29/5 ....Παλι τα καναμε πουτ@ν@ by pouroduro team

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
Να ανεβασω κ εγω το κατι τις μου...Τωρα συνήλθα απο χτες..Δυστυχως στο τελευταιο κομματι εφυγα γιατι ειχα διαβασμα μιας και σημερα παρεδιδα κομματι πτυχιακης κατι το οποιο φυσικα δεν εγινε γιατι οταν γυρισα σπιτι κατα τις 6 το απογευμα κοιμηθηκα μεχρι τις 3 τα ξημερωματα.Το πτυχιο απομακρυνεται αλλα δε γ@...... χαλαλι τετοια βολτα..Εγω από προσωπικής αποψης σε κανα δυο σημεια δυκολευτηκα (στη γνωστη κατηφορα με τις κυλιομενες κοτρωνες και σε κατι κατηφορικα λουκια) , αλλα κουραστηκα παααρα πολυ τοσο οσο ποτε αλλωτε. Μετα το κατηφορι δηλαδη ημουν να μπω μαζι με τον θαμμενο εντουρα κ εγω...


Γενικα ηταν μια πολυ ωραια βολτα με πολυ καλη παρεα μιας και τους γνωρισα χτες και με τρελο πλοηγο..Οτι καλυτερο..Τωρα λοιπον που εμαθα κ εγω τι θα πει konkost ( μου το χε πει ο μονικερ οτι απο τη στιγμη που θα μπει ο konkost σιγουρα δε θα ειναι μια ευκολη βολτα αλλα εγω δεν τον ακουγα) και αφου ολα ηταν ροδινα την επομενη φορα θα βρω μια οικογενειακη δικαιολογια σαν μερικους μερικους που μυριστηκαν περι τινος επροκειτο και θα παω για φαγητο στην πεθερα με τα παιδια και τη γυναικα..Νταξει πλακα κανω ελπιζω την επομενη φορα να μην εχω αγχος διαβασματος και θα μαι μεσα σιγουρα και θελω και γατο με τενερε να παραδωσει μαθηματα και να αφησει τις δικαιολογιες παρακαλω..Τωρα θα ανεβασω κ εγω οτι επιασε ο φωτογραφικος φακος μου αν και δεν επιασε και πολλα απο διαδρομη..Δεν ειχα δυναμεις να πατησω το κλικ..χαχαχα

Στην πρωτη σταση ανεμελοι ξεκουραστοι και γεματοι ενεργεια


κ εδω ο @MoNiker ανεμελος αναμεσ απο τα θηρια.Που να ξερε!!(θα ακολουθησει κ αλλη μετα..Βρειτε τις διαφορες)


Αναγκαστικη σταση στον Γιατρο,οχι τον ΡΟΣΣΙ, τον αλλον της πεινας!! Αφυδατωμενοι φουλ μπηκαμε μεσα σαν ζομπι για νερα...



Τελευταια σταση για μενα μιας και μετα αποχωρησα με τον μονικερ γεματο ενεργεια περιπου σαν την πρωτη φωτο!!χαχαχα

κ εμενα σχεδον ημιτρελο επισης γεματο ενεργεια..


Στο παρακατω βιντεο ντοκουμεντο βλεπουμε πως αλλαζει ενας πουροντουρος σε Λελο οταν τον τσιμπαει μια σφηκα ενω απο πισω ακουγονται οι σαλπιγγες του πολεμου..Μπορει να ειναι κ ελεφαντες..δεν ξερω...

Και τελος μια φωτογραφία για τον δασκαλο @el-Gatto και τον μαστροκλουνη @christof40 που του ενος εχει μαλλιασει η γλωσσα του για τη σωστη συντηρηση και ο αλλος μου δειξε τον σωστο τροπο να καθαριζω αλυσιδα. Ψυγειο κ αλυσιδα λαμπουν..


Υ.Γ. Πραγματικα ηταν απιστευτη βόλτα αλλα δεν ξερω αν την εχει καλυψει καποιος απο μας και μπορει να την μεταδωσει μιας και ειχαμε το νου μας στις δυσκολιες..Οσο για τους pourodurous το λεει η καρδουλα τους...Σας ευχαριστω για την παρεα και να στε καλα να πηγαινουμε βολτες. Oσο για τις σφηκες οταν ειμαι εγω πρεπει να φυλαγεστε. Στην βολτα στην Αρτοτινα ειχε τσιμπησει τον @Phoenix μια.. 2 βολτες /2 σφηκες την τριτη μπορει να ειναι κ ελικοπτερο...χαχα
 
Τελευταία επεξεργασία:

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
Ειχατε και NEODOURO βλεπω στην παρεα!!!!!
Και πολυ μαχιμο λεμε...ωραιος ο Diego...;)
Πηγα Λαμπρο και με το λαστιχο που ειχα τα ειδα λιγο διπλωμενα και γλιστρημενα αλλα σε γενικες γραμμες ηταν πολυ ωραια..Την επομενη πρεπει να σαι κ εσυ..Αντε να φτιαξουμε καμια ομαδα κ εμεις οι ''νεοι'' να παρουμε σκυταλη..χαχα
Μονικερ πρεπει να μας πεις καμια τεχνικη γιατι εγω αρχιζω και το πιστευω αυτο για τις κρυφες προπονησεις...Υ.Γ. Ωραιο συνολακι απο που το πηρες να παρω κ εγω??χαχαχα
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
μπομπα η δουλειά... όταν τερματίζουν 3 στους 8 είναι αντρική η βόλτα.. ΕΠΙΤΥΧΙΑ..:pointu:

Κώστα δεν τη παλευεις.. είσαι άρρωστος.. γι αυτό σε γουστάρω..:yew:

Άντε και στα επόμενα να μπορούμε και οι υπολοιποι..
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Τα έχω ξαναγράψει για τον DrEvil αλλά ισχύει το ίδιο και για τον παρακάτω τύπο
Θα εμπιστευόσασταν αυτόν τον κύριο να πάει βόλτα στο βουνό εσάς ή το παιδί σας?


Στάλθηκε από το GT-S7562 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Φανταστική λεζάντα:
Ο konkost ζητάει απ'τον corki να του δώσει το 660 για να δει τι τελική πιάνει στο χώμα.Η απάντηση του Νίκολας αποτυπώνεται ξεκάθαρα στο πρόσωπο του.


Στάλθηκε από το GT-S7562 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Τα έχω ξαναγράψει για τον DrEvil αλλά ισχύει το ίδιο και για τον παρακάτω τύπο
Θα εμπιστευόσασταν αυτόν τον κύριο να πάει βόλτα στο βουνό εσάς ή το παιδί σας?


Στάλθηκε από το GT-S7562 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ο Πεταλουδας....:pointu::pointu:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Φανταστική λεζάντα:
Ο konkost ζητάει απ'τον corki να του δώσει το 660 για να δει τι τελική πιάνει στο χώμα.Η απάντηση του Νίκολας αποτυπώνεται ξεκάθαρα στο πρόσωπο του.


Στάλθηκε από το GT-S7562 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Οντως ημουν παρων..αυτος ο ανθρωπος το βουνο το νομιζει πιστα...αγνοωντας πετρες λουκια και οτι αλλο εχει ενα βουνο..και το ανησυχιτικο ειναι οτι αυτη τη φορα δεν ειχε τα γνωστα χαπια μαζι...ο Θεος τον φωτισε τον νικολα και αρνηθηκε κατηγορηματικα...
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Εδώ αφήσαμε μια εκκρεμότητα,








Στάλθηκε από το GT-S7562 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
εδω στην πρωτη φωτο φιλε αυτη η εκρεμοτητα,θα μας φαει μια ωρα κι βαλε και κανενα πλευρο σπασμενο..θελει συνοδεια μια μια μηχανη.δεν ξερω ακομα πως την γλυτωσα την τελευταια φορα που περασα...αστο μην του το θυμιζεις του konkost ....
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E

Ερώτιξις....... Αυτή η ''εκκρεμότητα'' που βλέπω δεν τσουλούσε με τίποτα? Να πάρει σβάρνα τοκαλυτερομηχανακιτουκοσμου να ησυχάσουμε εμείς που είμαστε της φλαταδούρας ??? :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
αυτη η "εκκρεμοτητα" κατι μου θυμισε κ εμενα..
:muted:
χαχα Μητσο καλα θυμασαι...ακομα θυμαμαι την ματια που μου εριξες....μην μιλας ομως...μπας και ξεγελασω κανενα ΤΑ και μπει να το πουλησουμε ανταλακτικα μετα....
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Ερώτιξις....... Αυτή η ''εκκρεμότητα'' που βλέπω δεν τσουλούσε με τίποτα? Να πάρει σβάρνα τοκαλυτερομηχανακιτουκοσμου να ησυχάσουμε εμείς που είμαστε της φλαταδούρας ??? :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Να σου πω ο μονος που το περναει αυτο εισαι εσυ .οχι λογω μηχανακιου , λογω 2μετρων ποδιων θα περασεις...ειναι τραιαλ κομματι...αλλα το χουμε και οτι σπασει...εκρεμοτητα λοιπον..με στημενη καμερα να δωσουμε αιμα στο λαο...:banghead:
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Να σου πω ο μονος που το περναει αυτο εισαι εσυ .οχι λογω μηχανακιου , λογω 2μετρων ποδιων θα περασεις...ειναι τραιαλ κομματι...αλλα το χουμε και οτι σπασει...εκρεμοτητα λοιπον..με στημενη καμερα να δωσουμε αιμα στο λαο...:banghead:
Θα το περασουμε την επομενη φορα που θα βρισκομαστε σε αυτα τα μερη Σιγα μην μασησουμε! Μονο που τοτε δεν θα εχω οπως αυτη την φορα τα καινουρια πλαστικα στο ΤΑ :banghead:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Θα το περασουμε την επομενη φορα που θα βρισκομαστε σε αυτα τα μερη Σιγα μην μασησουμε! Μονο που τοτε δεν θα εχω οπως αυτη την φορα τα καινουρια πλαστικα στο ΤΑ :banghead:
Να σου πω ρε φιλε...αφου δεν ειναι πια καινουργια τα καινουργια πλαστικα σου...:pointu::pointu:
 

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
Εδώ αφήσαμε μια εκκρεμότητα,
Θα το περασουμε την επομενη φορα που θα βρισκομαστε σε αυτα τα μερη Σιγα μην μασησουμε! Μονο που τοτε δεν θα εχω οπως αυτη την φορα τα καινουρια πλαστικα στο ΤΑ :banghead:
Nα μου πειτε την επομενη φορα να ερθω με το ποδηλατο η το αλογο...
 
Top Bottom