29/5 ....Παλι τα καναμε πουτ@ν@ by pouroduro team

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Εστω και με ενα μερος των pouroduro μπορεις να τα κανεις ενα βουνο να σειεται απο τα γελια και τον ηχο των μηχανακιων που σερνονταν στις πετρες...7 ατομα ξεκινησαμε τρεις φτασαμε στον προορισμο μετα απο 8 ωρες...
Τα υπολοιπα απο αυριο με αποκλειστικη συνεντευξη του konkost....σε ενα παραληρημα προσπαθωντας να μας πεισει να κατεβουμε ενα γκρεμο...τον οποιο εβλεπε νορμαλ...αποκλειστικες εικονες ...και σχολια.:wacky:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Ψάχνουμε 4? :eek:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Ψάχνουμε 4? :eek:
Βρηκαν τον δρομο για το σπιτι ευτυχως...τσεκαρισμενο. τελικα το βουνο γεματο τρελλους βρηκαμε εναν τυπακο στον κοσμο του στην μεση του πουθενα σε μια στανη που δεν ειχε προβατα μονο του, κατι αλλους που μπεκροπιναν και κατασπαραζαν ενα προβατακι, εναν ταφο που ηταν θαμενος ενας εντουρας που δεν ειχε καλο τελος στο τελειωμα μιας κατηφορας και τον αφησαν μαλλον εκει να μην τον κουβαλανε...κλπ κλπ σε μπερδεψα λευτερη? Αυριο θα τα παρουμε απο την αρχη πως με αριστουργηματικο τροπο ο konkost μας αποδεκατιζε εναν εναν...
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Αφου ειναι τσεκαρισμενο, ολα καλα.
....προβατακι έμεινε?
 

est

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Σουζούκι ΔρΖ
Ω ρε φίλε!! Τι πήγατε και κάνατε πάλι;;;:eek:

Προβλέπω πολύ γέλιο!!:pointu:
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Εγω τωρα επεστρεψα στη βαση μου...απο χθες το πρωι που πηγα μια βολτα(ΧΑΛΑΡΗ) με τα φιλαρακια...μου στο βουνο.Μην γελατε...πηγα και δουλεια...:p.Ειμαι αυπνος 24 ωρες και θα την πεσω σε κανα 5ωρο...:alien:.Προς το παρων θα αρκεστω στο οτι ηταν μια ΠουροΕντουραδα κλασικη,γνησια να ουμε...:hungover::D:wacky::mooning::muted::banghead:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Εγω τωρα επεστρεψα στη βαση μου...απο χθες το πρωι που πηγα μια βολτα(ΧΑΛΑΡΗ) με τα φιλαρακια...μου στο βουνο.Μην γελατε...πηγα και δουλεια...:p.Ειμαι αυπνος 24 ωρες και θα την πεσω σε κανα 5ωρο...:alien:.Προς το παρων θα αρκεστω στο οτι ηταν μια ΠουροΕντουραδα κλασικη,γνησια να ουμε...:hungover::D:wacky::mooning::muted::banghead:
Τωρα αν θα σου πω οτι με το που γυρισα εφυγα εκτακτως για δουλεια και ηρθα πριν μιση ωρα...αντε καληνυχτα μας Moniker..
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Την άλλη φορα να την ποσταρετε.
Που ξερεις, μπορεις καποιος να ερθει με μπουλντόζα!!! :wacky:
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Τι ωραία ,τι καλά ,που...είχα όλο το ΣΚ κλεισμένο "ανταποδωτικά" ,κ ΔΕΝ ήρθα μαζί σας. :D
Είμαι καλός άνθρΩπας (φαίνεται) κ με φύλαξε ο Θεός ,απο το menos του konkossssssssssssss ...:laugh::roflmao::p

Bαγγέλη ,αναμένουμε μοντάζ κ ανέβασμα του Θρίλερ:
"Αίμα - Δάκρυα -&- Ιδρώτας ,μια Χαλαρά Καυτή μέρα"
:pointu:
 

christof40

Μέλος
Όνομα
χριστοφορος
Μοτό
cbr r1 gsxr το γνωστο ninja
γιατι αισθανομαι τυχερος που δεν ηρθα μαζι σας? δεν ξερω....και δεν σας ζηλευω καθολου...:laugh:
οταν ο konkost εχει καμποσο καιρο να παει χωματινη,ο σοφρων ανθρωπος μενει μακριααααα:laugh:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Τι ωραία ,τι καλά ,που...είχα όλο το ΣΚ κλεισμένο "ανταποδωτικά" ,κ ΔΕΝ ήρθα μαζί σας. :D
Είμαι καλός άνθρΩπας (φαίνεται) κ με φύλαξε ο Θεός ,απο το menos του konkossssssssssssss ...:laugh::roflmao::p

Bαγγέλη ,αναμένουμε μοντάζ κ ανέβασμα του Θρίλερ:
"Αίμα - Δάκρυα -&- Ιδρώτας ,μια Χαλαρά Καυτή μέρα"
:pointu:
Τι να ανεβασω ρε Γατε ...εδω κοιταγαμε να σωθουμε και να σωσουμε ο ενας τον αλλο...απο την μανια του φιλου σου....
Και για να σοβαρευτουμε...με την καταληλη παρεα τελικα, μια απλη βολτουλα μεχρι την ψαθα για χαλαρο καφεδακι, μπορει να εξελιχθει σε Βολταρα ευχαριστησης. Βρηκαμε καινουργιες απιστευτης ομορφιας διαδρομες που δεν τις ειχαμε περασει καν, με δυσκολα καποια σημεια για τις χοντρουλες , κομματια που σιγουρα θα βγουν μιας και ολο και καποιος θα χτυπησει , και χτυπησε αλλωστε , ευτυχως ελαφρα, αλλα η διαδρομη μπηκε στο αρχειο για επαναληψη μιας και αξιζε. Μπραβο στον konkost που ψαχνεται στην μη πεπατημενη εστω και σε γνωστους προορισμους, μπραβο στους Corci και Gio_diegoκλπ .... που μπηκαν στα δυσκολα ο ενας με καραφλο λαστιχο και με το ΚΤΜ να βρυχαται και ο αλλος με το ΧΤ να παλευει με τις πετρες και τα νεροφαγωματα , και να περνουν εκει που δεν το περιμενες. Ο δε Μοniker μετα τις μυστικες προπονησεις δεν πιανεται με το τανκς που καβαλαει...να περναει εκει που λες επεσεεεεε αλωβητος και ανετος...Λευκαδιος αθορυβη δυναμη ...χωρις φανφαρες (σαν εμας) περναει σαν να πηγαινει ασφαλταδα απο παντου με συνοπτικες διαδικασιες. Περαστικα στον Δημητρη και στον ωμο του... που εφαγε δυο περιεργα τουμπιδια αφου το μηχανακι τον πεταξε πολυ περιεργα κατω σε φαση που λες περναει χαλαρα....μυστηριοι οι νομοι της φυσικης και των αναρτησεων...φανταζομαι θα μπουν φωτο και βικτεακια αστεια και μη...να μοιραστουμε ολοι την χαρα της υπεροχης βολτας...(Που μου διαλυσε παρεπιπτωντος, τελειως το πισω λαστιχο..) . Ελπιζω ο πλοηγος μας Konkossssssssssssss να αναλαβει τις ευθυνες του και να μου το αντικαταστησει...
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
γιατι αισθανομαι τυχερος που δεν ηρθα μαζι σας? δεν ξερω....και δεν σας ζηλευω καθολου...:laugh:
οταν ο konkost εχει καμποσο καιρο να παει χωματινη,ο σοφρων ανθρωπος μενει μακριααααα:laugh:
Επρεπε να το ειχα καταλαβει ...που την κανατε και δεν ηρθατε προφασιζομενοι γελοιους λογους...ας προσεχα..
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Αχ αυτη η κατηφορα στη τριτη φωτο καταπιε τα καλυτερα παιδια...και οσο κοιταω τη φωτο...τι αθωα κατηφορα φαινεται...πρωτη φορα ειδα το μηχανακι μου να παταω φρενω και να πηγαινει πιο γρηγορα...:pointu:
Εδω εγινε μακελειο οσο αστειο και αν φαινεται...δεν φαινεται η κλιση ουτε στο ελαχιστο ουτε η κυλιομενες πετρες...εδω υπαρχει βιντεο..
Ουτε φαινεται ο konkost που εχει περασει και εχει σφηνωσει σε ενα λουκι με πετρες και δεν μπορει να βγαλει το μηχανακι και φωναζε σαν τις κολογριες για βοηθεια...ο δε δημητρης προσπαθει να συνελθει απο το τουμπιδι....και να συνειδητοποιησει πως επεσε...ο Γιωργος μολις τον ειχα ελευθερωσει απο ενα καλωδιο που ηταν μεσα στο εδαφος,και ειχε φρακαρει ο μπροστινος τροχος. Ο δε Νικολα (corki)προσπαθω να τον πεισω οτι ποιο κατω ειναι ολα καλα....αλλα με αυτα που εβλεπε να γινονται μπροστα ειχε κλειδωσει το δαχτυλο στο φρενο και δεν το αφηνε...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Ο Αγ. Γιάννης ο Rossi με φώτισε εμένα και με φώναξε για προσκύνημα !!!
Ευτυχώς δηλαδή, γιατί με τα καλοκαιρινά που θα ερχόμουν, όχι τούμπες θα μέτραγα, αλλά και διάφορες άλλες εκδορές!
Καλά να είστε και να το ξανακάνετε, και να δώσετε και στον Κονκόστ αυτό που του αξίζει του ανθρώπου ....

 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Bολτες με γουστα!Γουσταρω!Πολυ ωραια...:)
...κι ακομα πιο ωραια για οσους δεν ηρθαμε και σχολιαζουμε εκ τους ασφαλους...ειστε τρελλοι ρεεεεεε :D:p
Αν ημανε Αθηνα θα ησαντε στο τακτικο προγραμμα οι βολτες σας με συμμετοχη μου :rolleyes:
 
Top Bottom