990 Adv για test ride

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Χρονολογίας?
ειναι 950 του 2006 μαυρο πρώτο χερι !!! το ξέρω και εγω μέσω ένος φίλου μου και μου έχει πει τα καλύτερα ! από τιμη νομιζω 5500 και εχει και ακράπες
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Οκ δεν είναι S λοιπόν,είναι 5Μ(ή 2004 stock ταξινομημένο το΄06)?Τhanks mate ψάχνει καλό μου φιλαράκι S '04 ή ακόμα καλύτερα΄05;):ok:
 

chaosm

Μέλος
ειναι 950 του 2006 μαυρο πρώτο χερι !!! το ξέρω και εγω μέσω ένος φίλου μου και μου έχει πει τα καλύτερα ! από τιμη νομιζω 5500 και εχει και ακράπες
Εσύ λες το μαύρο στο Αίγιο. Εγώ λέω το μπλε 04 s στη Πάτρα
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Μπααά,είμαι απο χωριό:friendship:
 

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
η αποψη μου ειναι οτι πηρα ενα σωστο μηχανακι (950) την καταλληλη εποχη (νεοτερος και με χρηματα στην τσεπη) το χαρηκα οσο δεν παιρνει,μου το στερησαν αποτομα (διαλυθηκε ολοκληρωτικα σε ατυχημα) και αυτο που μου εμεινε ειναι μια γλυκεια και γκαζωμενη συνεχεια αναμνηση.Θα συμφωνησω σχεδον σε ολα με τους απο επανω.
Αν εισαι νεος και με οικονομικη δυνατοτητα μην το σκεφτεις.:)
 
Τελευταία επεξεργασία:
Περιοχή
ΕΔΕΣΣΑ
Όνομα
γρηγοης
Μοτό
ΚΤΜ 990R 10"
οταν ηθελα να το παρω εγω πριν 3 χρονια περιπου ξεκινησα με της ειδιες αποριες την τελικη αποφαση ομως την πηρα εγω κ λεγοντας μ το εξης
ΑΥΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ Κ ΑΥΤΟ ΠΗΡΑ:yew:
ολα τα αλλα ναχαμε να λεγαμε.
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
δεν υπαρχει 950 του 2006-μονο καποιο στοκ ταξινομημενο.
το 2006 βγηκε 990 με πορτοκαλι χουφτες και χωρις μπριζα πανω δεξια.
μετα τα γνωστα.
που εισαι ρε φιλε να σου δωσω το δικο μου καμια περιπολια....
 

Vvag

Αντβέτσουρερ
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
Άφρικα Τουίν Ιλέβεν Χάντρεντ
Εγώ ξέρετε τι παρατήρησα;
Ότι έκανε μια ερώτηση ο άνθρωπος και ΔΕΝ ξαναμίλησε...
Παρ' όλα αυτά, πέταξε το τυράκι κι έχει φτάσει το thread 3 σελίδες παραλήρημα για το πόσο ΓΚΑΒΛΑ είναι το 990.

Ρε πστ μου, μας αρέσει να τα λέμε για να τα ακούμε.
Είμαστε ΤΟΣΟ γαμάτοι.


:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
αυτουνος ειναι!!!
Ωραια,αν θελει μονο ενα μηχανακι το πραγμα εχει αναλυθει αρκετα ...αλλα επειδη σε εκοψα για τυπο που γουσταρει γκαζακια-κωλιτσες-σουζιτσες κλπ,θα σου προτεινα να εξετασεις και την περιπτωση να κρατησεις το ωραιο-σταθερο-ταξιδιαρικο σου GS και με τα λεφτα που θαβαζες επιπλεον για την αγορα 990 η και με λιγοτερα να τσιμπαγες ενα μονοκυλινδρο (ktm640-dr400-wr450 η ακομα και exc300 κλπ κλπ) τα οποια θα σου κανουν ΟΛΑ τα κεφια στο χωμα με περοσσοτερη ασφαλεια και πιο ανωδυνα Οταν πεφτεις(και θα πεφτεις),συν το οτι ειναι καλα σχολεια και θα σε πανε και ασφαλτο μεχρι να φτασεις στο βουνο
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Εγώ ξέρετε τι παρατήρησα;
Ότι έκανε μια ερώτηση ο άνθρωπος και ΔΕΝ ξαναμίλησε...:laugh:
Παιζει και μια ειδηση στην TV για εναν που πηρε test ride και τον ψαχνουν 3 μερες...:thinking:
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
το 2006 με την εμφανιση του 990 τα οσα 950 υπηρχαν στοκ βγηκαν στην αγορα με χαμηλη τιμη και συγκεκριμενα το κοντο στα 11500 και το s στα 12500 αν θυμαμαι καλα.
...και που τα περισσότερα ήταν ΄04 έτος κατασκεύης(γι'αυτο και τα '05 είναι δυσεύρεστα).
 

vaggeezz

Μέλος
Περιοχή
Κορωπί
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
990 Adve
Μπορούμε να συναντηθούμε στον επόμενο καφέ να πάρεις το δικό μου.

Αμα δεν κατεβαίνεις θα εχω φέρει ηρεμιστικά οπότε μην σε ανησυχεί...
Επίσης καλό είναι να μην το πάρεις βόλτα, γιατί σιγά και μην ξανακοιμηθείς μέχρι να πάρεις το δικό σου...
Άσε που δεν θα ξαναμιλήσεις για τίποτα άλλο μέχρι να κάνεις 10000χλμ...

Έχει ρίσκα η βόλτα...
 
Top Bottom