3-4/12 βολτα μεχρι τον Ομαλο στα Χανιά με διανυκτερευση

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Το ακυρωνουμε "ομοφωνα" λοιπον ;; ;)
Θα βρεθούν πολλές ευκαιρίες Νικολή! Δηλώνω από τώρα παρών στην Ανοιξιάτικη βόλτα στου Καλλέργη μόλις λιώσουν τα χιόνια (πέρσι τον Μάιο είχε ακόμα κάποια ανεμοσούρια στον πίσω δρόμο) καθώς και στη "χειμερινή κατασκήνωση στα Κρητικά βουνά" που αναφέρει το νεούδι παραπάνω... :p

Άσε που κάτι ακούγεται και για μια Πασχαλινή απόβαση αγαπημένων φίλων στο νησί... Οψόμεθα! ;)
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Θα βρεθούν πολλές ευκαιρίες Νικολή! Δηλώνω από τώρα παρών στην Ανοιξιάτικη βόλτα στου Καλλέργη μόλις λιώσουν τα χιόνια (πέρσι τον Μάιο είχε ακόμα κάποια ανεμοσούρια στον πίσω δρόμο) καθώς και στη "χειμερινή κατασκήνωση στα Κρητικά βουνά" που αναφέρει το νεούδι παραπάνω... :p

Άσε που κάτι ακούγεται και για μια Πασχαλινή απόβαση αγαπημένων φίλων στο νησί... Οψόμεθα! ;)
Ρεεεεεεε τι είστε σεις... ούτε μια βόλτα δεν θα πάμε; τουλάχιστον δίνει καλό καιρό, δλδ η Καλεργι ή τίποτα;
Πολλές παντόφλες μαζεύτηκαν :p
 
Reactions: yns

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ρεεεεεεε τι είστε σεις... ούτε μια βόλτα δεν θα πάμε; τουλάχιστον δίνει καλό καιρό, δλδ η Καλεργι ή τίποτα;
Πολλές παντόφλες μαζεύτηκαν :p
Τσοκαρα................Βζζζζιιιιιννννννννννννννννννννν
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Τσοκαρα................Βζζζζιιιιιννννννννννννννννννννν
Σου λέει, αν είναι να την φαω την τσοκαρια, ας πάω τουλάχιστον διήμερο στο βουνό, αλλιώς δεν αξίζει χαχαχα :p
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Είστε παλιοχαρακτήρες... Και δεν με παρακολουθείτε! Αφού το έγραψα πως η δικιά μου εφημερεύει και παντόφλες ή τσόκαρα δεν παίζουν! ;)


Σεντ φρομ CBFone (ADV)
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Είστε παλιοχαρακτήρες... Και δεν με παρακολουθείτε! Αφού το έγραψα πως η δικιά μου εφημερεύει και παντόφλες ή τσόκαρα δεν παίζουν! ;)


Σεντ φρομ CBFone (ADV)
Εσυ θα τις φας αυριο προκαταβολικα :p :p
 

Markas

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW F800GS
Yamaha WR250R
Εγω εχω εναλλακτηκη ευτηχως!!!Με τους Αγιονικολιοτες με τα 250αρια θα παμε Θριπτη! :biker:
Και θα μείνετε εκεί πάνω κάπου;
Μήπως ολότελα στο καταφύγιο στην κορυφή;
 

Adventure950

Παντού πορτοκαλί!
Περιοχή
Άγιος City
Όνομα
Vaggelis
Μοτό
KTM Adventure 950 S
Κυριακάτικη έκτακτη είδηση : " Αποκλεισμένοι παραμένουν μοτοσυκλετιστές στο ύψος του Ομαλού έπειτα απο ανώριμη απόφαση λόγω καγκουριάς.Η ΕΜΑΚ προσπαθεί να προσεγγίσει αλλα ο καιρός δεν βοηθάει.Ράγισμα στον εναν κύλινδρο γνωστού μοντέλου της βαυβαρικής εταιρείας , με αποτέλεσμα το κλάμα του κατόχου και την περιβαλλοντική ρύπανση.Οι προσπάθειες μέχρι αυτη την στιγμή έχουν βγεί άκαρπες ενω ο ιδιοκτήτης του καταλύματος που τους φιλοξενεί κάνει λόγο για απαράδεκτη συμπεριφορά απο μέθη."






































:D:D:D:D:D:D:p:p:p:p:p:p:p:wacky::wacky::wacky::wacky::wacky::wacky:
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Κυριακάτικη έκτακτη είδηση : " Αποκλεισμένοι παραμένουν μοτοσυκλετιστές στο ύψος του Ομαλού έπειτα απο ανώριμη απόφαση λόγω καγκουριάς.Η ΕΜΑΚ προσπαθεί να προσεγγίσει αλλα ο καιρός δεν βοηθάει.Ράγισμα στον εναν κύλινδρο γνωστού μοντέλου της βαυβαρικής εταιρείας , με αποτέλεσμα το κλάμα του κατόχου και την περιβαλλοντική ρύπανση.Οι προσπάθειες μέχρι αυτη την στιγμή έχουν βγεί άκαρπες ενω ο ιδιοκτήτης του καταλύματος που τους φιλοξενεί κάνει λόγο για απαράδεκτη συμπεριφορά απο μέθη."



















:D:D:D:D:D:D:p:p:p:p:p:p:p:wacky::wacky::wacky::wacky::wacky::wacky:
:pointu::pointu:
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Κυριακάτικη έκτακτη είδηση : " Αποκλεισμένοι παραμένουν μοτοσυκλετιστές στο ύψος του Ομαλού έπειτα απο ανώριμη απόφαση λόγω καγκουριάς.Η ΕΜΑΚ προσπαθεί να προσεγγίσει αλλα ο καιρός δεν βοηθάει.Ράγισμα στον εναν κύλινδρο γνωστού μοντέλου της βαυβαρικής εταιρείας , με αποτέλεσμα το κλάμα του κατόχου και την περιβαλλοντική ρύπανση.Οι προσπάθειες μέχρι αυτη την στιγμή έχουν βγεί άκαρπες ενω ο ιδιοκτήτης του καταλύματος που τους φιλοξενεί κάνει λόγο για απαράδεκτη συμπεριφορά απο μέθη."



















:D:D:D:D:D:D:p:p:p:p:p:p:p:wacky::wacky::wacky::wacky::wacky::wacky:

:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Θα βρεθούν πολλές ευκαιρίες Νικολή! Δηλώνω από τώρα παρών στην Ανοιξιάτικη βόλτα στου Καλλέργη μόλις λιώσουν τα χιόνια (πέρσι τον Μάιο είχε ακόμα κάποια ανεμοσούρια στον πίσω δρόμο) καθώς και στη "χειμερινή κατασκήνωση στα Κρητικά βουνά" που αναφέρει το νεούδι παραπάνω... :p

Άσε που κάτι ακούγεται και για μια Πασχαλινή απόβαση αγαπημένων φίλων στο νησί... Οψόμεθα! ;)
Σιγα μην περιμένουμε την άνοιξη. ...
Εγώ μία καρναβάλι. ....λεω να ξαναδώ! !
Άσε που θα σε ξαναπάω βόλτα στα ψηλά τσι Κρήτης :p



advφον
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Σιγα μην περιμένουμε την άνοιξη. ...
Εγώ μία καρναβάλι. ....λεω να ξαναδώ! !
Άσε που θα σε ξαναπάω βόλτα στα ψηλά τσι Κρήτης :p



advφον
Δώσε ημερομηνίες! :)

Σεντ φρομ CBFone (ADV)
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Σιγα μην περιμένουμε την άνοιξη. ...
Εγώ μία καρναβάλι. ....λεω να ξαναδώ! !
Άσε που θα σε ξαναπάω βόλτα στα ψηλά τσι Κρήτης :p



advφον
Δώσε ημερομηνίες! :)

Σεντ φρομ CBFone (ADV)

Τι ημερομηνίες, το λέει ξεκάθαρα ότι είναι καρναβάλι ο λελος :D
 
Reactions: yns

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τι ημερομηνίες, το λέει ξεκάθαρα ότι είναι καρναβάλι ο λελος :D
Του έδωσα χρόνο. ...να σκεφτεί τι ρώτησε! !!
Αλλά είναι loverboy . ....αυτόν τον καιρό και τον συγχωρώ :p
 
Reactions: yns

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Του έδωσα χρόνο. ...να σκεφτεί τι ρώτησε! !!
Αλλά είναι loverboy . ....αυτόν τον καιρό και τον συγχωρώ :p
Είμαι σοβαρός επαγγελματίας τώρα, δεν ξέρω από καρναβάλια! :p
Η αλήθεια είναι ότι κατάφερα και κόλλησα το linux του ιατρείου και έχω μπλέξει με terminal και γραμμές εντολών...

(Μετα από ώριμη σκέψη αντιλαμβάνομαι πως μιλάμε για την τελευταία Κυριακή της αποκριάς...:D )
Για Ρέθυμνο λέμε; Να ψάξουμε ξενοδοχεία;
Θα ψάξουμε πάλι να βρούμε όλες τις κατολισθήσεις της νότιας Κρήτης! Γουστάρω!!!

Σεντ φρομ CBFone (ADV)
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Κυριακάτικη έκτακτη είδηση : " Αποκλεισμένοι παραμένουν μοτοσυκλετιστές στο ύψος του Ομαλού έπειτα απο ανώριμη απόφαση λόγω καγκουριάς.Η ΕΜΑΚ προσπαθεί να προσεγγίσει αλλα ο καιρός δεν βοηθάει.Ράγισμα στον εναν κύλινδρο γνωστού μοντέλου της βαυβαρικής εταιρείας , με αποτέλεσμα το κλάμα του κατόχου και την περιβαλλοντική ρύπανση.Οι προσπάθειες μέχρι αυτη την στιγμή έχουν βγεί άκαρπες ενω ο ιδιοκτήτης του καταλύματος που τους φιλοξενεί κάνει λόγο για απαράδεκτη συμπεριφορά απο μέθη."



















:D:D:D:D:D:D:p:p:p:p:p:p:p:wacky::wacky::wacky::wacky::wacky::wacky:
Εσύ τι θες; Και καύσωνα να είχε δεν θα ερχοσουν, αλλά καλύτερα, κάθε 10 λεπτά θα ήθελες στάση με την σερβιετα που καβαλας :friend:
 
Top Bottom