990 Adv για test ride

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Εδω σκεφτομαι

Εσυ τωρα με την αργή μπετονιέρα γιατι μπλέκεσαι με τα γρήγορα αφου δεν τα κατέχεις και ηλικιακά εισαι πολυ μακριά !!!!!!!
Άσε εμας να κανουμε την δουλεια μας !!!!!!
Καλά τα λέει ο σοφός γεροντας, ένα μηχανάκι ζήτησε ο άνθρωπος κι εσείς...λυσσαρες! :p
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Καλά τα λέει ο σοφός γεροντας, ένα μηχανάκι ζήτησε ο άνθρωπος κι εσείς...λυσσαρες! :p
Αι Μαρι και συ !!!!!!!
Πετάγεσαι !!!!
 

Greg Ø

Μέλος
Όνομα
Γρηγόρης
Μοτό
KTM 990 Adventure '07

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Αι Μαρι και συ !!!!!!!
Πετάγεσαι !!!!
Προτείνω μετονομασία σε ...Ζηλιαρούλης :D
Έχω βάλει τον Χριστούγεννιατικο μου σκουφο, μόνο αγάπη και συμπόνια προς τους συντροχους αυτές τις γιορτινες μέρες που έρχονται :D
 

Greg Ø

Μέλος
Όνομα
Γρηγόρης
Μοτό
KTM 990 Adventure '07
Έχω βάλει τον Χριστούγεννιατικο μου σκουφο, μόνο αγάπη και συμπόνια προς τους συντροχους αυτές τις γιορτινες μέρες που έρχονται :D
Και ολίγη ...οδική βοήθεια στους πορτοκαλί αναξιοπαθούντες, αν χρειαστεί, ε? :roflmao:
 

chaosm

Μέλος
Δεν υπαρχει ουτε μια περιπτωση να το καβαλησεις και να μην σου αρεσει.... απλα θα παθεις την πλακα σου...
Τα θεματα του ολα λυνονται και ξεπερνιουνται σχετικα ευκολα...
Το θεμα ειναι αλλο, για να δεις αν σου ταιριαζει απαντησε λιγο στα παρακατω(και θα σου πω μετα την προσωπικη μου αποψη)

Eισαι παντρεμενος ? εχεις παιδια ? Ελευθερος ? τι εσοδα εχεις το μηνα περιπου ?
Κλαίω. Χαχαχαχαχ
 

chaosm

Μέλος
Δεν ξέρω τι έχεις βρει και αν σου κάνει. Πάντως Πάτρα υπάρχει για πούλημα ένα 950s αστέρι. Και όταν λέμε αστέρι αστέρι. Αν θες κάτι στείλε πμ
 

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
Βρες ενα καλο 950 και παρτο..μην μπλεξεισς με ψεκασμους προγραμματα κλπ...εχει και καλυτερη αποκριση στο γκαζι και ειναι και φθηνοτερο...απλα τσεκαρε το καλα πριν το παρεισ..
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εδω σκεφτομαι

Εσυ τωρα με την αργή μπετονιέρα γιατι μπλέκεσαι με τα γρήγορα αφου δεν τα κατέχεις και ηλικιακά εισαι πολυ μακριά !!!!!!!
Άσε εμας να κανουμε την δουλεια μας !!!!!!
Μπλεκομαι σαν "σημείο αναφορας" ....της λέξης γρήγορος! !:p

Ξέρεις εσύ. ....ξεπουπουλιασμενο πτηνο:D
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Μπλεκομαι σαν "σημείο αναφορας" ....της λέξης γρήγορος! !:p

Ξέρεις εσύ. ....ξεπουπουλιασμενο πτηνο:D
ειμαι ξεπουπουλιαζμενος απο την υποδυναμη λογο τριβης !!!αλλα που να ξερεις εσυ απο αυτα αφου εχεις τα 100 σε 10 λεπτα !!!!!
και απο την αλλη !!!!
εχεις κατεμ??????
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Εδω σκεφτομαι

Εσυ τωρα με την αργή μπετονιέρα γιατι μπλέκεσαι με τα γρήγορα αφου δεν τα κατέχεις και ηλικιακά εισαι πολυ μακριά !!!!!!!
Άσε εμας να κανουμε την δουλεια μας !!!!!!
:pointu::pointu::pointu::pointu: σε βρίσκω πολύ σωστό με αυτα που του λες !!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
εδω μιλανε οσοι εχουν κατεμ!!!!!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
εδω μιλανε οσοι εχουν κατεμ!!!!!!
ετσι ακριβως οι υπολοιποι και ειδικα αυτοι που δεν εχουν και δεν ειχαν την παραμικρη εμπειριά απο κτμ ( βλεπε @gsmaniac ) να σωπασουν για παντα:sneaky:

Προφυλασσω το μέλος από την παραπληροφορηση . ...σε λίγο θα νομίζει ότι είναι κανένα ss το 950!!:p
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Υπαρχει περιπτωση να μου δωσει καποιος ενα 990 για μια βολτα?
Οχι τιποτα ιδιαιτερο 1-2 τετραγωνα.

Δεν εχω οδηγησει ποτε και πριν κανω εκατονταδες χλμ για να δω μια μηχανη που μπορει να μην μου ταιριαζει/αρεσει θα θελα να σιγουρευτω οτι ειναι σωστη επιλογη.

Η αληθεια ειναι οτι με τρομαξε αυτος που το χει.
Ηταν καθετος.

"Οδηγησε το πριν το αλλαξεις,γιατι μετα θα ψαχνεις το bmw πισω"

Και επισης εκφρασεις του τυπου
"Δεν μπορω να παω μια βολτα,δεν μπορει να παει ηρεμα,παει σα να το κυνηγανε,σε σημειο ενοχλητικο".

"Το χα ονειρο ζωης και τωρα που το πηρα το χω μετανιωσει γιατι δεν μπορω να παω ουτε μια βολτα"

Δεν ξερω.
Τον ακουσα απηυδησμενο.
Με τρομαξε.


Εντος Αθηνων κατα προτιμηση αν υπαρχει καποιος.

Ευχαριστωωω....
Ακη,εισαι αυτος που του γυρισε στο βραχο η μηχανη?(Διρφυ)
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
ετσι ακριβως οι υπολοιποι και ειδικα αυτοι που δεν εχουν και δεν ειχαν την παραμικρη εμπειριά απο κτμ ( βλεπε @gsmaniac ) να σωπασουν για παντα:sneaky:
Στα πλαισια ανοιχτής διαχείρισης κ πνευματος...σε κοβω με αυτα που δηλωνεις για τον πρωτο Διαχειριστη που θα παει για μπανια στα πορτοκαλολουτρα ...ο θειος Κωστας εχει μανιακη υ-πομόνα...το νου σου:D:roflmao::roflmao:
 

Postman

Head of Neuroscience, Psychology & Medicine
Περιοχή
Alpha Centauri
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
Africa Twin 1100
Φιλε μου αν εισαι παιδι της εκκλησίας, μακριά απο το μοτερ, ειναι του διαβολου πραμα!! Ειναι αιτια να σε διώξει η γκομενα, να σε χωρίσει η γυναικα, να βαλει η πεθερά να σε ξεκανουν!!! Θα ξεκινάς με σουζα , ενδιάμεσα αλμα και στο τελος με εντο!! Εχει γονιδια απο τα enduro της KTM και ειναι το καλυτερο μεγαλο για χωμα, αγαπαει την λασπη και το λαδι, ρίξε άφοβα! Εχει πολλα ψυχολογικα προβληματα και τα μεταφερουν στους αναβατες τους,(σε 2 χρονια θα εισαι με χαπια), αλλα ειδαμε και αυτους που δεν εχουν, κλαιν!!

Θα το λατρέψεις στο χωμα, θα σε τεντωσει, θα σε πονεσει , θα σε τρομάξει, θα σε κανει πολεμιστή και Ινδιανο!!! Η σχεση σας θα ειναι γεματη περιπέτειες και διαφωνίες, και ετσι θα κρατηθεί το ενδιαφέρον ζωντανό για οσο θα ειστε μαζι!!!

Στην ασφαλτο πανε ολα, στο χωμα πανε τα ΚΤΜ.
;););););) :ok::ok::ok::ok::ok:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Δεν ξέρω τι έχεις βρει και αν σου κάνει. Πάντως Πάτρα υπάρχει για πούλημα ένα 950s αστέρι. Και όταν λέμε αστέρι αστέρι. Αν θες κάτι στείλε πμ
Χρονολογίας?
 
Top Bottom