3-4/12 βολτα μεχρι τον Ομαλο στα Χανιά με διανυκτερευση

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δεν χάνεις και τπτ, λελοπάππουδα είναι :p

Τριήμερο βλέπω την 1η Μαΐου που πέφτει Δευτέρα, επίσης το Πάσχα είναι 2 βδομάδες πριν, οπότε θα χουμε χωνεψει τα αρνια :D
Εσένα έχει καιρό να σε χαιδεψει λελος και κάνεις τζιριτζαντσουλες.....:mooning::mooning:

Πρωτομαγια θα είμαστε σε άλλο νησί. ..:p
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Ωραία πράματα,παρακολουθώ και ευελπιστώ να μπορέσω να ακολουθήσω κ@υλι@ρηδες,κανονίστε νάναι KTMομάζωξη σαν και την προηγούμενη φορά ναμου στεναχωρήσετε το Γιάννο(jmar):p
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Ωραία πράματα,παρακολουθώ και ευελπιστώ να μπορέσω να ακολουθήσω κ@υλι@ρηδες,κανονίστε νάναι KTMομάζωξη σαν και την προηγούμενη φορά ναμου στεναχωρήσετε το Γιάννο(jmar):p
Θα'χει και Χόνδα αντβέντσιουρ αυτή τη φορά...

Σεντ φρομ CBFone (ADV)
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Ωραία πράματα,παρακολουθώ και ευελπιστώ να μπορέσω να ακολουθήσω κ@υλι@ρηδες,κανονίστε νάναι KTMομάζωξη σαν και την προηγούμενη φορά ναμου στεναχωρήσετε το Γιάννο(jmar):p

Θα'χει και Χόνδα αντβέντσιουρ αυτή τη φορά...

Σεντ φρομ CBFone (ADV)
θα ειναι και ενα ZONGSHEN RX 3 adventour :friend:
Ευτυχώς θα είναι κι άλλα μαχανακια εκτός του δικού μου και θα ανέβει το ποσοστό αξιοπιστίας :D .
Εκια πάνω στο βουνό δεν έχει baby oil για τα σαραβαλακια σας @milvas γι αυτό να κρατάτε ανταλλακτικά :p
 
Τελευταία επεξεργασία:

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
1 Nick_990 Ηρακλειο
2 yns Ηράκλειο
3 jmar Χανιά
4 Adventure950 (αν δεν έχει γύρισμα :D )
5 milvas (αν λειτουργεί το μαχανακι :p )
6 xaritos (αν κάνει ζέστη :cool: )
7
8
9
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ευτυχώς θα είναι κι άλλα μαχανακια εκτός του δικού μου και θα ανέβει το ποσοστό αξιοπιστίας :D.
Εκια πάνω στο βουνό δεν έχει baby oil για τα σαραβαλακια σας @milvas γι αυτό να κρατάτε ανταλλακτικά :p
Εσύ να έχεις ιμάντες. ...:D
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Εδα που το θυμηθηκαααα!!! Να Βαστω ρακι,.κρασάκι και λιγο απακη ?
Δεν τα ρωτάνε αυτά, απλά τα φέρνουν :p
Πλέον έχεις σούπερ ντουπερ αντβέντσιουρ μαχανακι με μπόλικο αποθηκευτικό χώρο :D
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Εδα που το θυμηθηκαααα!!! Να Βαστω ρακι,.κρασάκι και λιγο απακη ?
Κίσσαμο έ?Έχω αδερφικό φίλο απο εκεί,Θα βγούμε κουμπαροσυντέκνοι σε μιαολιά:)!Αν έρθω θα κάνουμε κουμάντο τι να βαστάει καθαείς μη φέρουμε όλοι τα ίδια,τσικουδιά έχω καλή που κελαιδάει,μάλλον σε κάνει να κελαιδάς:D:roflmao:
 

Adventure950

Παντού πορτοκαλί!
Περιοχή
Άγιος City
Όνομα
Vaggelis
Μοτό
KTM Adventure 950 S
Κίσσαμο έ?Έχω αδερφικό φίλο απο εκεί,Θα βγούμε κουμπαροσυντέκνοι σε μιαολιά:)!Αν έρθω θα κάνουμε κουμάντο τι να βαστάει καθαείς μη φέρουμε όλοι τα ίδια,τσικουδιά έχω καλή που κελαιδάει,μάλλον σε κάνει να κελαιδάς:D:roflmao:
Σωστός ο Μιλταράς!
 

Adventure950

Παντού πορτοκαλί!
Περιοχή
Άγιος City
Όνομα
Vaggelis
Μοτό
KTM Adventure 950 S
Ακόμα στους super 6 είμαστε?Εαν δεν μαζευτούμε τουλάχιστον 10 , εγω θα βαστώ ρόδια.
Διαδρομή εχει βγει?Για να ξέρω εαν θα πιαστεί παλι ο τρυφερός μου ποπούλης , @jmar
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Διαδρομή εχει βγει?Για να ξέρω εαν θα πιαστεί παλι ο τρυφερός μου ποπούλης , @jmar
Εσύ θες να ξέρεις πόσες στάσεις είναι ανά πόσα χιλιόμετρα, όχι την διαδρομή...χαχαχαχα :p
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Προσπαθώ να πείσω και τον Μιχάλη με το 990 αλλά παίζει να έχει σαν τον @manosp ελιές κι αυτός (καλοί γαμπροί και οι δύο). Να ξέρετε πως προσωπικά μπορώ και ένα ΣΚ νωρίτερα.
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Προσπαθώ να πείσω και τον Μιχάλη με το 990 αλλά παίζει να έχει σαν τον @manosp ελιές κι αυτός (καλοί γαμπροί και οι δύο). Να ξέρετε πως προσωπικά μπορώ και ένα ΣΚ νωρίτερα.
Και εγώ και ο jmar μπορούμε ένα ΣΚ νωρίτερα... αν υπάρχει περίπτωση να έρθει ο Μιχάλης κι ο Μάνος αν γίνει το προηγούμενο ΣΚ το αλλάζουμε αν δεν έχουν θέμα και οι Μιλτος Βαγγέλης και Χαρίτος ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Reactions: yns
Top Bottom