3 Δεκεμβρίου Βοιωτια DAKAR

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Λεωνίδα δεν ξέρω αν την ημερομηνία που θα γίνει η βόλτα θα δουλεύω ,αλλά αν κάτσει καμία μέρα και ταιριάζει για αναγνωριστική και θες παρέα ή βοήθεια στις διαδρομές,είμαι μέσα :friendship:
Αποστόλη σε έχω υπόψη μου.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Είχα ένα μικρό κενό κ έκανα μια βόλτα χωρίς πολλά πολλά μια κ ήθελα να αποφύγω τα δύσκολα λόγο ότι ήμουν μόνος.
Λίγες εικόνες απο πιθανή διαδρομή.


Στάλθηκε από το SM-A346B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Θέλω να δω την χοντρή σου εκεί μέσα (τελευταία φωτό) να δω τι θα κάνεις τα βυζι@ της... :p
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Θέλω να δω την χοντρή σου εκεί μέσα (τελευταία φωτό) να δω τι θα κάνεις τα βυζι@ της... :p
Περνάει απο το πλάι ,αν κ δεν είναι σίγουρο ότι θα είναι μέσα στην διαδρομή αυτό το κομμάτι γιατί περνώντας σπο εκεί χάνουμε αλλά ωραία περάσματα.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Θέλω να δω την χοντρή σου εκεί μέσα (τελευταία φωτό) να δω τι θα κάνεις τα βυζι@ της... :p
Θα το βάλει μέσα το θηρίο, θα δώσει γκάζι και θα κάνει.... διαπλάτυνση "δρόμου" για να περάσουν οι υπόλοιποι!!!! :happy:
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Μεσα με 1000!!! Μερεντα 2 μυριζομαι!!!

Να σου πω την αλήθεια θα προσπαθήσω να μην φάμε από την μερεντα του βοιωτικου κάμπου γιατί θα χάσουμε την μισή μέρα.
Παρόλα αυτά στο σκεπτικό υπάρχουν κομμάτια που ευελπιστώ να μν είναι έτσι γιατί θα γίνει παράκαμψη μαλλον.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Να σου πω την αλήθεια θα προσπαθήσω να μην φάμε από την μερεντα του βοιωτικου κάμπου γιατί θα χάσουμε την μισή μέρα.
Παρόλα αυτά στο σκεπτικό υπάρχουν κομμάτια που ευελπιστώ να μν είναι έτσι γιατί θα γίνει παράκαμψη μαλλον.
Να περάσει η διαδρομή και μέσα από.... Μαυρόγεια Βοιωτίας :laugh:!!!!
Μετά από βροχή όμως..... :p
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Να περάσει η διαδρομή και μέσα από.... Μαυρόγεια Βοιωτίας :laugh:!!!!
Μετά από βροχή όμως..... :p
Δεν υπάρχει δικαιολογία εάν δεν πας τώρα...;)
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom