείσεις για test drive κλείσε κατευθείαν για τα 3 μηχανάκια που θέλεις.
 

b2bstam

Μέλος
Όνομα
matis
Μοτό
???
xt600e
Χάρηκα που είδα κάποιους γνωστούς και τα είπαμε έστω και λίγο. Όποιος οποία μπορεί αξίζει να πάει έχει πάρα πολύ μηχανάκι. Επίσης κατά την γνώμη μου αξίζει να κάνετε την χωμάτινη διαδρομή η οποία έχει και πιο ωραία διαδρομή άσφαλτινη, από την ασφαλτινη
 

Foris 1993

Μέλος
Όνομα
chris
Μοτό
XLV
Χάρηκα που είδα κάποιους γνωστούς και τα είπαμε έστω και λίγο. Όποιος οποία μπορεί αξίζει να πάει έχει πάρα πολύ μηχανάκι. Επίσης κατά την γνώμη μου αξίζει να κάνετε την χωμάτινη διαδρομή η οποία έχει και πιο ωραία διαδρομή άσφαλτινη, από την ασφαλτινη
Τα test drive πόση ώρα είναι;Εχω συμπλήρωσει τη φόρμα και θέλω να δοκιμάσω το norden 901.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Και γω χάρηκα πολύ που σας είδα και στην βόλτα και στο event. Χτες επειδή ήπια πολύ και ξενύχτησα όταν έφτασα στο event ήμουν κομμάτια οπότε έκατσα για καφέ να πάρω τα πάνω μου. Δεν έκανα κανένα test drive αλλά τo event μου φάνηκε αξιόλογο.

Λεωνίδα σου πάει πολύ φίλε η ιταλιάνα σε μαύρο κίτρινο.

(Επιστρέψαμε χωμάτινα ως την Βάρης Κορωπιου με τον John400 και την έταιρη αφρικάνα.)

:friendship:
 

b2bstam

Μέλος
Όνομα
matis
Μοτό
???
xt600e
7 ολόκληρα ευρουλακια είσοδο. έχει πληροφορίες στο bike it υπάρχει και λινκ πιο πανω
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Είδα πολλούς απο εμάς στο Λαύριο, χάρηκα πολύ για αυτό.
Οι μικρές οδήγησαν ηλεκτροκινητα μότο.
Η βόλτα έκλεισε με τον Μητσαρα dtz σε μαγαζί δοκιμασμένο.
Ευχαριστούμε φίλε χαρήκαμε πολύ που σε είδαμε κ γνωρίσαμε την Άννα.

Εγώ πέρα από τους φίλους που ήταν κ ο βασικότερος λόγος που κατεβήκαμε στο MEETING δν έριξα το μάτι μου σε άλλη μότο.


Στάλθηκε από το SM-A346B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Λεωνίδα αυτό που κάναν οι μικρές έλεγε τίποτα ή ήταν να χαμε να λέγαμε;
 
Top Bottom