AdvONride 2017

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

ZyGo

Μέλος
Όνομα
Nada
Μοτό
nada
Απ' τους κοντοχωριανούς δεν βλέπω κινητικότητα...
@themis_av ,@ZyGo ,@Χαπάλεξ...για περάστε απο δώ...
Και απο δώ...https://www.advride.gr/threads/advonride-2017-t-shirts.7978/
Θα είναι πολύ ωραία και η αλήθεια είναι πως σκάω που δεν μπορώ...
δουλεύω Παρασκευή πρωί~απόγευμα και Σάββατο μέχρι μεσημέρι...:(:sorry::(
@thenos o katemis σε ευχαριστώ πολύ πάντως κοντοχωριανέ...
ελπίζω να κάτσει κι άλλη σύντομα και να μην έχω εμπόδια!!!
Σας εύχομαι απο τώρα να γουστάρετε κάθε χιλιόμετρο!!!:stm:
 

themis_av

Μέλος
Περιοχή
Τρίκαλα
Όνομα
Θεμης
Μοτό
V-strom 1000 2004
Απ' τους κοντοχωριανούς δεν βλέπω κινητικότητα...
@themis_av ,@ZyGo ,@Χαπάλεξ...για περάστε απο δώ...
Και απο δώ...https://www.advride.gr/threads/advonride-2017-t-shirts.7978/
Ευχαριστουμε πολυ φιλε @thenos o katemis που μας προσκαλεις και προσωπικα. Δυστυχώς και εγω Σαββατοκυριακο εχω δουλειές αρκετες και δεν αναβάλλονται. Θα προσπαθησω να παρω τον @ZyGo καινα ερθουμε το Σαββατο το βραδυ για την συμετοχη!!!
 

Orange_Ranger

Μέλος
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
vstrom 09
Απ' τους κοντοχωριανούς δεν βλέπω κινητικότητα...
@themis_av ,@ZyGo ,@Χαπάλεξ...για περάστε απο δώ...
Και απο δώ...https://www.advride.gr/threads/advonride-2017-t-shirts.7978/

Κοντοχωριανέ @thenos o katemis, δυστυχώς οι υποχρεώσεις δεν μου επιτρέπουν να συμμετέχω στην όμορφη βόλτα σας, ενώ τα χιλιόμετρα δεν μου επιτρέπουν να έρθω ισα ισα για το φαΐ και το πιώμα:brbq:
Next time θα κάνουμε ντου όλα τα κοντοσούβλια παρέα!!!!!:stm:
Καλά να περάσετε, που καλά θα περάσετε!!!!
 

ZyGo

Μέλος
Όνομα
Nada
Μοτό
nada
Κοντοχωριανέ @thenos o katemis, δυστυχώς οι υποχρεώσεις δεν μου επιτρέπουν να συμμετέχω στην όμορφη βόλτα σας, ενώ τα χιλιόμετρα δεν μου επιτρέπουν να έρθω ισα ισα για το φαΐ και το πιώμα:brbq:
Next time θα κάνουμε ντου όλα τα κοντοσούβλια παρέα!!!!!:stm:
Καλά να περάσετε, που καλά θα περάσετε!!!!
Εσύ εκεί στας εξωτικάς Αθήνας το έχεις μπουκώσει το δόλιο...κουνήσου λίγοοοο!!!:roflmao::mooning::p:friend:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Μεσα και εγω για την βόλτα της Κυριακής !!! Το κατεμι ειναι Σερβαρισμενο ετοιμο και αναμένει στο γκαράζ :yew:
Μην αναφέρεις αυτήν την λέξη για KTM...:muted:
Στην πυλωτή θα λες...:secret:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ρε φιλε αστούς να λένε !!! Όταν τα κτμ δουλεύουν τους βιάζουμε όλους :p
Αφορμή περιμένουν οι κατίνες...:D
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ρε φιλε αστούς να λένε !!! Όταν τα κτμ δουλεύουν τους βιάζουμε όλους :p
όταν!!!!!!!!!!!!!!!!
















σωστά ;)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Καλα εσυ μην ανοιγεσαι μεγάλε γτ στο οδοιπορικο έτρεχε λαδια το χρεπι σου !! Και σκούπιζες τα λαδια με χαρτί κουζίνας :laugh::muted:
ναι, αλλά συνέχιζε να δουλεύει , με πήγε στον τερματισμό, μετά στην Αθήνα από Πάτρα και μέσα στο χρόνο ;)
Κι ήταν μια τσιμούχα στις 95000 χλμ:laugh: Μεγάαααλη βλάβη:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao: (βαλβολίνη έτρεχε, έτσι? o_Oo_Oo_O)

Μακάρι να 'χατε κι εσείς τέτοιες βαριές ζημιές:roflmao::laugh::roflmao::laugh:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
ναι, αλλά συνέχιζε να δουλεύει , με πήγε στον τερματισμό, μετά στην Αθήνα από Πάτρα και μέσα στο χρόνο ;)
Κι ήταν μια τσιμούχα στις 95000 χλμ:laugh: Μεγάαααλη βλάβη:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao: (βαλβολίνη έτρεχε, έτσι? o_Oo_Oo_O)

Μακάρι να 'χατε κι εσείς τέτοιες βαριές ζημιές:roflmao::laugh::roflmao::laugh:
Η αλήθεια είναι ότι έχουν συνηθίσει την πλάκα και τους κακοφαινεται όταν δεν τα ακούνε!!;)
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
ναι, αλλά συνέχιζε να δουλεύει , με πήγε στον τερματισμό, μετά στην Αθήνα από Πάτρα και μέσα στο χρόνο ;)
Κι ήταν μια τσιμούχα στις 95000 χλμ:laugh: Μεγάαααλη βλάβη:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao: (βαλβολίνη έτρεχε, έτσι? o_Oo_Oo_O)

Μακάρι να 'χατε κι εσείς τέτοιες βαριές ζημιές:roflmao::laugh::roflmao::laugh:
εγω στο 1190 δεν εχω τιποτα από βλάβες, ουτε οι λάμπες δεν καιγονται!! Επίσης σε ολα τα προηγούμενα κατεμια δεν ειχα βλάβες ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ οπότε όλα σχετικά είναι!
edit : ξέρω κάτοχο b m w που είναι έτοιμος για αλλαγή καθώς το καντραν του έχει περισσότερα λαμπάκια από χριστουγεννιάτικο δέντρο :D
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
εγω στο 1190 δεν εχω τιποτα από βλάβες, ουτε οι λάμπες δεν καιγονται!! Επίσης σε ολα τα προηγούμενα κατεμια δεν ειχα βλάβες ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ οπότε όλα σχετικά είναι!
edit : ξέρω κάτοχο b m w που είναι έτοιμος για αλλαγή καθώς το καντραν του έχει περισσότερα λαμπάκια από χριστουγεννιάτικο δέντρο :D
ψιτ φιλαρακι, καλα τα λες.
αλλά θα υπολογίζουμε την άποψή σου, όταν ζήσεις με μηχανάκι 5 χρόνια τουλάχιστον και κάνεις και καμιά 70αρια χιλιάδες χλμ.
Εσύ με το ρυθμό που τα αλλάζεις και με τα χλμ που κάνεις μαζί τους, ίσα που αλλάζεις λάδια ρε:roflmao::laugh::roflmao:

σ αγαπάμε όμως και η εμφάνισή σου την Κυριακή θα δώσει χρώμα :):rolleyes::rolleyes::rolleyes::inlove::inlove::inlove::inlove:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom