29/5 ....Παλι τα καναμε πουτ@ν@ by pouroduro team

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Απο Τιταν προς Ψαθα-Αλεποχωρι εχουμε παει χωματινα ολοι απο την παρεα μας παμπολες φορες Γιατι δηλαδη να ξαναπαμε; Μα γιατι δεν ειναι δυνατον να τα εχουμε δει ολα, δεν γινεται!
Σε αναζητηση λοιπον διαφορετικης απο τα συνηθισμενα διαδρομης ειχα δει κατα καιρους αρκετους χωματοδρομους κοντα και "κοντα" στους χωματοδρομους που η παρεα συνηθως κινειται Ευκολοι εδειχναν απο ψηλα ...απο τον δορυφορο Γιατι απο την σελα της μαουνας μου τα πραγματα ηταν λιιιιγο διαφορετικα σε μερικα σημεια :rolleyes:
Παρ' ολα αυτα η χτεσινη βολτα ηταν ισως η οδηγικα καλυτερη που εχω κανει στα περιξ της Αθηνας μερη Και ας την πληρωσα και λιγο παραπανω με ενα σπασμενο πλαστικο!

Το κερασακι στην απολαυση ηρθε προς το τελος οταν οι τελικα εναπομειναντες τρεις χωθηκαμε σε βατο μεν αλλα βαθυσκιωτο και απολαυστικοτατο μονοπατι στην καρδια του δασους, λιγη ωρα πριν απολαυσουμε επιτελους εκεινον το καφε στις 5μιση για τον οποιο ειχαμε ξεκινησει λιγο πριν τις 9 το πρωι!:eek:
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Τι ωραία ,τι καλά ,που...είχα όλο το ΣΚ κλεισμένο "ανταποδωτικά" ,κ ΔΕΝ ήρθα μαζί σας. :D
Είμαι καλός άνθρΩπας (φαίνεται) κ με φύλαξε ο Θεός ,απο το menos του konkossssssssssssss ...:laugh::roflmao::p

Bαγγέλη ,αναμένουμε μοντάζ κ ανέβασμα του Θρίλερ:
"Αίμα - Δάκρυα -&- Ιδρώτας ,μια Χαλαρά Καυτή μέρα"
:pointu:
γιατι αισθανομαι τυχερος που δεν ηρθα μαζι σας? δεν ξερω....και δεν σας ζηλευω καθολου...:laugh:
οταν ο konkost εχει καμποσο καιρο να παει χωματινη,ο σοφρων ανθρωπος μενει μακριααααα:laugh:
Επρεπε να το ειχα καταλαβει ...που την κανατε και δεν ηρθατε προφασιζομενοι γελοιους λογους...ας προσεχα..
Εμ.....ΔΕΝ ήξερες....ΔΕΝ ρώταγες....??? :laugh:
Ποσο νορμαλ σας ακουγεται ο τυπος????
Ο Αγ. Γιάννης ο Rossi με φώτισε εμένα και με φώναξε για προσκύνημα !!!
Ευτυχώς δηλαδή, γιατί με τα καλοκαιρινά που θα ερχόμουν, όχι τούμπες θα μέτραγα, αλλά και διάφορες άλλες εκδορές!
Καλά να είστε και να το ξανακάνετε, και να δώσετε και στον Κονκόστ αυτό που του αξίζει του ανθρώπου ....

Οσο για τους παραπανω φιλους μου :thinking:εχω υποσχεθει να την ξανακανουμε Και θα βαλω και ακομα μερικα χμμμμ... χλμ φλαταδουρας που εχω εντοπισει στο google earth
Και αν γουσταρουν την ανωτερω υποσχεση μπορουν να την εκλαβουν και ως απειλη! :roflmao:
 
Τελευταία επεξεργασία:

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Τι ωραία ,τι καλά ,που...είχα όλο το ΣΚ κλεισμένο "ανταποδωτικά" ,κ ΔΕΝ ήρθα μαζί σας. :D
Είμαι καλός άνθρΩπας (φαίνεται) κ με φύλαξε ο Θεός ,απο το menos του konkossssssssssssss ...:laugh::roflmao::p

Bαγγέλη ,αναμένουμε μοντάζ κ ανέβασμα του Θρίλερ:
"Αίμα - Δάκρυα -&- Ιδρώτας ,μια Χαλαρά Καυτή μέρα"
:pointu:
γιατι αισθανομαι τυχερος που δεν ηρθα μαζι σας? δεν ξερω....και δεν σας ζηλευω καθολου...:laugh:
οταν ο konkost εχει καμποσο καιρο να παει χωματινη,ο σοφρων ανθρωπος μενει μακριααααα:laugh:
Επρεπε να το ειχα καταλαβει ...που την κανατε και δεν ηρθατε προφασιζομενοι γελοιους λογους...ας προσεχα..
Εμ.....ΔΕΝ ήξερες....ΔΕΝ ρώταγες....??? :laugh:
Ποσο νορμαλ σας ακουγεται ο τυπος????
Ο Αγ. Γιάννης ο Rossi με φώτισε εμένα και με φώναξε για προσκύνημα !!!
Ευτυχώς δηλαδή, γιατί με τα καλοκαιρινά που θα ερχόμουν, όχι τούμπες θα μέτραγα, αλλά και διάφορες άλλες εκδορές!
Καλά να είστε και να το ξανακάνετε, και να δώσετε και στον Κονκόστ αυτό που του αξίζει του ανθρώπου ....

Οσο για τους παραπανω φιλους μου :thinking: εχω υποσχεθει να την ξανακανουμε Και θα βαλω και ακομα μερικα χμμμμ... χλμ φλαταδουρας που εχω εντοπισει στο google earth
Και αν γουσταρουν την ανωτερω υποσχεση μπορουν να την εκλαβουν και ως απειλη! :roflmao:
 
Τελευταία επεξεργασία:

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
γιατι αισθανομαι τυχερος που δεν ηρθα μαζι σας? δεν ξερω....και δεν σας ζηλευω καθολου...:laugh:
οταν ο konkost εχει καμποσο καιρο να παει χωματινη,ο σοφρων ανθρωπος μενει μακριααααα:laugh:
Οπως το πες ο σοφρων...:wacky:
Τι ωραία ,τι καλά ,που...είχα όλο το ΣΚ κλεισμένο "ανταποδωτικά" ,κ ΔΕΝ ήρθα μαζί σας. :D
Είμαι καλός άνθρΩπας (φαίνεται) κ με φύλαξε ο Θεός ,απο το menos του konkossssssssssssss ...:laugh::roflmao::p

Bαγγέλη ,αναμένουμε μοντάζ κ ανέβασμα του Θρίλερ:
"Αίμα - Δάκρυα -&- Ιδρώτας ,μια Χαλαρά Καυτή μέρα"


:pointu:
To κακο με μας ειναι οτι αναjητουμε το μενος...του Konkossssss...οσο για τον τιτλο του θριλερ επεσες διανα λεμε...:ok:
 
Τελευταία επεξεργασία:

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Τι να ανεβασω ρε Γατε ...εδω κοιταγαμε να σωθουμε και να σωσουμε ο ενας τον αλλο...απο την μανια του φιλου σου....
Και για να σοβαρευτουμε...με την καταληλη παρεα τελικα, μια απλη βολτουλα μεχρι την ψαθα για χαλαρο καφεδακι, μπορει να εξελιχθει σε Βολταρα ευχαριστησης. Βρηκαμε καινουργιες απιστευτης ομορφιας διαδρομες που δεν τις ειχαμε περασει καν, με δυσκολα καποια σημεια για τις χοντρουλες , κομματια που σιγουρα θα βγουν μιας και ολο και καποιος θα χτυπησει , και χτυπησε αλλωστε , ευτυχως ελαφρα, αλλα η διαδρομη μπηκε στο αρχειο για επαναληψη μιας και αξιζε. Μπραβο στον konkost που ψαχνεται στην μη πεπατημενη εστω και σε γνωστους προορισμους, μπραβο στους Corci και Gio_diegoκλπ .... που μπηκαν στα δυσκολα ο ενας με καραφλο λαστιχο και με το ΚΤΜ να βρυχαται και ο αλλος με το ΧΤ να παλευει με τις πετρες και τα νεροφαγωματα , και να περνουν εκει που δεν το περιμενες. Ο δε Μοniker μετα τις μυστικες προπονησεις δεν πιανεται με το τανκς που καβαλαει...να περναει εκει που λες επεσεεεεε αλωβητος και ανετος...Λευκαδιος αθορυβη δυναμη ...χωρις φανφαρες (σαν εμας) περναει σαν να πηγαινει ασφαλταδα απο παντου με συνοπτικες διαδικασιες. Περαστικα στον Δημητρη και στον ωμο του... που εφαγε δυο περιεργα τουμπιδια αφου το μηχανακι τον πεταξε πολυ περιεργα κατω σε φαση που λες περναει χαλαρα....μυστηριοι οι νομοι της φυσικης και των αναρτησεων...φανταζομαι θα μπουν φωτο και βικτεακια αστεια και μη...να μοιραστουμε ολοι την χαρα της υπεροχης βολτας...(Που μου διαλυσε παρεπιπτωντος, τελειως το πισω λαστιχο..) . Ελπιζω ο πλοηγος μας Konkossssssssssssss να αναλαβει τις ευθυνες του και να μου το αντικαταστησει...
Ποιες μυστικες...προπονησεις...οταν εχω αλωνισει ολες τις ...ανωμαλιες...των γυρω βουνων(και οχι μονο)με τον Konkossss και σενα ρε Βαγγο για πλοηγους...:hailbig:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Οσο για τους παραπανω φιλους μου :thinking:εχω υποσχεθει να την ξανακανουμε Και θα βαλω και ακομα μερικα χμμμμ... χλμ φλαταδουρας που εχω εντοπισει στο google earth
Και αν γουσταρουν την ανωτερω υποσχεση μπορουν να την εκλαβουν και ως απειλη! :roflmao:
Να δω ποιος θαρθει μαζι σου ομως.......








Οκ μεσα ..!!!!!
 

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
ρε παιδια ασχετο αλλα γιατι δεν μπορω ν ανεβασω εικονες?
 
Τελευταία επεξεργασία:

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Οσο για τους παραπανω φιλους μου :thinking: εχω υποσχεθει να την ξανακανουμε Και θα βαλω και ακομα μερικα χμμμμ... χλμ φλαταδουρας που εχω εντοπισει στο google earth
Και αν γουσταρουν την ανωτερω υποσχεση μπορουν να την εκλαβουν και ως απειλη! :roflmao:
Εγώ δεν θα μπορέσω ΚονΚωςςςςςς...(θα) έχω (ήδη) κανονίσει κάτι άλλο. :p
Κρίμα ,γιατί πολύ θα'θελα να ματώσωείμαι μαζί σας τρελλαμένοιφιλαράκια μου. :D:roflmao:
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
ρε παιδια ασχετο αλλα γιατι δεν μπορω ν ανεβασω εικονες?
Σ'έχει κάνει ΜΠΑΝ ο konkossssss....γιατί "δεν ολοκλήρωσες" εψέςςςςςςςςς.......:laugh::roflmao:
 

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
Σ'έχει κάνει ΜΠΑΝ ο konkossssss....γιατί "δεν ολοκλήρωσες" εψέςςςςςςςςς.......:laugh::roflmao:
xaxaxaxa..ειχα διαβασμα το οποιο το τιναξα στον αερα τελικα..επρεπε να συνεχισω.. Γ@.. τη microsoft και τα windows τα 10 που μου τα βαλε με το ετσι θελω και γ@... και την KTM με τα μπουρδ..@ που βγαζει,ωπα λαθος αυτο απο συνηθεια...
 
Top Bottom