Adventure Tour Παρνασσός - Γκιώνα by Worksbike 11-12/11

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv
Παίζει να πάω μόνο το Σάββατο
Και εγω το ιδιο , σαββατο μονο , αλλα θα ξερω την επόμενη Τρίτη το βραδυ …
Άμα κλείσεις για παρασκευη βραδυ κανα χοτελ κ ψάχνεις για 2ο άτομο την επόμενη Τετάρτη θα ξερω στα σιγουρα …….


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Από Παρασκευή το σκέφτομαι και εγώ, αν κάποιος θέλει ανεβαίνουμε παρέα. Το ιδανικό θα είναι χωμάτινα, αλλά εντάξει το βρίσκουμε. Κατάλυμα δεν έχω κοιτάξει ακόμα.
 

jopa

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Aprilia Tuareg 660
Κατά πάσα πιθανότητα θα ανεβώ και εγώ. Λογικά Παρασκευή απόγευμα από Αθήνα. Θα κάνω το πρόγραμμα του Σαββάτου, αλλά δεν είμαι σίγουρος για της Κυριακής γιατί χρειάζεται να είμαι πίσω σχετικά νωρίς.
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Κατά πάσα πιθανότητα θα ανεβώ και εγώ. Λογικά Παρασκευή απόγευμα από Αθήνα. Θα κάνω το πρόγραμμα του Σαββάτου, αλλά δεν είμαι σίγουρος για της Κυριακής γιατί χρειάζεται να είμαι πίσω σχετικά νωρίς.
Της Κυριακής μην αγχώνεσαι σε λίγο καιρό θα κάνουμε μια δυνατή χωμάτινη Κιθαιρωνα Ελικωνα κ πέριξ κ θα γεμίσεις το κενό αν έρθεις βεβαίως.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Αντώνη για να το ευχαριστηθείς με το σβουμ, βάλε ένα δόντι μεγαλύτερο μπροστινό γρανάζι, φόρα ποδηλατικό κολάν μέσα από το παντελόνι και οτοασπίδες στα ασφάλτινα κομμάτια.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Της Κυριακής μην αγχώνεσαι σε λίγο καιρό θα κάνουμε μια δυνατή χωμάτινη Κιθαιρωνα Ελικωνα κ πέριξ κ θα γεμίσεις το κενό αν έρθεις βεβαίως.
Πότε με το καλό?
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Αντώνη για να το ευχαριστηθείς με το σβουμ, βάλε ένα δόντι μεγαλύτερο μπροστινό γρανάζι, φόρα ποδηλατικό κολάν μέσα από το παντελόνι και οτοασπίδες στα ασφάλτινα κομμάτια.
Ευχαριστώ Κώστα, εκτός από το γρανάζι τα άλλα δυο τα είχα στο μυαλό μου έτσι κι αλλιώς.

Ρώτησα και στο fb αν υπάρχει πρόβλεψη για τα μικρά για καύσιμο και ο μάστρο Μήτσος απάντησε άμεσα ότι θα είμαστε καλυμμένοι. Επομένως θα γλυτώσω απ' το να κουβαλάω και το μπιτόνι. (Θα το τσεκάρω μια ξανά όταν στείλουν τα gpx)
Τέλος πήρα και έκλεισα δωμάτιο στο ξενοδοχείο Λειβαδιά. Γενικά ακόμα υπάρχουν αλλά θα εξαντληθούν σύντομα, όποιος το έχει πάρει απόφαση ας μην καθυστερεί το κλείσιμο δωματίου.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Υπάρχουν αρκετά ξενοδοχεία στη Λειβαδιά!
Εκτός του Λειβαδιά, υπάρχει ο Φίλιππος, η Μήδεια, ο Ξένιος Πετρίτης....... κτλ κτλ!!!!
Δεν νομίζω ότι πρέπει να αγχώνεστε για δωμάτια!!!
Κάντε μια έρευνα και αποφασίστε!!!!
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Πότε με το καλό?
Μη βιάζεσε , τραβα το πέρα να λασπώσει καλά . :secret:
Θα περιμένουμε μέχρι να γίνει όπως λέει κ ο Λάμπρος.
Όχι ομως μετά τα χιόνια όπως περσι αν κ τότε είναι η πιο κατάλληλη εποχή.

Δεν μας έχεις τιμήσει σε χωμάτινη βόλτα, ήρθε η ώρα?
 

sfera

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
Tenere700, CRM250, Bandit 650
Εγω εκει θα ειμαι απο Παρασκευη να κανονισει ο ΛΕΩΝΙΔΑΣ. ταβερνα με προβατινα για να λαβω τις καταλληλες πρωτεινες

Της Κυριακής μην αγχώνεσαι σε λίγο καιρό θα κάνουμε μια δυνατή χωμάτινη Κιθαιρωνα Ελικωνα κ πέριξ κ θα γεμίσεις το κενό αν έρθεις βεβαίως.
Και μην πετας πραγματα δωσε ημερομηνιες να τα βαλουμε στο ημερολογιο
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Εγω εκει θα ειμαι απο Παρασκευη να κανονισει ο ΛΕΩΝΙΔΑΣ. ταβερνα με προβατινα για να λαβω τις καταλληλες πρωτεινες



Και μην πετας πραγματα δωσε ημερομηνιες να τα βαλουμε στο ημερολογιο
Θα τελειώσει το μάζεμα ελιάς κ μετά.

Θα ανέβει στις μοτοσυναντησεις 2-3 εβδομάδες νωρίτερα.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Θα τελειώσει το μάζεμα ελιάς κ μετά.

Θα ανέβει στις μοτοσυναντησεις 2-3 εβδομάδες νωρίτερα.
Τέτοια εποχή μας είχε ξαναπάει στα μέρη σου



advphone
 
Top Bottom