AdvONride 2017

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Έπρεπε να μου το πεις χτες αυτό. :p

Νταξ, δεν πειράζει. Θα κάνω έξτρα διαδρομή μιας ώρας Κυριακή πρωί. ^^
Που έκλεισες ; στο Μεσολόγγι η στο Γαλαξίδι ;


Sent from my iPad using Tapatalk
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Στη Ναύπακτο είναι τα πιο κοντινά ξενοδοχεία, αλλά εγώ έκλεισα λίγο πιο μακριά, επειδή δε μου άρεσε η ιδέα του να παρατήσω το μηχανάκι στον δρόμο και δεν είδα να υπάρχει εναλλακτική.
εχει και στο Τρίκορφο το οποίο είναι 13 χλμ από το ξενοδοχείο που θα μείνουν όλοι στον Εύηνο !
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
εχει και στο Τρίκορφο το οποίο είναι 13 χλμ από το ξενοδοχείο που θα μείνουν όλοι στον Εύηνο !
13 χλμ...βατο χώμα!!
Καμμία 20ρια από ασφαλτο
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
εχει και στο Τρίκορφο το οποίο είναι 13 χλμ από το ξενοδοχείο που θα μείνουν όλοι στον Εύηνο !
13 χλμ απο χωμα ;)
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
13 χλμ...βατο χώμα!!
Καμμία 20ρια από ασφαλτο
Και καμμια 250αρια βραδυ μετα απο "ολη μερα στο δρομο και καπακι ελαφρυ τσιμπημα και μπυρες" με το συναφι μας...:D:ll:
 

Rangos

Stop buying, Start riding
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
BMW F 800 gs
KTM 300 exc
YAMAHA Majesty 125
YAMAHA CT 50
Καλα να περασετε ωρε παληκαρια!!!!Μαλλον οταν μεγαλωσουν τα παιδια και γερασω εγω θα μπορω να ερχομαι σε εκδρομες χα,χα,χα....ελπιζω να εχω γερα κοκαλα!!!
Το αυτό φίλε Τάσο!
Οταν είναι πάρε τηλ. να πάμε παρέα!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ρε για Κυριακή τι έχει το πρόγραμμα για πείτε λίγο μπας και πεταχτώ πουθενά
Kατσε να σου ποσταρει Χαρτη το πλι...αλλιως δεν θα καταλαβεις :D:p
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Kατσε να σου ποσταρει Χαρτη το πλι...αλλιως δεν θα καταλαβεις :D:p
Lost in space...:D
καλυτερα να ποσταρει χαρτη ο μπιλλυ @vaska ....
που τα ξερει απο ΄ξω και ανακατωτα κεινα τα μερη !!!
ε ρε γλεεεντιααααα!!!!:p:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:



λιγο υπομονη βεβαια ...
να γυρισει απο νεδα...:D
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ρε για Κυριακή τι έχει το πρόγραμμα για πείτε λίγο μπας και πεταχτώ πουθενά
Δες το 1ο ποστ στο θεμα κι αν εχεις απορια πες ;)
 

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
@Rangos Χρηστο το κακο ειναι οτι μαζι με τα παιδια μας μεγαλωνουμε και μεις...αν και βλεπω οτι ολοι (οσους τουλαχιστον εχω γνωρισει απο δω μεσα)μολις ξεπεταχτουν τα παιδια τους αρχιζουν τις βολτες!!! Ελπιζω να ειμαι σαν και αυτους θηριακι,και να αντεχω να καβαλαω μηχανες και βουνα....Ειδωμεν!!!
 

Jeronimo

Simplicity
Περιοχή
Athens
Όνομα
George
Μοτό
Suzuki GT1000
Honda Super Cub C125
Honda SH350
Συμμετέχοντες :

1. korfas1190 σκηνή 2 βράδια (εδω κοιμηθηκαμε Παναχαϊκό σε σκηνή,ακομα πιασμενος είμαι)
2. geez996.............................................δωματιο και τα 2 βραδια
3. ktasos ...............................................(σπίτι και τα 2 βράδυα)
4. Filippos 749..............................................Σκηνή και τα 2 βράδια
5. simitis...............................................Σκηνή και τα 2 βράδια
6. GSALEXAN...........................................Σκηνή και τα 2 βράδια
7. Malco......................................................δωματιο μόνο Σάββατο (? @@malco ..?)
8. lmb990
9. forester.................................................σκηνη και τις 2 βραδιές!
10. Nick_990...... .....................................δωμάτιο και τις δυο βραδιές
11. HAWK_46
12. achalatsis
13: Jeronimo ......................... Σκηνή - φύση - όπου κάτσει & τα 2 βράδια ...
14. bilouras
15. Alex 660z
16.lep990.................................................Δωμάτιο Παρασκευή- Σάβββατο.
17.NIKOS PAPADOPOULOS
18.giannisgs
19.Gakis
20.Νικος Παπακωνσταντινου..... ( το παλεύει ακόμα )
21.Gio_Diego_950_ADV
22.GiorgosGS1200.................................................. σκηνή και τις δυο βραδιές
23.gpikrakis........................................................... σκηνή και τις δυο βραδιές
24.KORAX..........................................................σκηνη
25. zorro
26. johni41.........................................................δωματιο και τις 2 βραδιες
27.Κουκος Γιώργος (xaxanoulis-φιλος ktasos) .....................(σπίτι και τα 2 βράδυα)
28.gsmaniac.........................................................σκηνη και τις 2 βραδιές
29. bdout2R1 (φίλος ktasos).....................................(σπίτι και τα 2 βράδυα)
30. serj (φίλος bdout2R1 - ktasos)...............................(σπίτι και τα 2 βράδυα)
31.S.P.... ...........................................................Το πρωτο βραδυ δωματιακι παρακαλω,το δευτερο σκηνη Κρεβάτι για 2 άτομα Παρασκευή και Σάββατο..? @@S.P ??
32. Giorgopro .....................................................σκηνη και τις 2 βραδιές
33.akis69..............................................................?
34. zuluRider (φιλος ktasos)....................................(σπίτι και τα 2 βράδυα)
35.alekni..............................................................σπίτι
36. φιλος alekni:p.................................................σπίτι
37. Phoenix .........................................................σκ δωμάτιο λουξ
38.1190Rleros............................................σκηνη 2 βραδυά
39. Efthymis.............................. σκηνή
40. Kostas Hondakis................δωμάτιο 2 βράδυα
41. Zaharis GSX1400...............δωμάτιο 2 βράδυα
42. Dimitris.L ... ............................δωμάτιο 2 βράδια
43. L3f......................................δωμάτιο 2 βράδια
44. vaelsod .....................................δωμάτιο 2 βράδια
45. Βαγγέλης Παπαδακης ......................δωμάτιο και τα 2 βραδυα
46. .paraskeyas bg......................................δωματιο και τα 2 βραδυα, με το πουλί!!!!
47.Αντωνης Μπαστακης ...................................δωμάτιο 2 βραδυα
48. Goukos...... .............................................Eννοειται σκηνη και τα δυο βραδια !!! Ξενοδοχειο πολλωωωωωνννννν αστερωννννν.......
49. Elf ......................................................... σκηνή και τα 2 βράδια[
50 pako 1150..........................................σκηνη 2 βραδυά
51. Γιωργος Χαλκίδα.................................... σκηνη 2 βραδυά
52. Υiannis Alifragis .................................δωματιο και τα 2 βραδυα
53. Gerontas 74
54. Nikos zouzouras...................................δωματιο και τα 2 βραδυα
55. Erpeto ..............................σκηνή και τα 2 βράδυα
56. Tamanaco ..............................σκηνή και τα 2 βράδυα
57. tonyduke.......................................δωματιο kai τις 2 νύχτες
58. petros KLR ........................................................μόνο Σάββατο βράδυ σε δωμάτιο
59. φίλος του Πέτρου.......................................................μόνο Σάββατο βράδυ σε δωμάτιο
60. Dimos47ki7 ..........................................κρεββάτι για Σάββατο μόνο
61. Sarlakos ......................................δωματιο kai τις 2 νύχτες (δίκλινο-διπό κρεβάτι
62. MARKOS-V ......................................................σκηνη κ τα δυο βραδια
63. mAthosalas..................................δωματιο και τα 2 βραδυα
64.giorgos rent-διπλός..................................δωματιο και τα 2 βραδυα
65. antonis (φίλος bdout2R1 - ktasos) - για το δωμάτιο θα το κανονίσουμε........................................
66. BLiTZer ......................................
67. BLiTZer 1......................................
68. BLiTZer 2......................................
69. BLiTZer 3......................................
70. Νικος, ο @@nvythoul:)
71. Pasparos ........................... Σκηνή & τα 2 βράδια
72.
73.
74.
75.

:biker:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Rangos

Stop buying, Start riding
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
BMW F 800 gs
KTM 300 exc
YAMAHA Majesty 125
YAMAHA CT 50
@Rangos Χρηστο το κακο ειναι οτι μαζι με τα παιδια μας μεγαλωνουμε και μεις...αν και βλεπω οτι ολοι (οσους τουλαχιστον εχω γνωρισει απο δω μεσα)μολις ξεπεταχτουν τα παιδια τους αρχιζουν τις βολτες!!! Ελπιζω να ειμαι σαν και αυτους θηριακι,και να αντεχω να καβαλαω μηχανες και βουνα....Ειδωμεν!!!
Ετσι ακριβώς είναι, ο χρόνος είναι αμείλικτος αλλά και εμείς σκληροτράχιλοι και θα την βρούμε την άκρη!
Στο γιουτιούμπ οι περισσότεροι που βρίσκω είναι μεσήλικες, αρα κάπως έστι θα το έκαναν και αυτοί και τώρα ρολάρουν άνετοι...:trt:

Υπομονή λοιπόν και θα έρθει και η σειρά μας...
Πότε φέυγουμε είπαμε;;;;:fun:friendship:
 

BillyGs

Μέλος
Περιοχή
Lagonisi
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
R 1200 GS
εγω στο 1190 δεν εχω τιποτα από βλάβες, ουτε οι λάμπες δεν καιγονται!! Επίσης σε ολα τα προηγούμενα κατεμια δεν ειχα βλάβες ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ οπότε όλα σχετικά είναι!
edit : ξέρω κάτοχο b m w που είναι έτοιμος για αλλαγή καθώς το καντραν του έχει περισσότερα λαμπάκια από χριστουγεννιάτικο δέντρο :D
Ρε μην τα μαρτυράς όλα... Πήγε boxer garage το δέντρο και έσβησαν τα λαμπάκια γιατί λένε οι πετσάκηδες να πάω στην βόλτα από Παρασκευή! 5 η ώρα έχει εκκίνηση!!
Όσο για την αλλαγή, εγώ είμαι ακομπλεξάριστος σε αυτά τα θέματα και αν θες αλλάζουμε..!!

Sent from my iPhone using Tapatalk
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Ρε μην τα μαρτυράς όλα... Πήγε boxer garage το δέντρο και έσβησαν τα λαμπάκια γιατί λένε οι πετσάκηδες να πάω στην βόλτα από Παρασκευή! 5 η ώρα έχει εκκίνηση!!
Όσο για την αλλαγή, εγώ είμαι ακομπλεξάριστος σε αυτά τα θέματα και αν θες αλλάζουμε..!!

Sent from my iPhone using Tapatalk
Χαχαχαχαχαα εσυ καρφώθηκες μονος σου για το δικό σου!! Αλλα Δεν είχα εσένα στο μυαλο μου εναν αλλο γνωστό με lc μάλιστα που αντιμετωπίζει διαφορά :p .
Ώπα κάτσε τι Παρασκευη ;;; θα πας απο ΠαρΣκευη ρε λαμόγιο ;
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom