3 Δεκεμβρίου Βοιωτια DAKAR

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Shogun

Ρόδα, τσάντα και κοπάνα!
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Chris
Μοτό
Tenere 700 '21
Adv. 1090 '18
Sv650s '01
Vespa 200px '89
Δυστυχώς δεν θα μπορέσω να έρθω.
16.000 χλμ το TENERE, η εγγύηση έληξε τον Απρίλιο και έμεινε τη Δευτέρα απο αντλία βενζίνης. Ευτυχώς με άφησε στο γκαράζ την ώρα που πήγα να τη πάρω για δουλειά. Πάλι καλά που δεν με άφησε στο βουνό. Η Yamaha φυσικά δεν έχει ετοιμοπαραδοτη, παραγγελία απο Ολλανδία 360€ σε μια εβδομάδα. Τώρα κοιτάω μήπως αλλάξω μοτεράκι μόνο, αλλά θέλω να βρω ένα καλό όχι τα φθηνά του εμπορίου. Δεν κοιτάζω για ΟΕΜ γιατί όπως είναι αναμενόμενο δεν θέλω να ξαναβάλω την ίδια. Θα το ποστάρω και στο σχετικό thread για να υπάρχει. Μη λέμε μόνο για τα Ευρωπαϊκά, όλα πρέπει να ακούγονται για να υπάρχει η πληροφορία. Η αλήθεια είναι ότι όσο κι αν έψαξα δεν βρήκα αναφορές για αντλία βενζίνης τόσο νωρίς και ο αντιπρόσωπος μου είπε δεν του έχει ξανατύχει και είναι πολύ σπάνιο. Μπορεί να κάνω καμιά ασφάλτινη να σας πετύχω το πρωί στην εκκίνηση :nnj:. Να περάσετε τέλεια όσοι πάτε. Ο ΛΕΩΝΙΔΑΣ. είναι φοβερό παιδί και θα σας περιποιηθεί. Στη προηγούμενη είχαμε περάσει σούπερ.
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Δυστυχώς δεν θα μπορέσω να έρθω.
16.000 χλμ το TENERE, η εγγύηση έληξε τον Απρίλιο και έμεινε τη Δευτέρα απο αντλία βενζίνης. Ευτυχώς με άφησε στο γκαράζ την ώρα που πήγα να τη πάρω για δουλειά. Πάλι καλά που δεν με άφησε στο βουνό. Η Yamaha φυσικά δεν έχει ετοιμοπαραδοτη, παραγγελία απο Ολλανδία 360€ σε μια εβδομάδα. Τώρα κοιτάω μήπως αλλάξω μοτεράκι μόνο, αλλά θέλω να βρω ένα καλό όχι τα φθηνά του εμπορίου. Δεν κοιτάζω για ΟΕΜ γιατί όπως είναι αναμενόμενο δεν θέλω να ξαναβάλω την ίδια. Θα το ποστάρω και στο σχετικό thread για να υπάρχει. Μη λέμε μόνο για τα Ευρωπαϊκά, όλα πρέπει να ακούγονται για να υπάρχει η πληροφορία. Η αλήθεια είναι ότι όσο κι αν έψαξα δεν βρήκα αναφορές για αντλία βενζίνης τόσο νωρίς και ο αντιπρόσωπος μου είπε δεν του έχει ξανατύχει και είναι πολύ σπάνιο. Μπορεί να κάνω καμιά ασφάλτινη να σας πετύχω το πρωί στην εκκίνηση :nnj:. Να περάσετε τέλεια όσοι πάτε. Ο ΛΕΩΝΙΔΑΣ. είναι φοβερό παιδί και θα σας περιποιηθεί. Στη προηγούμενη είχαμε περάσει σούπερ.
Κρίμα Χρησταρα αλλά θα βολτάρουμε μαζί χωμάτινα άλλη φορά.
 

Ziggy

Μέλος
Περιοχή
ΠΑΙΑΝΙΑ
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1150GS
Suzuki DRZ400S
Yamaha T7
Αυτό το φθινόπωρο λόγω υποχρεώσεων έχασα όλες τις εκδρομές !
Οπότε είδα με χαρά την εκδρομή του cowboy, πήγα μάλιστα προχθές και έβαλα τα τακούνια για να είμαι έτοιμος !
χα Μόλις πριν λίγο ένα τηλεφώνημα χάλασε το πλάνο, γαμώτο μου.
Ομως ίδωμεν ...
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Δεν πρόλαβες να βαλεις λάστιχα,ψάχνεις το σημείο συνάντησης;

Στάλθηκε από το RMX3572 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Είναι λίγο μακρυά,αλλά είπαμε να το σκεφτούμε. Να δούμε τον καιρό πρώτα....

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Αυτό το φθινόπωρο λόγω υποχρεώσεων έχασα όλες τις εκδρομές !
Οπότε είδα με χαρά την εκδρομή του cowboy, πήγα μάλιστα προχθές και έβαλα τα τακούνια για να είμαι έτοιμος !
χα Μόλις πριν λίγο ένα τηλεφώνημα χάλασε το πλάνο, γαμώτο μου.
Ομως ίδωμεν ...
Αλέξανδρε μακάρι να ξαναγυρίσει το πλάνο στο αρχικό του.
Η ελπίδα παραμένει μέχρι τέλος. :)
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Το σημείο συνάντησης , συνήθως , που είναι ?
Σε αυτή την βόλτα θα είναι Θήβα Δημήτρη ,αν τελικά κάνετε κατά δω.

Το έχω ξαναγράψει ότι πρέπει να οργανωθεί μια διήμερη για τους εξ αποστάσεως κάποια στιγμή.

Του χρόνου ίσως.
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Μετά την βοιωτική χωμάτινη θα επακολουθήσει και βοιωτική προβάτινη? :yew:
Για τους λάτρεις της ταβέρνας κ όσων δεν τους πιέζει ο χρόνος της επιστροφής κάτι θα γίνει όπως κάθε φορά. :)
 

Giorgopro

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
KTM 640 Adv. 1999
Μετά την βοιωτική χωμάτινη θα επακολουθήσει και βοιωτική προβάτινη? :yew:
Ασε ρε Νικολάκη στη Φολόη μόνο σούπα μπόρεσες και ρούφηξες,
την Κυριακή θα θες ενδοφλέβια όχι προβατίνες.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom