AdvONride 2017

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
ψιτ φιλαρακι, καλα τα λες.
αλλά θα υπολογίζουμε την άποψή σου, όταν ζήσεις με μηχανάκι 5 χρόνια τουλάχιστον και κάνεις και καμιά 70αρια χιλιάδες χλμ.
Εσύ με το ρυθμό που τα αλλάζεις και με τα χλμ που κάνεις μαζί τους, ίσα που αλλάζεις λάδια ρε:roflmao::laugh::roflmao:

σ αγαπάμε όμως και η εμφάνισή σου την Κυριακή θα δώσει χρώμα :):rolleyes::rolleyes::rolleyes::inlove::inlove::inlove::inlove:
Το 990 πουλήθηκε με 80 και χιλιάδες χλμ και δεν ειχε καφε ούτε λάμπα ! Βλάβη 0 ! Αλλα μη λέμε τα ιδια περί ορέξεως ειναι ολα ! Εγω εχω δοκιμάσει απο ολα και εχω άποψη . Το Gs δε μπυ ταίριαζε , άρεσε κτλ τοσο οσο τα κτμ και τα ντουκατι . Αλλα οχι οτι τα gs δεν βγάζουν ζημιές ! Βγάζουν και σοβαρές μάλιστα και δεν ειναι ανάγκη να κάνουν 100 χιλιάδες χλμ βγάζουν κσι απο πιο νωρις. Μηχάνημα χωρις ζημιές δεν υπάρχει . Ειναι μύθος . Ολα χαλάνε ολα φτιάχνονται . Καβάλας αυτο που σε αντιπροσωπεύει για να γουστάρεις !
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Το 990 πουλήθηκε με 80 και χιλιάδες χλμ και δεν ειχε καφε ούτε λάμπα ! Βλάβη 0 ! Αλλα μη λέμε τα ιδια περί ορέξεως ειναι ολα ! Εγω εχω δοκιμάσει απο ολα και εχω άποψη . Το Gs δε μπυ ταίριαζε , άρεσε κτλ τοσο οσο τα κτμ και τα ντουκατι . Αλλα οχι οτι τα gs δεν βγάζουν ζημιές ! Βγάζουν και σοβαρές μάλιστα και δεν ειναι ανάγκη να κάνουν 100 χιλιάδες χλμ βγάζουν κσι απο πιο νωρις. Μηχάνημα χωρις ζημιές δεν υπάρχει . Ειναι μύθος . Ολα χαλάνε ολα φτιάχνονται . Καβάλας αυτο που σε αντιπροσωπεύει για να γουστάρεις !
Καβαλάω ένα μύθο. Γνωστό :)


spam off !o_Oo_Oo_O
 

ktasos

Μέλος
Περιοχή
Κιάτο
Όνομα
Tasos
Μοτό
BMW R1200GS LC ADV
Εσυ που ειςαι χαμογελαστό αγόρι έπρεπε να ειχε πορτοκαλί αλλα τι να σε κανω που εμπλεξες :p
Μωρέ ξέρω εγώ τι θέλεις... είσαι και τρυφερούλη
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Μωρέ ξέρω εγώ τι θέλεις... είσαι και τρυφερούλη
:ha:ha:ha:ha Μη τα αποκαλύπτεις ολα :fun θα τα πουμε τελος του μηνα απο κοντα !!! Το Σαββατόβραδο θα μένω αλλου όμως γτ δεν βρήκα Εύηνο . Έκλεισα σουίτα παραδίπλα
 

achalatsis

Συντρίμ team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM ADV 990 R
KTM EXC 300
ψιτ φιλαρακι, καλα τα λες.
αλλά θα υπολογίζουμε την άποψή σου, όταν ζήσεις με μηχανάκι 5 χρόνια τουλάχιστον και κάνεις και καμιά 70αρια χιλιάδες χλμ.
Παρών (στα χλμ, οχι τα χρόνια)!
Να συμπληρώσω τα παρακάτω στις βλάβες του Ηλία:











Αυτά.
Ευχαριστώ :hungry:
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Ηλια ειμαι μαζι σου και το ξερεις;) , εαν ερθω μαζι σας θα γινει σκοτωμος:tk:

τους αγαπαω αλλα το πορτοκαλι πορτοκαλι(πλεον):)
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Που έκλεισες θελω κ γω 3 κρεβατια
Ετσι τους τσιγκλαω ρε Μαθο !!! Αν έρθω απο Σάββατο απόγευμα πανω θα κοιτάξω να βρω γύρω γύρω κανα δωματιάκι την τελευταία βδομαδα ! Αν παλι δεν βρω τιποτα ο κυρ Κώστας εχει μεγαλη σκηνή και διαθέτει και σόμπα :p
 

BLiTzER

Χορχόδειλας
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
ST
Στη Ναύπακτο είναι τα πιο κοντινά ξενοδοχεία, αλλά εγώ έκλεισα λίγο πιο μακριά, επειδή δε μου άρεσε η ιδέα του να παρατήσω το μηχανάκι στον δρόμο και δεν είδα να υπάρχει εναλλακτική.
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Η αμήχανη στιγμή όταν κάτοχοι μπεμβέ και κτμ συζητούν περί αξιοπιστίας. :muted:
και καπου εκει πετας δυο τρια :jp:jp:jpκαι η λεξη αξιοπιστια παιρνει αλλη διασταση και εννοια !!!!
:ha:ha:ha
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ετσι τους τσιγκλαω ρε Μαθο !!! Αν έρθω απο Σάββατο απόγευμα πανω θα κοιτάξω να βρω γύρω γύρω κανα δωματιάκι την τελευταία βδομαδα ! Αν παλι δεν βρω τιποτα ο κυρ Κώστας εχει μεγαλη σκηνή και διαθέτει και σόμπα :p
Εσένα σε έχει "κλείσει" ο Τάσος..!!
Δεν θέλω να έχουμε σκηνές και μαλιοτραβηγματα...:D
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Εσένα σε έχει "κλείσει" ο Τάσος..!!
Δεν θέλω να έχουμε σκηνές και μαλιοτραβηγματα...:D
:ha:ha:ha:ha:ha μου πεσε το κεικ από τα χέρια !!! Πάντως @mAthosalas έπειτα από έρευνα που έκανα στο booking είδα 2-3 καταλύματα 9-10 χλμ από τον Εύηνο !!
 

BLiTzER

Χορχόδειλας
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
ST
Πάντως @mAthosalas έπειτα από έρευνα που έκανα στο booking είδα 2-3 καταλύματα 9-10 χλμ από τον Εύηνο !!
Μη βασίζεσαι πολύ σε αυτό. 15 χλμ έλεγε το booking για το δικό μου ξενοδοχείο και είναι 50. :p Μάλλον μετράει σε ευθεία γραμμή.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Μη βασίζεσαι πολύ σε αυτό. 15 χλμ έλεγε το booking για το δικό μου ξενοδοχείο και είναι 50. :p Μάλλον μετράει σε ευθεία γραμμή.
Ασφαλως μετραει σε ευθεια. Για την ακριβεια, ακτινα σου λεει. Εντος κυκλου χ χλμ με κεντρο αυτο που εθεσες εσυ ;)
Πχ ζητας Συβοτα και σου βγαχει ολη τη νοτια Κερκυρα

:ha:ha:ha
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom