AdvONride 2017

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Θα κινηθείτε 70 μηχανές σε αυτά τα κομμάτια όντως; ειδικά από γέφυρα μπανια κ πέρα;;
Ω ναι......:)
Με οργάνωση - γκρουπ και οδηγική σύνεση, θα γίνουν όλα όπως πρέπει!
 

BillyGs

Μέλος
Περιοχή
Lagonisi
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
R 1200 GS
Χαχαχαχαχαα εσυ καρφώθηκες μονος σου για το δικό σου!! Αλλα Δεν είχα εσένα στο μυαλο μου εναν αλλο γνωστό με lc μάλιστα που αντιμετωπίζει διαφορά :p .
Ώπα κάτσε τι Παρασκευη ;;; θα πας απο ΠαρΣκευη ρε λαμόγιο ;
Όχι ρε φίλε.. Αν έρθω, θα είναι την Κυριακή αυθημερόν και μόνο..! Εσυ βλέπω από Σάββατο τελικά;


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Όχι ρε φίλε.. Αν έρθω, θα είναι την Κυριακή αυθημερόν και μόνο..! Εσυ βλέπω από Σάββατο τελικά;


Sent from my iPhone using Tapatalk
Οχι μαζι με σενα αφού ειπαμε συνάντηση Κόρινθο και αερας !!!
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Αγάπες θα με πάρετε μαζί σας ?
Ωπα για στάσου ....
Οταν λες ΑΕΡΑΣ ....
Σε ποιό ύψος θα πετάμε ???? :stm:
Ελα φιλε εννοειτε θα σε πάρουμε !!! Θα πετάξουμε σε χαμηλό ύψος γτ το δικό στα ψηλά το φοβάμαι :p μην κανει κανα μπαμ:D
 

BillyGs

Μέλος
Περιοχή
Lagonisi
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
R 1200 GS
Αγάπες θα με πάρετε μαζί σας ?
Ωπα για στάσου ....
Οταν λες ΑΕΡΑΣ ....
Σε ποιό ύψος θα πετάμε ???? :stm:
Αν θα σε πάρουμε λέει;; Κανόνισε να ακόλουθας από άσφαλτο και μην παρεκκλίσεις όπου βλέπεις καμιά χωμάτινη!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Κάποια πράγματα δεν μπορείς να τα υπολογίσεις. Έτσι είναι και η υγεία... Δυστυχώς για το επόμενο 4μηνο (??) ούτε ποδήλατο δε θα μπορώ να κάνω...

Οπότε, δεν θα έχετε την χαρά να με έχετε την Κυριακή το μεσημέρι στο μεγάλο φαγοπότι και δεν θα έχω την απόλαυση της παρέας σας... :(:(:(:(
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Κάποια πράγματα δεν μπορείς να τα υπολογίσεις. Έτσι είναι και η υγεία... Δυστυχώς για το επόμενο 4μηνο (??) ούτε ποδήλατο δε θα μπορώ να κάνω...

Οπότε, δεν θα έχετε την χαρά να με έχετε την Κυριακή το μεσημέρι στο μεγάλο φαγοπότι και δεν θα έχω την απόλαυση της παρέας σας... :(:(:(:(
Περαστικά να είναι Θοδωρή...
Πρώτα η υγεία και από βόλτες έχει ο Θεός...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Κάποια πράγματα δεν μπορείς να τα υπολογίσεις. Έτσι είναι και η υγεία... Δυστυχώς για το επόμενο 4μηνο (??) ούτε ποδήλατο δε θα μπορώ να κάνω...

Οπότε, δεν θα έχετε την χαρά να με έχετε την Κυριακή το μεσημέρι στο μεγάλο φαγοπότι και δεν θα έχω την απόλαυση της παρέας σας... :(:(:(:(
Περαστικά να είναι και βόλτες θα έχουμε και άλλες...
Γόνατο....μου ακούγεται το τετράμηνο?
 

ktasos

Μέλος
Περιοχή
Κιάτο
Όνομα
Tasos
Μοτό
BMW R1200GS LC ADV
Περαστικά κι αγύριστα
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Κάποια πράγματα δεν μπορείς να τα υπολογίσεις. Έτσι είναι και η υγεία... Δυστυχώς για το επόμενο 4μηνο (??) ούτε ποδήλατο δε θα μπορώ να κάνω...

Οπότε, δεν θα έχετε την χαρά να με έχετε την Κυριακή το μεσημέρι στο μεγάλο φαγοπότι και δεν θα έχω την απόλαυση της παρέας σας... :(:(:(:(
Περαστικα συνονοματε
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Περαστικά να είναι και βόλτες θα έχουμε και άλλες...
Γόνατο....μου ακούγεται το τετράμηνο?
καρδιά σου ακούγεται καλύτερα?? :)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
καρδιά σου ακούγεται καλύτερα?? :)
:eek::eek::eek:
Δεν το περίμενα γιατί είσαι μικρούλη, αλλά σίγουρα θα ειναι περαστικα, γιατί θα την προσέξεις!:inlove:
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
hlia
@allen
Κανόνισε να μην ερθεις εσύ..
μαλλον κυριακη για μονοημερο, να πουμε για το τι ειδες απο λαστιχαδικα στην επαρχια;)

αν καταλαβα θα πανε και αλλα αγορια την κυριακη! θα γινω συνοδοιπορος:)

περαστικα θοδωρη!
 

GiorgosGS1200

Μέλος
Περιοχή
Πάφος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
R1200GS, 2007
Δυστυχως η Παρασκευη καηκε για μενα λογω δουλειας, περιμενω μηπως σωσω το Σαββατο και σας συναντησω στον Ευηνο για την κυριακατικη βολτα.

*Θοδωρη ειμαι για σκηνη, δεν επηρεαζω τα δωματια ;)
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Κάποια πράγματα δεν μπορείς να τα υπολογίσεις. Έτσι είναι και η υγεία... Δυστυχώς για το επόμενο 4μηνο (??) ούτε ποδήλατο δε θα μπορώ να κάνω...

Οπότε, δεν θα έχετε την χαρά να με έχετε την Κυριακή το μεσημέρι στο μεγάλο φαγοπότι και δεν θα έχω την απόλαυση της παρέας σας... :(:(:(:(
Περαστικα και γρηγορα καλα.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Ξερω οτι θα το μετανοιωσω, αλλα κι εγω κανονισα ποδηλαταδα και μπανιο στης Σπετσες, απο 16 ωρες οδηγηση αυπνος!!
Κι εγω δεν επηρεαζω τον υπνο.
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Δυστυχως η Παρασκευη καηκε για μενα λογω δουλειας, περιμενω μηπως σωσω το Σαββατο και σας συναντησω στον Ευηνο για την κυριακατικη βολτα.

*Θοδωρη ειμαι για σκηνη, δεν επηρεαζω τα δωματια ;)
Εγω με τον Τακη θα ξεκινησουμε Σαββατο γυρω στις 2 μμ για Ευηνο αν βολευει ελα παρεα.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom