Adventure Tour Παρνασσός - Γκιώνα by Worksbike 11-12/11

jopa

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Aprilia Tuareg 660
Είναι εδώ ο @2wheeler που έχει λάβει υποδοχή Σπίλμπεργκ, μόνο αυτόγραφα που δεν του ζητάνε.
Χαχαχα, δεν ξέρω ποιοι άλλοι fans ήταν εκεί, αλλά κ εγώ που τον πέτυχα και τον γνώρισα και χαιρέτησα, ήταν το πρώτο πράγμα που του είπα «ααα εσύ είσαι με τα φοβερά βίντεο ε;;;» :ha
 

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv
Μπράβο παιδιά, πάντα τέτοια :friendship:

Ανεβάστε αν θέλετε και τα αρχεία των διαδρομών είτε εδώ είτε καλύτερα στην ενότητα Διαδρομές μαζί με κάποια περιγραφούλα για αυτές.
οκ, τους έβαλα τους 2 χάρτες GPX στο λινκ που ανάφερες
ανοίγουν και με OSMAND, που ειναι γνωστό πρόγραμμα πλοήγησης
 

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Χαχαχα, δεν ξέρω ποιοι άλλοι fans ήταν εκεί, αλλά κ εγώ που τον πέτυχα και τον γνώρισα και χαιρέτησα, ήταν το πρώτο πράγμα που του είπα «ααα εσύ είσαι με τα φοβερά βίντεο ε;;;» :ha
Σταματηστε...κοκκινίζω!!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Πότε πρόλαβε; ΣΚ η βόλτα Δευτέρα πρωί μονταρισμένο. Δε μας λες και εμάς πως, που σκυλοβαριέμαι το μοντάρισμα.
Πάθος....με αυτό που κάνει
Απλά πράγματα
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Αυτό που δεν ξέρετε είναι ότι ο Τάσος 2wheeler έκανε και το εξής μαγικό. Ξεκίνησε χαράματα Σαββάτου από από Αθήνα, έβγαλε όλη την διαδρομή με τα hard κομμάτια και αφού έπεσε ο ήλιος έκαναν και το τελευταίο τμήμα της διαδρομής, που ο Χελιώτης μας είπε να το κόψουμε, μαζί με sfera μέσα στο μαύρο σκοτάδι! o_O:eek:
Και στο καπάκι, αφού πέρασε από Λειβαδιά και χαιρετηθηκαμε επέστρεψε Αθήνα!!

Και μετά απ' όλα αυτά είχε ακόμα αντοχή για να φτιάξει βιντεάκι. Και εγώ κρατιέμαι στα έπιπλα να πάω απ' την τραπεζαρία στο σαλόνι :hungover::mooning::roflmao::roflmao:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Εδώ ο άνθρωπος πήγε για καφέ Βουλγαρία και ήρθε αυθημερόν τι ψάχνεις να βρεις; :D

Αν ήταν Ινδιάνος θα τον έλεγαν "γλουτοί από τιτάνιο"
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Αυτό που δεν ξέρετε είναι ότι ο Τάσος 2wheeler έκανε και το εξής μαγικό. Ξεκίνησε χαράματα Σαββάτου από από Αθήνα, έβγαλε όλη την διαδρομή με τα hard κομμάτια και αφού έπεσε ο ήλιος έκαναν και το τελευταίο τμήμα της διαδρομής, που ο Χελιώτης μας είπε να το κόψουμε, μαζί με sfera μέσα στο μαύρο σκοτάδι! o_O:eek:
Και στο καπάκι, αφού πέρασε από Λειβαδιά και χαιρετηθηκαμε επέστρεψε Αθήνα!!

Και μετά απ' όλα αυτά είχε ακόμα αντοχή για να φτιάξει βιντεάκι. Και εγώ κρατιέμαι στα έπιπλα να πάω απ' την τραπεζαρία στο σαλόνι :hungover::mooning:
Η ενημέρωση για το τελευταίο κομμάτι πως έγινε Αντών;;;;

Η φάση είναι ότι ήταν το ποιο γρήγορο κομμάτι της μέρας πέτρα στεγνό , από θαύμα γυρίσαμε χαχαχα

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Πότε πρόλαβε; ΣΚ η βόλτα Δευτέρα πρωί μονταρισμένο. Δε μας λες και εμάς πως, που σκυλοβαριέμαι το μοντάρισμα.
Δυστυχως Κυριακη δεν ημουν στην βολτα ... Πηγα αυθημερον Σαββατο.

Ναι το μονταζ ειναι μεγαλος μπελας... Το μυστικο ειναι να μην τραβας οτι να 'ναι, να τραβας πιο στοχευμενα ωστε να βοηθας στο γρηγορο μονταζ. Το οποιο δεν το καταφερνω ακομα... Αλλα οσο ζω μαθαινω! Αυτο το βιδεο, ας πουμε, το εκανα σχετικα γρηγορα για τα δεδομενα μου, κανα 6ωρο μου πηρε.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Δυστυχως Κυριακη δεν ημουν στην βολτα ... Πηγα αυθημερον Σαββατο.

Ναι το μονταζ ειναι μεγαλος μπελας... Το μυστικο ειναι να μην τραβας οτι να 'ναι, να τραβας πιο στοχευμενα ωστε να βοηθας στο γρηγορο μονταζ. Το οποιο δεν το καταφερνω ακομα... Αλλα οσο ζω μαθαινω! Αυτο το βιδεο, ας πουμε, το εκανα σχετικα γρηγορα για τα δεδομενα μου, κανα 6ωρο μου πηρε.
Πω ρε φίλε!!!
Εγώ ένα mail μου ζητάει η εταιρία, και βαριέμαι να το γράψω.... :laugh:!!! Αν θέλουν να τους στείλω και φωτογραφίες....... :wacky:, βάζω τον δεύτερο να το κανει!!!!!!! :ha
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Είδα σήμερα το πρωί το βίντεο από την τούμπα της κοπέλας που αναφέρθηκε πιο πίσω με το μαύρο ΚΤΜ, εντάξει, η κοπέλα έπεσε ηρωικά και έπεσε μαχόμενη σε αντιπυρική με αρκετά σαθρό έδαφος.
 
Top Bottom